Знаете ли кого видях - тема 38

  • 112 046
  • 743
  •   2
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Много се е вживял в ролята на благородник с потекло.Цилиндър 🤣  Каляска с лакеи нямаше ли 😁

# 76
  • 1444
  • Мнения: 1 058
Андрей Арнаудов в неделя в едно заведение в Бистрица и преди няколко седмици в Ринг мола Софка - за малко да се блъсна в нея на излизане от един магазин. Боже, как се изплаших, много беше страшна Scream

# 77
  • Мнения: 2 523
Ивелина Колева, народната певица (и сестра на Преслава). Без грим беше.

Отделно от нея, на друго място днес - актьорът Любо Ковачев, симпатичен е и младолик (аз не знам на колко е, де :Д )

# 78
  • София
  • Мнения: 12 403
Вчера актрисата Ева Тепавичарова с едно момченце и един мъж. Седяха на една пейка на бул. "Дондуков". Много беше готина - дълга рокля черно-бяла, маратонки и готината огнена коса.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 483
Много се е вживял в ролята на благородник с потекло.Цилиндър 🤣  Каляска с лакеи нямаше ли 😁

Бях така заслепена от него, че не обърнах внимание Grinning


Отделно от нея, на друго място днес - актьорът Любо Ковачев, симпатичен е и младолик (аз не знам на колко е, де :Д )

На 40 ще стане в края на годината. Добре изглежда, факт.

# 80
  • Мнения: X
Евгени Минчев, цветен и забележим, както винаги. Страхотна връхна дреха в кралско синьо беше сложил. София Бобчева - хубавка, дребна. В лице от екрана изглежда някак подпухнала. Харесвам я, въпреки инфантилната нотка в гласа. Фицата - мислех го за висок. Иначе същият неглиже. Мила Роберт - почти не я познах, с готино яке и на колело. Всичките в разстояние от половин час, по отделно.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 397
Моню Монев в една пицария на Раковска.

# 82
  • Мнения: 14 418
Готин ли е извън кадър?

# 83
  • София
  • Мнения: 4 397
Готин ли е извън кадър?

Не знам, не е мой тип и не мога да ти кажа дали е готин Simple Smile
Същият е като във филма, аз малко съм гледала, и да ти кажа първоначално го погледнах , но не го познах,  след това се заговри с пицаря , и гласа му ми се стори познат и го позагледах и загрях кой е .

# 84
  • Мнения: X
Ирина Флорин - любезна и възпитана. Личат й годините. Не се грижи май много за косата си.

# 85
  • Мнения: X
Ирина Флорин - любезна и възпитана. Личат й годините. Не се грижи май много за косата си.
Значи в телевизиите са магьосници... Какви са тези камери, та правят чудеса от хората. На телевизор тя изглежда на 42!

# 86
  • Мнения: X
Личат й и то много. Не беше с грим и в доста да кажем ежедневен вид. Приветлива. Но косата е нещото, което ако поддържа ще има по-свеж вид.

# 87
  • Мнения: 39 301
Освен да сложи някакви притурки. И  тя като Луиза Григорва има пършива коса. Каквито и магии да и прави по гъста няма да стане.

# 88
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 280
Може да не й е било ден. Все пак е близо 60 годишна жената, като цяло си изглежда добре, пък и фигурата и е отлична за възрастта. Не всеки иска да е пластмасов.

# 89
  • Мнения: X
Сега четох, че е на 59 години. Може да не й е било ден, разбира се. А и не е нужно в ежедневието да е с тон грим и прическа. Слабичка, цялата в черно. Може би и заради черното така да изпъкваха и косата, и лицето.

Общи условия

Активация на акаунт