Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 390
  • 899
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 716
Здравейте.Майка ми е с рак на гърдата.Уж всичко беше наред,но последният скенер показа метастази.Дали са ѝ една година.Така ли ще се случат нещата?
По-скоро не. Нека се направят втори изследвания след месец или два.

Ето това беше отговорът.

# 736
  • Мнения: 5 969
Надявам се всичко да се подреди по най-добрият начин за Вас и майка Ви. И също се надявам, че тук няма да кажат, че причината за това е негативно мислене!

# 737
  • Мнения: 716
Надявам се всичко да се подреди по най-добрият начин за Вас и майка Ви. И също се надявам, че тук няма да кажат, че причината за това е негативно мислене!

Искрено Ви благодаря.

# 738
  • Мнения: 2 375
Надявам се всичко да се подреди по най-добрият начин за Вас и майка Ви. И също се надявам, че тук няма да кажат, че причината за това е негативно мислене!
Май точно това ще кажат. 😔

# 739
  • Мнения: 12 473
Благодаря, Кроко, тъкмо се опитвах да го намеря:
Въпросът ти беше: Дали ще се случат така нещата (Дали са й една година)

Искрено съжалявам за недобрите изследвания. Но поставения срок вероятно ще е друг и вероятно ще е по-дълъг.

Имах близък приятел, на който му откриха рак на белия дроб с метастази в мозъка..и му дадоха 3 месеца живот. А той се мобилизира и изкара година и три месеца, преди да се срине и да си отиде.
Пожелавам много сила на всички близки!

# 740
  • Мнения: 2 375
Еинджъл за тези неща е по добре да премълчиш.

# 741
  • Мнения: 716
Еинджъл за тези неща е по добре да премълчиш.

Смятам,че гледането за здраве е изключително отговорна задача...
За любов,работа ... как да е...
Аз съм си виновната,да не съм питала.

# 742
  • Мнения: 10 786
Croco, човек пита в отчаянието си и се лови като удавник за сламка, така че не се обвинявай! Hug
И на мен ми се написа, че майка няма рак, ама скенерът светеше като крушка....
Пиши ми на лични къде светна при вас и с кого планирате да се консултирате за лечение Hug

# 743
  • Мнения: 446
Здравейте на всички!Искам да споделя и да помоля за мнения- защо???

Сънувах явно пророчески сън-никога преди не съм и много се изплаших...сънувах мъжът,когото обичам,но за жалост не сме във връзка.Накратко-седна на съседна маса,дясната му ръка беше бинтована,а бинта напоен с кръв.Пръстите деформирани.Стана да върви,обърна се към мен и ми изкрещя в лицето"Ако искаш,ми кажи!".От това се стреснах и се събудих.
Цял ден ме чопли да му се обадя и преди малко го направих.Паднал е с мотора и си е счупил много лошо дясната ръка-точно,както го сънувах.Утре ще го оперират.
Как така,защо сънувах,каква може да е причината?Много се изплаших,да не би да съм го предизвикала!
Много благодаря на отзовалите се!

# 744
  • Мнения: 1 804
Причината им никога няма да я разбереш.
Аз също често сънувам такива сънища, но лошото е че не можеш да различиш пророчески от обикновен.
Не позволявай от тук нататък да се стряскаш от сънищата си.

# 745
  • Мнения: 118
Здравейте искам да попитам
Николай Цоков има ли друга жена до себе си та се държи странно и ме отбягва. Ще си оправим ли взаимоотношенията с него

# 746
  • Мнения: X
Flowers HibiscusОколо средата на месеца очаквам резултати по три проектни поръчки. Притеснявам се за крайния резултат... Ако можете да ми дадете успокоение или поне насока какво да очаквам , ще съм изключително благодарна! Flowers Hibiscus

# 747
  • Мнения: 5
Здравейте, предстои ми държавен изпит на 05.07.2021, интересува ме дали ще го взема

# 748
  • Страната на приказките
  • Мнения: 370
Здравейте, искам да попитам за отношението на шефовете и дали е добре да потърся друга работа или да изчакам новите промени.

# 749
  • Мнения: 1 010
Здравейте , преди време зададох въпрос на Ейнджъл на лично съобщение , или по - точно два въпроса . Единият беше свързан с лични отношения с мъжът ми , а другият с едно жилище . Няма да влизам в подробности , но всичко , което тя ми написа се случи. Случи се в редът , в който ми го беше написала . Зададох конкретни въпроси , без уточнения , без заобикалки . Сега задавам нов въпрос тук в темата :
Ще взема ли необходимите документи и ключове до края на този месец ?

Общи условия

Активация на акаунт