Има такива мъже...

  • 16 295
  • 555
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 960
Минавам да кажа, че имах честта да бъда ухажвана от мъж, който ляга в полунощ, става по първи петли и никога не спира, за да си постигне целите, и се чувствам длъжна да ви предупредя, че няма как на такъв мъж да му е цел една фуста. Независимо какво е съдържанието й.
То на него може да не му е цел една фуста, ама самият той е цел на много фусти, та обикновено поне няколко биват ощастливени.

# 16
  • Мнения: 1 000
И на мен първият пост ми е като "меме".
Не че не споделям някои от постулатите, споделям ги, но по много по-човешки и несъвършен начин. С усмивка и намигване.
Оставете се да бъдете хора, несъвършени, но пасващи си един на друг.
Не щА перфектен мъж аз, нито такъв дето да ходи по мен като кученце. Скука на скуките. Искам човек с характер, индивидуалност, вътрешно съдържание, богат на емоционалност, обмен на мисли и чувства. С който мога и имам какво да обменя, освен телесни течности.

ЧОВЕЦИ с вътрешно съдържание, малко са. Изкефи ме поста. А да постигнеш дълбок и дълъг, смислен разговор с половинката е безценно, но никой не го споменава.

# 17
  • Мнения: 36 053
на брой горе-долу колкото жените-човеци

# 18
  • Мнения: X
Минавам да кажа, че имах честта да бъда ухажвана от мъж, който ляга в полунощ, става по първи петли и никога не спира, за да си постигне целите, и се чувствам длъжна да ви предупредя, че няма как на такъв мъж да му е цел една фуста. Независимо какво е съдържанието й.
То на него може да не му е цел една фуста, ама самият той е цел на много фусти, та обикновено поне няколко биват ощастливени.
Точно покрай този тип мъже никоя фуста не е ощастливена. Те нямат време за нищо друго.

# 19
  • Мнения: 3 251
Ох, тих пристан.
Ами буйните пристани...какво да правим?

# 20
  • Мнения: X
Така е, тоталният работохолик, дето не сяда от изгрев до залез, кога ще се занимава с жени и да им изслушва душевните трепети. Такива се докарват до инфаркт на 45-50 и дотам.
Мъжа ми го бия с метлата, за да работи по-малко, аман, фирмата без него няма да свърши, ама аз - кой знае.

# 21
  • Мнения: 1 376
Не седне ли да пие с мен, не ми го хвали...

# 22
  • Мнения: 7 503
Има такива ама на друга планета Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 350
Да, има такива мъже....това са влюбените мъже.

# 24
  • Мнения: 7 503
Да, има такива мъже....това са влюбените мъже.

Които след десетата година стават, като общата маса.

# 25
  • Мнения: 6 237
Ааа, не онези са винаги гладко епилираните, поддържани и красиви, винаги разбиращи, оказващи винаги внимание, нежни, възпитани, дето не пият, не се оригват, и така нататък да не навлизам в повече подробности.
Иначе много от изброените неща мога да ги намеря в себе си, но далеч не се имам за перфектен. Особено за работохолизма, може да питате жена ми колко я радва този факт при мен.

Да, има такива мъже....това са влюбените мъже.

Сега видях, че смисъл е друг. Видях влюбените В мъже Simple Smile Малко на края на работния ден почвам да пиша глупости (не че и през другото време не е така)

# 26
  • Мнения: 7 503
Ааа, не онези са винаги гладко епилираните, поддържани и красиви, винаги разбиращи, оказващи винаги внимание, нежни, възпитани, дето не пият, не се оригват, и така нататък да не навлизам в повече подробности.
Иначе много от изброените неща мога да ги намеря в себе си, но далеч не се имам за перфектен. Особено за работохолизма, може да питате жена ми колко я радва този факт при мен.
Напротив скромността краси човека. Кефиш ме открай време.

# 27
  • Мнения: 6 491
Вместо латино танц, всеки да си представи неговото нещо, с което ще се чувства като тази двойка. Така си представям аз нещата

https://www.instagram.com/p/CFkFixMhccc/?igshid=b6r969ua4e4w

# 28
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
...спокойствието, което им даваме, възхищението, което показваме, тихият пристан, който сме, когато в живота настъпи буря...
...Но нали в това се корени мъжката сила - в женската слабост...
...Има мъже, с които ще се чувстваш жена. Ще се учиш да си жена. Ще ти харесва да си жена...
...За да бъдеш крехка. Обичана. Защитена...
Толкова не ми е по вкуса, че ми е трудно да го изкажа Flushed

# 29
  • Мнения: 3 792
...спокойствието, което им даваме, възхищението, което показваме, тихият пристан, който сме, когато в живота настъпи буря...
...Но нали в това се корени мъжката сила - в женската слабост...
...Има мъже, с които ще се чувстваш жена. Ще се учиш да си жена. Ще ти харесва да си жена...
...За да бъдеш крехка. Обичана. Защитена...
Толкова не ми е по вкуса, че ми е трудно да го изкажа Flushed

Аз ще отида по-далеч - то целият текст е като изваден от глупав, сладникав лексикон на 12-год. ученичка, обаче точно това в цитата ми е най-противно.

Аз да показвам възхищение и да осигурявам спокойствие? Да съм тих пристан в бурите? Да съм крехка, защитена? Моляяяя?

Да се уча да съм жена? Последно като се погледнах баш жена си бях. Не мисля да правя операция за смяна на пола. Тази Силвия някоя си не я слуша главата според мене, такива лиготии е натворила.

Общи условия

Активация на акаунт