Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 54 877
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 18 442
Не съм заредила бАМбони, не отварям тази година на знайни и незнайни ковидоносители. Щях да украсявам у нас и да правя хелоуинска торта, мързи ме. Ще дам довечера на малкия монстър да си облече премяната от миналата година и ще загася лампата за по-страшно. Толкоз.

# 2 221
  • sf
  • Мнения: 10 143
Моят обикаляше преди 2-3 години, вече не иска. У дома пък никога не са звънели за лакомства.
Спретнах розова бисквитена торта и туй за днес.

# 2 222
  • Мнения: 35 110
Боже, докато разбера за какви бонбони питате Simple Smile Гледам мамите се вълнуват в тукашните фейсбук групи къде ще има тържества послучай големият празник Хелоуин.
Така хубаво заваля навън..само за сън. Ама не и за мен Sad

# 2 223
  • София
  • Мнения: 9 535
Миналата година водих детИто в МОЛа за Хелоуин парти. Тази година съм на работа и тя ми обяснява как ще ме чака  да се върна от работа ( връщам се след 21 ч) и да я водя тогава в МОЛа. ШЪ сЪ гръмна, честно. Туй детИ `що все таквиз работи ми разправя напоследък. Или да я будя по нощите да гледа филмче, или да я водя на парти след работа. Ай стига вече!

Миналата година искаше да я пускам да обикаля за бонбони из входа. Не я пуснах. Никой не е длъжен да й дава бонбони. Обясних, че това не е български празник и в нашия вход живеят предимно пенсионери, които сигурно и хал хабер си нямат от тази история с костюмите и бонбоните. Аз също не съм подготвена да раздавам бонбони, ако звънят на вратата вампирчета и вещички. Имаме няколко бонбона вкъщи. Ако детето не ги омете до довечера, може и да се намери какво да им дам, ако звъннат, но ако домашната вещичка ги излапа, идея нямам какво ще им дам.

# 2 224
  • Мнения: 12 005
Тия хелуински неща са ми доста далечни.  Във входа имаме доста деца и до сега, никое не е звъняло за бонбон. Някак не е мое, не е българско. Виж, на Василов ден, да звънне някое със сурвачка,  ще ме разреве...
Ей тъй си мина съботата... така ще мине и неделята. Много бързо де!

# 2 225
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Яз апнАх Simple Smile Нали...тъй...да почнем ...
Тета...тая смес за рулцата с печ.чушка ми стана нещо рядка Thinking  
Сега тиква пека. Ям я само със закв.сметана...на принца кЪрначе с катрофи Simple Smile

Никъв Хелоуин не тача аз. Преди мнооого години, веднъж детето ходи у един приятел да празнуват и ту то.

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 17:14 от mystic woman

# 2 226
  • Мнения: 18 442
Аз се кефя на Хелоуин. Да се гримирам и да отида на парти, например. До преди някоя друга година организирахме със съседки обикаляне за бонбони с големите деца - обикаляне с придружител на нашите домове и на близки съседи, които имаха желание да се включат. Емоция е. И без това след лятото това време на годината е почти лишено от хубави емоции.

# 2 227
  • Мнения: X
На всякакви празници се кефя. Дай ми украси да направя, да се гримирам, да има нещо вкусно и специално и за Едене и за пиене и да си направим купон!

# 2 228
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
харесва ми да виждам усмихнати деца и ми е все тая дали ще са маскирани като кукери или като призраци, дали ще ме суровакат или ще искат бонбони.
не мисля, че имат толкова много поводи за забавление, че да им забраним един от тях.
не ми пречи, че някой не иска да отбележи дена, нека не отваря, нека не дава бонбони, но и да не се показва от вратата, по-страшен от тези отвън, и да започне назидателно да размахва пръст и да обяснява как точно той, точно този празник не почита и не отбелязва. и да се прави на важен.
пред деца. Sad

# 2 229
  • Мнения: X
Иии, Добри! Да взема да ти кажа "Плюс безкрайност от мене"!

# 2 230
  • Мнения: 18 442
Както са казали мъдрите хора “Като сме безделници, да не сме без празници...”:joy:

# 2 231
  • Мнения: 4 892

Добър ден!
Малко остава до началото на купона.😀

# 2 232
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
още миналата година съм си купила перука с паяк. Simple Smile
 малко се е разрошила, но нищо - станала е още по-хелоуинска.
само чакам да ми дойдат. Simple Smile

кротик, не мога да се отърва от усещането, че това съм го виждала. Simple Smile

# 2 233
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
И аз уж гости да имам съботно, ама никой не се обади...ни едните, ни другите Rolling Eyes  Явно ги е шубе. Не от вещици обаче...

# 2 234
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
нали знаете какво е общото между хелоуин и 8 март?
Wink пияни вещици бродят по улиците до сутринта.
ако никой не дойде, мятам перуката и тръгвам аз.
и тогава - малееее, страх!

Общи условия

Активация на акаунт