Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (103) - октомври 2020

  • 139 997
  • 3 060
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 714
Очаквам единствено раницата от Кока Кола, за което благодаря на страхотните момичета тук!
В магазинчето до нас има игра на Фюзтий с изтриване не скреч поле от големите листи А4. Трябва да се купят 2 броя студен чай от 0,5 или 1,5 литра и може да се спечели брандирана чаша. Много са красиви, два вида са - с тонирани дъна ( в оранжево или зелено). Аз не успях, но ще опитам отново тези дни.
Успех на всички в игрите!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
Благодаря за новата тема!

Този месец чакам Нестле (уж вчера трябваше да публикуват печелившите), Милка, Боровец от Метро, Самърсби и Теди.
Засега съм решила, че ще се включа само в Либрес, че Киндъл-а е нещо, до което все не стига бюджета за мен Joy

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 715
Току що видях реклама по ТВ на любимите Фереро Роше с награди часовник, айфон и още нещо... Търся в Гугъл, но не откривам инфо.  Ако някой намери инфо да казва!

# 18
  • Мнения: 3 147
Току що видях реклама по ТВ на любимите Фереро Роше с награди часовник, айфон и още нещо... Търся в Гугъл, но не откривам инфо.  Ако някой намери инфо да казва!
😂😂😂
Точно това идва да напиша.Преди 7-8мин видях рекламата по Нова тв и обърнах целия Гугъл,но нищо не открих.И видях,че пише www.ferrero rocher(??? края го изпуснах).Периодът е от 01.10 до 12.11.

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 715
Току що видях реклама по ТВ на любимите Фереро Роше с награди часовник, айфон и още нещо... Търся в Гугъл, но не откривам инфо.  Ако някой намери инфо да казва!
😂😂😂
Точно това идва да напиша.Преди 7-8мин видях рекламата по Нова тв и обърнах целия Гугъл,но нищо не открих.И видях,че пише www.ferrero rocher(??? края го изпуснах).Периодът е от 01.10 до 12.11.
.com
Но не намирам нищо Simple Smile
Гледаме един и същи сутрешен блок хахаха Simple Smile
Наздраве с безкофеиново кафе от мен Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 530
Скрит текст:
Изтегли приложението, регистрирай се и вземи специални ексклузивни отстъпки, оферти, брошури и много други.

В Lidl Plus ще намериш:

- Lidl Plus купони:
Възползвай се от различни отстъпки, като активираш твоите купони в приложението. Когато си на касата, сканирай твоята Lidl Plus карта, за да ги използваш.

- Lidl Plus оферти:
Следи офертите на Lidl Plus в приложението и спестявай при всяка покупка. Просто сканирай своята Lidl Plus карта на касата.

- Дигитални брошури:
Никога не пропускай седмичните оферти на Lidl! Дигиталната брошура е винаги в джоба ти.

- Дигитални бележки:
Имаш ги винаги под ръка! С дигиталните бележки е по-лесно от всякога да следиш разходите си, да връщаш или заменяш нехранителни продукти и да ползваш гаранциите за тях в рамките на 3 години след покупка.

- Известия:
Не пропускай отстъпките и бъди в крак с най-новата информация за Lidl Plus.

Не прочетох да се трие скреч карта, само се сканира

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Сканира се лидъл плюс картата. След покупка ви дава да триете скреч карта, до 11 дни мисля важи. Ако печелите нещо отива при купоните  и е активен 7 дни

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 624
https://www.lidl.bg/lidl-plus
Цитат
Скреч карти
Всеки път, когато използваш своята Lidl Plus карта при пазаруване, получаваш нова скреч карта в приложението. Изтрий я и опитай късмета си!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 411
Хъммм доста добре изглеждат цените с новото приложение на Лидл. Яко ще конкурират Била.
Моят Фантастико да не изостане😁 Но пък ми е през улицата, така че по това няма кой да го конкурира.

# 24
  • Мнения: 676
Добро утро!
Успешен старт и Печеливш месец за всички! Simple Smile🍀🍀🍀
И аз чакам Милка, но в тази игра ме пропуснаха..Дано пък сега се реваншират 🤞🏻🤫🍀

# 25
  • Мнения: 36 656
Благодаряза новата тема! Simple Smile
Чакам нови игри. През септември имах достатъчно награди, не се оплаквам и не държа да спечеля от всичко, в което участвам.

Чудя се дали въобще да се включвам в играта на Фереро Роше - не печеля почти никога от игрите на тази фирма, а не е като да не съм била активна. В Киндер Буено играх много - сигурно съм регистрирала 30-тина кода и нямаше никакъв смисъл.  В Рафаело - пак нищо. В Тик так също участвах много - опитах всички възможни вкусове, там поне ме изтеглиха (май като резерва) след края на играта... А и нещо не ми харесваше как си обявяват печелившите, няма прозрачност...

# 26
  • Nesebar
  • Мнения: 564
Днес чакам с нетърпение Милка

# 27
  • София
  • Мнения: 2 411
А така... След като в новото приложение на Лидл се пазят касовите бележки, то когато имат бъдещи игри с касови бележки, същите да участват автоматично щом отговарят на условието. И после тези бележки да не могат да се регистрират пак.
Така доста ще се редуцира злоупотребата с бележки и фалшифицирането.
Тези без приложение ще си играят стандартно през сайта. Но за всички а приложение хем отпада нуждата да регистрират, хем е сигурно, че бележката участва без злоупотреби.

# 28
  • Мнения: X
Вчера пазарувах в Лидл, но не знаех за приложението. Но не бях особено адекватна и нямаше да ми се занимава. За статистиката - в Кауфланд, Лидл и Била промо опаковки на Престиж и Траяна няма. В Била Ловеч Евридей са 3.37 лв, само едни дневни и два вида нощни. В Кауфланд Плевен бяха по - разнообразни от вид, на 4.09 лв. В нашия Т Маркет са 3 лв, но само един вид.

# 29
  • Мнения: 3 147
Днес чакам с нетърпение Милка
Всички чакаме😂😂😂.Успех на всички ни и дано доста хора от темата се похвалят.И да не спечеля(което е сигурно предвид броя награди),ще се радвам да видя познати имена.А видя Р.Пенева или М.Димитров,лошо ще ми стане.

Общи условия

Активация на акаунт