Гъбички! Писна ми...почвам да се лекувам сама - 13

  • 67 936
  • 997
  •   2
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 725
Записче. И аз от както пия мулти пробиотика за жени , положението е отлично , да видим до кога 🤗
По колко хапчета на ден пиете?
По 2 на ден първия месец , вече по 1.

# 76
  • Мнения: 3 028
Може ли линк къде излиза най-изгодно?

# 77
  • Мнения: 165
Записче. И аз от както пия мулти пробиотика за жени , положението е отлично , да видим до кога 🤗
По колко хапчета на ден пиете?
По 2 на ден първия месец , вече по 1.
Доктор ли ви ги изписа?

# 78
  • Варна
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета. 😊
В микробиологията ми "цъфна" кандида албиканс - оскъдно. Предписаха ми Ломексин и ПроВиотик Кандида. Според вас проблем ли ще бъде ако глътна и един Микомакс?

# 79
  • Мнения: 5 405
Може ли линк къде излиза най-изгодно?
Даже е 42лв в момента - https://www.afya-pharmacy.bg/productbg/8893

# 80
  • Мнения: 1 168
Аз също купих този пробиотик и след 1вото хапче ми се подуха лигавиците в устата и трудно преглъщах.

# 81
  • Мнения: 5 405
Много странно, сигурна ли си, че е от него? И че не си взела още нещо ново в същия момент? Аз го пия вече повече от 2 месеца.

# 82
  • Мнения: 1 168
Два дни преди това взех един Микомакс (за 1ви път и него пия).

# 83
  • Мнения: 2 463
Здравейте, момичета. 😊
В микробиологията ми "цъфна" кандида албиканс - оскъдно. Предписаха ми Ломексин и ПроВиотик Кандида. Според вас проблем ли ще бъде ако глътна и един Микомакс?

според мен не, даже вземи 1-3-7 ден. Успех.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета. 😊
В микробиологията ми "цъфна" кандида албиканс - оскъдно. Предписаха ми Ломексин и ПроВиотик Кандида. Според вас проблем ли ще бъде ако глътна и един Микомакс?

според мен не, даже вземи 1-3-7 ден. Успех.


Така ще направя, че този Ломексин не ми вдъхва голямо доверие. Благодаря за отговора 😊 А тези три таблетки от колко мг трябва да бъдат?

Последна редакция: сб, 05 дек 2020, 01:53 от miss_mims_89

# 85
  • Мнения: 2 657
По принцип не е лошо да комбинираш глобула с Микомакс, но според изследванията гъбичките са ти в оскъдно количество. Затова и лекарят е изписал само локално лечение.
Микомакс са 150 мг. Схемата е или еднократно, или както са ти писали по-горе 1-3(или 4)-7 ден, но според мен това е за по изявена гъбична инфекция. Иначе аз съм слагала доста пъти Ломексин и е вършил работа, но много тече. Поне при мен има остатъчно течение 3-4 дни след слагането на глобулата. Не че е голяма драма, стига да действа, това не е толкова съществено.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 60
По принцип не е лошо да комбинираш глобула с Микомакс, но според изследванията гъбичките са ти в оскъдно количество. Затова и лекарят е изписал само локално лечение.
Микомакс са 150 мг. Схемата е или еднократно, или както са ти писали по-горе 1-3(или 4)-7 ден, но според мен това е за по изявена гъбична инфекция. Иначе аз съм слагала доста пъти Ломексин и е вършил работа, но много тече. Поне при мен има остатъчно течение 3-4 дни след слагането на глобулата. Не че е голяма драма, стига да действа, това не е толкова съществено.
Преди да излязат резултатите от микробиологията, ми изписа Ломексин. След като излязоха, ми каза да сложа още една капсула. Да, тече, но се преживява няколко дни. Дано да има ефект 🙂

# 87
  • Мнения: 165
При липса на лактобактерии направих един курс от Лактажин 7 дни. Някой знае ли колко време да продължа с Лактажина? Питам тука, защото докторите не го вземат на сериозно

# 88
  • Мнения: 221
При липса на лактобактерии направих един курс от Лактажин 7 дни. Някой знае ли колко време да продължа с Лактажина? Питам тука, защото докторите не го вземат на сериозно




Може на седмица 1, 2 пъти и след цикъл. Лятото след басейн и море.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 890
Лактажин съм слагала 14 дни и всичко е било ок. Имах веднъж и свръхрастеж на лактобактерии, но нищо гадно не почувствах. Някои имат кофти симптоми и това се лекува също, т.е. ако предозираш лактобацилите може да получиш дискомфорт и да трябва и това да лекуваш. При мен нищо лошо не усетих, док каза, че обикновено спонтанно се редуцират. Ако не тогава се взима аб (локален първо).

Общи условия

Активация на акаунт