Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 48 795
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 773
И какво излиза-че е по-икономично да караш колело и като почнеш да въртиш педалите ставаш като Супермен?

# 721
  • София
  • Мнения: 8 933
И аз  гледах рекламата с Реното няколко пъти докато я разбера. Значи колата си има гориво, обаче мацката лъже, за да накара баща си да спре да презареди. Но и аз не разбирам смисъла на това плюс, че ме дразни интонацията на озвучителката.

# 722
  • Мнения: 7
Не бях любител на породата чихуахуа, но само  до преди тази реклама, толкова е сладко   

# 723
  • Мнения: 2 661
Жоре, вече си голям, ще ти мине с Ношпалгин!😀😀😀
Всеки път като я пуснат, се смея!

# 724
  • София
  • Мнения: 62 595
Много ми харесва рекламата на кафе Сантос - много хубави, ярки цветове и приятна мелодийка.

# 725
  • Мнения: 15 330
И кафето не е лошо. Grinning

# 726
  • Мнения: 11 060
А някой гледал ли е рекламите по ТВ7/8? Те са едни и същи и всичките са с един глас, на Ивайло Велчев. Тези за плодови напитки "Булгарплод" и лютеница "Булгарплод" са направо нелепи, соц от всякъде. Връщат ме в края на 80-те, когато бяха първите реклами в "Телевизионен справочник"

# 727
  • Мнения: 1 708
Харесвам рекламите на Bosh, участниците в тях са забавни и играта с думите в рефрена Like a bosh е добро хрумване Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 059
Може би е била дискутирана, но хич не харесвам тая нова реклама на "Техномаркет" с Бойко Кръстанов, дето имал човек. Колкото и роли да е играл след това, аз винаги асоциирам гласа му с ролята в "Стъклен дом", където беше голям лигльо с доста съмнителни актьорски способности. Старите им реклами бяха по-добре, въпреки че копираха стила на Теленор.

# 729
  • Мнения: 8 532
Шоколада -Лакми
Е по отвратителна реклама скоро не е имало

# 730
  • София
  • Мнения: 62 595
Не харесвам рекламата на бисквитите киндер. Не понасям някой да си играе с храната - на рекламата през цялото време един възрастен мърля бисквитите в ръцете си.

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Старите им реклами бяха по-добре, въпреки че копираха стила на Теленор.
Те не са ли на Технополис?

# 732
  • Мнения: 4 350
На Кредисимо рекламите с двамата мъже дегизирани като жени, обиращи пощенски клон, беше супер.Сега е друга, същият сюжет, но мъжете са си мъже. Най-готино е накрая, касиерката като възкликва "Я колко си порастнал"....🤭

# 733
  • Мнения: 11 550
На Кредисимо рекламите с двамата мъже дегизирани като жени, обиращи пощенски клон, беше супер.Сега е друга, същият сюжет, но мъжете са си мъже. Най-готино е накрая, касиерката като възкликва "Я колко си порастнал"....🤭
Двамата дегизирани мъже са Фънки и Коцето.

# 734
  • Мнения: 1 059
Старите им реклами бяха по-добре, въпреки че копираха стила на Теленор.
Те не са ли на Технополис?
Аз все бъркам Техномаркет и Технополис, така че най-вероятно имаш право.

Общи условия

Активация на акаунт