Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

чл. 54 от КСО

  • 4 692
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,

Искам дапопитам следното,  имам ли право на парично обещитение за отглеждане на дете до 2г. възраст по чл. 54 от КСО ( Приложение 8 към чл.4. т.6)?
Детето посещава ясла от 14 септември 2020.
Аз от днес започвам нова работа, а детето ще навърши 2г на 19.11.2020г.
Другия ми въпрос е, ако  имам право на обещитение трябва да попълна и подам ( Приложение 8 към чл.4. т.6) към работодателя а той от своя страна какаво следва да направи?
Благодаря предварително и хубав ден на всички,

# 1
  • Мнения: 220
Здравейте, днес ме съкрати а по чл. 71 Ал. 1 от Кт. Имам ли право на обезщетение и ако да по колко лв на ден е по този член? Благодаря за отделеното време

Общи условия

Активация на акаунт