Фермата сезон 6 Тема 5 / 05.10 - 11.10 /

  • 56 016
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 8
В "Преди обед" след старта на предаването коментираха, че Петър е зодия Телец. А Козирози са Габи и Миро (това го споменаха в епизода, в който беше паднал от покрива).

# 1 651
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ех, толкова коментари, че бил типичен козирог и накрая-телец! Язък!:joy:Joy
Сега нека се изпишат още х страници как е типичен телец.Grinning

# 1 652
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Все е рогоносец.

# 1 653
  • Мнения: 2 590
В "Преди обед" след старта на предаването коментираха, че Петър е зодия Телец. А Козирози са Габи и Миро (това го споменаха в епизода, в който беше паднал от покрива).
Знаех си аз!

# 1 654
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Аз залагах на овен, при всички случаи рогато.

# 1 655
  • Мнения: X
Хахах, Теле ли се оказа пък сега?
Ами пак земен, рогат знак. Ама явно е от тези телци, на които гласът им е слабото място, а не силното. Ако задълбая в лигавщините, и караниците за ядене и пиене се връзват. Телец без храна и пиячка, все едно си му развял червена кърпа пред очите Joy

# 1 656
  • Мнения: 3 865
И аз тъкмо си мислех, че най-вероятно е телец - те имат навика да наглеят и са с огромно самочувствие. Козирог мъжете имат по-благо излъчване. А Тонка кво е, че ми е интересно. Предположих по-напред близнак ама и телец не е изключено да е

# 1 657
  • Мнения: X
Овен е тя. Има публикация от 28.03 на която под снимката си е писала: Birthday girl. https://www.instagram.com/p/B-ShGvbpat0/?igshid=5ap9sk2lknq4

# 1 658
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ай, стюга сте ги коментирали, бе, първо требва да са запознаете с тех - тогава може. Mr. Green

# 1 659
  • Мнения: X
Не можем. Клюкарството е по-силно от нас. Време е за асценденти, луна и лилит.

# 1 660
  • Мнения: 2 590
Цитат
първо требва да са запознаете с тех
... на среща и Кустев да Ви сервира шестстепенно меню. Hamburger Stew Cake

# 1 661
  • Мнения: 3 417
Ооо, Пешо и той теленце, като мен. Затова ме влече към него. Хаха ...

# 1 662
  • Мнения: 174
Какви сте ми Неподражаеми ! Stuck Out Tongue Winking Eye Blush
Книгите на Венета Райкова ( "таблоиди " ) - пасти да ядат ! Не съм ги чела (още), но такова перчене беше по медиите, че може да бъде засрамена , само  от сюжетите  в тази тема, дори!
Да се помни и знае - творци пишат тук !
Simple Smile

# 1 663
  • Мнения: 1 929
Ох така страстно го описвате тук, лъхащ на секс , смугъл висок татуиран , с премрежен поглед и дрезгав глас , започнах да си го представям , чак го погледнах с очите на Хипер Шкафчето , започнах да се влюбвам , да тръпна ..и после си пуснах снощната серия и отрезвях.
Бе аз ли не съм наред ,но вместо да се ровя за инстаграма на Пешо , цял ден ровя за рецептата на Кустев (топките бисквитена торта)и вече  бъркам маскарпонето CakeNature Sun With Face

# 1 664
  • София
  • Мнения: 2 647
Ооо, Пешо и той теленце, като мен. Затова ме влече към него. Хаха ...

И аз съм теле, Петър ми прилича да е априлско такова, майските сме благи 😁

Общи условия

Активация на акаунт