Пазаруване от НМ, тема 45

  • 38 868
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 124
Тете, супер си с пуловерчето))
Радвам се, че ти харесва, бях сигурна но...
Иначе бях разбрала, че М си поръчала и се притеснявах да не ти е малко голямо, но разликата е малка, ама.. Ти С си взела, няма начин да не ти е добре)) Ама снимката не е много добра, застани по-така да се види хубаво ръкава))
Наистина топли, дано се не свие обаче, че аз съм по-едричка . С коланче също е хубаво, аз и по двата начина ги нося. Кафявият и него си харесвам вече. Но по-скъпо ги взех, жълтия с кода за 25 намаление, ама беше по-скъп на сайта и ми излезе 41 лв. Ти доста си намазала, браво)))
Със здраве да си го носиш))

# 736
  • Мнения: X
Я, гледай как добре ти стои! Същият цвят е като роклята ти, ще отива и той на лавандулата Grinning

# 737
  • Мнения: 68 644
Само кода за 25% ползвах. Нямам талони. 33 или 35 лв...не повече. 35.76 лв всъщност...видях си смс-а. Нали е намален принципно..и с 25% така излезе.
Бива бива. Топъл плътен пуловер.
Да видя как и къде ще тъпча ръкавите..в кое палто ще влязат 😃

# 738
  • Мнения: 54 413
Да, и аз това забелязах, същият като жълтата рокля. Simple Smile
Красавица е Тет! Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 68 644
Божеее....минала съм покрай красавиците аз Joy

# 740
  • Мнения: 5 832
Дайте линк за тоя пуловер, че имам нужда от нещо топлещо и кукленско.

# 741
  • Мнения: 68 644
В линка долу
Мен нищо не ме боде -ни вълна, ни мохер, ни онова особеното- алпака .
 Само цените ме бодат.
За пуловера сивия дето коментирахте, аз си взех номер надолу, но кафяв
ей този
 https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0814962002.html

 В магазин мерих М-ка и С-ка имаше на Витошка (бях писала, кафяви има намалени на 50лв)
Ми почти няма разлика М-ката добре ми стоеше, ама ръкавите много широки някак в горната част на раменете им е такъв модела, но.. по-пълна сякаш ме правеха и взех С, ама като го изпера не знам . Много е приятен, хубаво стои и с коланче, пухкав е, бе заслужава си и е атрактивен за пуловер. На Витошка после пак минах и М беше свършил , имаше ХС два броя, ама са встрани сложени, ако някой иска да мери и ги харесва.
Така се филмирах, че с кода си взех и жълтия С размер, а и намален отделно на 41лв излезе (нямаше М) Сега има М жълто мисля сутринта гледах и доста евтин са го пуснали на 44 лв беше.
Та повече пуловери мисля да не купувам ще си ходя с тези и от миналата година някакви имам (много бързо някак се износват на НМ пуловерите, един сезон и после сякаш са носени години, ама аз не пазя, пера в перална, не съм домакиня)

Даже жълтуркото (хубаво жълто е ) го има още, сега погледнах М и Л размер на 45лв
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0838817001.html

# 742
  • Мнения: 5 832
Мерси, Тета!
Тези са луди, 90 лева за пуловер от HM няма да дам. От жълтия няма размер.

# 743
  • Мнения: 1 692
Дайде идея как да си набавя кодове за отстъпка или талони?

# 744
  • Мнения: 54 413
Талони - връщаш дрехи.
Други кодове, освен за нов акаунт, сега няма.

# 745
  • Мнения: 68 644
Мерси, Тета!
Тези са луди, 90 лева за пуловер от HM няма да дам. От жълтия няма размер.

Виж в реала дали е намален.
При мен не го видях но набързо само си завъртях в събота.

# 746
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Хайде в новата тема! https://www.bg-mamma.com/?topic=1266746.new#new

Общи условия

Активация на акаунт