Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 55 087
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69 162
Кой туй у кафето....суджудчена пръчка лиЙ?  Аз тэй го обичам...😄

Да ви кажа...детето приема явно нещата по-философски от мен. Или по детски...не знам.
Но снощи съвсем спокойно ми каза "Сигурно съм късоглед"...без да коментираме преди това...просто го изтърси. Не изглеждаше притеснен сякаш...
Малко ми се поотпусна душичката след тези негови думи...притеснявах се как ще го приеме този проблем...прегледа...очилата евентуално после...оффффф.

# 76
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Дечицата са много по-мъдри, отколкото си мислим.

Дано всичко е наред с прегледа, Тета.

Ени, имаш ли вапоруб да я намажеш, докато спи? Ще се родиш, гарантирам, ще спи спокойно. Аз мажа гърдите, гърба и крачетата даже. Много помага.

Крива съм, сърбам кафе на тишина...И псувам живота..

# 77
  • Мнения: 69 162
Така е Демо...понякога ни показват правия път и ни учат.

Тъй тъй си ги подкарала..може ли да споменеш там в молитвата и моите душмани - началство и колеги...?

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Тета...суджук у кафето викаш, а? Laughing търкулнах се от смях...
Ти не се настройвай предварително за очния, де...може и нищо да няма.
И моя тр.да го водя, че за медицинското кат ходихме се запъна на най-ситните букви и числа.

# 79
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Само да си скъсам чемшир от двора и почвам да ги 'поздравявам' ред по ред, никой няма да пропущя Joy

# 80
  • Мнения: X
Добро утро и от мен.
Стиснете ми палчета днес, всичко да е наред. Мразя да ходя по лекари Persevere

# 81
  • Мнения: 5 763
Оплаквам се,че ми е тъпо, заради същите причини като на Весето. Без да съм в ретрограден МерКУРий 😜. Имам още две седмици да се събера.
Подозирам,че ми са се разбутали хормоните на ЩЖ. Отново!!!
Ще ходя днес на фризьор и ме е страх от резултата. Мразя да се подстригвам и го правя веднъж,два пъти в годината. Стискайте палци да няма драми после!

# 82
  • Мнения: 14 822
Стискам палци на Пийк да опази здрав Бо,на Тет и синко за прегледа,на Буб за прегледа,на Сиси за фризьора. 🤗🤗🤗🤗🤗
Деми,бях го записала това мазило,но така и забравям да купя. Ако бях видяла преди да излезнем да го купя,ама нищо,после ще излезем пак. Тя и Кротето ми прати един за носа,ама голям зор е с всички сиропи,лекарства,кремове,спрейове... 😆 Ще мине де,поне няма Т,само сопол.

# 83
  • София
  • Мнения: 9 692
Здравейте!

Всички сополи да спират на мига!

Тета, успех на прегледа. Най-много да сложи очила детето. Сега има яки модели, даже е фешън. Не е като едно време когато в училище се подиграваха на тези с очила.

Абе, тази даскалица, измислила домашното с мъдрото листо, що не вземе да сподели според нея какво си мисли листото!
ОК, може би иска творческа мисъл да провокира в децата, ама хайде с нещо по-нормално.

И онази с доброто и злото. Себе си снимала ли е? Ореол ли й излезе на снимката, или рога и опашка?
Боже, какво ли ни чака и нас!? Само първи клас е, страх ме е да мисля за по-натам.

Вчера най-сетне й забиха БЦЖ ваксината. Голямо чакане падна на опашка. Пред нас децата все ревящи излизаха. Моята си е ревла по принцип. Сигурна бях, че повече от тях ще реве. Да, ама не. Гък не каза. 😌 Имаше още две моми, другите бодени бяха все ергени. Нито една мома не плачеше, само ергените. 🙃

# 84
  • Мнения: 69 162
Те ергените още от раждането са като онуй под листото...та цял живот.

Имат У хромозома...а тя е недовършена/несъвършена/ Х 😆...няма😆 и края на чертичката...

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Satisfied
Ох, бе...тихо, тихо, че тия недовършените са тънкообидни Laughing

# 86
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро,момичета! Не съм ви чела последните 2-3 дни,ама след малко ще наваксам. Сега пия кафенце и се разсънвам,че проспах дообяда. След малко трябва и да се оправям да излизам с една приятелка по задачи. А вън май още е стуууд,поне на терасата така изглежда.

# 87
  • София
  • Мнения: 9 692
Тези недовършените тънкообидни хромозомковци да не се засягат, защото е обществена тайна, че при Т 37.6 са на смъртно легло и вият от мъка като вълк на пълнолуние. Природата си знае работата и не им е дала да раждат.

# 88
  • Мнения: 9 971
Satisfied
Ох, бе...тихо, тихо, че тия недовършените са тънкообидни Laughing
Хахахаха, ей, все ме развеселявате 😁
Сега, кат' ме ядоса ММ, ще мисля за него като недовършен ... 😂😂😂

# 89
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
А някои от недовършените са такива интриганти и клюкари, че... Изумена съм.  Да се чуди човек що все жените набеждават в това.

Общи условия

Активация на акаунт