Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 187
  • 899
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
Здравейте, бих искала и аз да се възползвам от вашите услуги? Ще възобновя ли отношенията си с човека за когото мисля непрекъснато?

# 46
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Здравейте, бих искала да попитам как ще приключи всичко това, което е в работата ми сега и какво трябва аз да направя, за да бъде добре (за мен)?

# 47
  • Мнения: 517
здравейте,

може ли да се каже дали човекът, на когото в момента съм се доверила да чисти негатив е  правилният  професионалист най- накрая и ще бъде  успешно "изплуването"  от негативи и негативни хора наоколо ? 

# 48
  • София
  • Мнения: 1 355
Ще настъпят ли промените, които искам?

# 49
  • Мнения: 415
Да напусна ли работата, на която съм в момента?
Благодаря!

# 50
  • Мнения: 11
Здравейте, бих искала да попитам бащата на дъщеря ми ще прекрати ли връзката, която има в момента и ще се върне ли при нас? Благодаря за отделеното време!

# 51
  • Мнения: 157
Гледам на карти Таро, който има желание да ми пише, не съм професионалист.
Моля само за имена на хората които желаят да им гледам. Няма такса. Само моля обратна връзка след това.

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 19:45 от Александра Сотирова 640696

# 52
  • Мнения: 72
Гледам на карти Таро, който има желание да ми пише, не съм професионалист.
Моля само за имена на хората които желаят да им гледам. Няма такса. Само моля обратна връзка след това.
Какви ще бъдат отношенията ни със съпругът ми Христо? Ще бъдем ли щастливи заедно и ще имаме ли второ дете? Името ми е Любов.
Благодаря предварително.

# 53
  • Мнения: 4 706
Гледам на карти Таро, който има желание да ми пише, не съм професионалист.
Моля само за имена на хората които желаят да им гледам. Няма такса. Само моля обратна връзка след това.
Какви ще бъдат отношенията ни със съпругът ми Христо? Ще бъдем ли щастливи заедно и ще имаме ли второ дете? Името ми е Любов.
Благодаря предварително.
Сериозно ли?! Отношенията ти със съпруга ти ще бъдат каквито си ги направите! А второ дете ще имате, ако Бог е решил, е и редовният секс ще помогне. Но честно ли питане картите за такива ...меко казано дългосрочни въпрос и и то начинаещи!? Несериозно е меко казано...

# 54
  • Мнения: 699
Здравейте!
С молба за отговор съм и аз.
Утре мисля да уведомя работодателя си, че искам да бъда освободена, защото не чувствам, че там е *моето място".
Иначе подава съм документи на нови 3 места.
Едното е в държавна институция, другото е в общинска структура, третото е в частният сектор.
Имам ли евентуално някакви шансове на някое от тези 3 места ?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 355
Доскоро и аз задавах въпроси, свързани с дългосрочието.... Може би не е трябвало... Сега ще попитам нещо по-тривиално. Искам да подновя контактите си с една съученичка - З. Дали това ще е ползотворно и добро за мен - И.? Благодаря предварително

# 56
  • Мнения: 2
Дъщеря ми ще си намери ли сериозен приятел до няколко месеца с които да заживее заедно

# 57
  • Мнения: 2
Ще имаме ли нов дом в близко бъдеще

# 58
  • Мнения: 30
Здравейте! Бих желала да попитам очертава ли се съвместно съжителство с човека,с когото съм в близко бъдеще,? Благодаря предварително

# 59
  • Мнения: 6
Ще имаме ли нов дом в близко бъдеще
колко близко бъдеще?
2 пентакли- 2 чаши- кралица жезли -питах  до мессец. Действате усилено в тази посока, особено вие, но няма да е толкова скоро.

Общи условия

Активация на акаунт