Фермата сезон 6 Тема 5 / 05.10 - 11.10 /

  • 56 034
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 635
  • София
  • Мнения: 11 568
Абсолютно, около мен почти никой не си е оставил снимките с бившите. Не го намирам за нещо странно, човек обръща нова страница и понякога не иска да поглежда назад, ако раздялата е била болезнена.

# 1 636
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Да де, ама и тук коментарите за "бившаТА" са в единствено число. Нормално ли е човек на 30 да е имал само 1 бивша приятелка? Защото аз такъв не познавам

# 1 637
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Да де, ама и тук коментарите за "бившаТА" са в единствено число. Нормално ли е човек на 30 да е имал само 1 бивша приятелка? Защото аз такъв не познавам
Аз познавам.
Даже не един и двама.. Някои са били в дълга връзка, а други само в мимолетни такива..

# 1 638
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Много мимолетни връзки е в множество число и изключва възможността за една/ин приятел/ка до тази възраст

# 1 639
  • Мнения: 408
Останах с впечатление, че Петър е козирог. Май един път си коментираха зодиите.

# 1 640
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Много мимолетни връзки е в множество число и изключва възможността за една/ин приятел/ка до тази възраст
Може би не се изразих добре. Мимолетните не могат да се нарекат връзки, става дума за еднократен секс. Партньорките не се считат за бивши приятелки.

# 1 641
  • Мнения: 4 400
Много мимолетни връзки е в множество число и изключва възможността за една/ин приятел/ка до тази възраст
Или може би когато са мимолетни връзки , one night stand и пр. изобщо не ги слагаш в графа "гадже ". И аз познавам хора, които до 30 не са имали сериозни връзки, респективно нямат бивши, защото кратки забежки не ги броят за връзки и хората,с които са изживели тези флиртове не ги имат за "бивши".

# 1 642
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Е, еднократен секс никой няма за връзка. За мен е друго мимолетна връзка, но както и да е. Не познавам хора м/у 20та и 30та си година с по една връзка, пък било то и мимолетна, това имах предвид. На 20 трудно се създава 10 годишна връзка. И каква е била раздялата няма значение, откъм гледна точка на това дали в живота на единия има признаци от съществуването на другия. Вярно, че соц. мрежи не са критерии, но е подозрително именното старателното криене или заличаване на хора по този въпрос. Поне на мен ми е подозрително. Във ФБ например, даже да си смениш статута обвързан/необвързан в публикациите си стои като история, защото това няма опция да му избираш поверителеността За ИГ не знам, казах, че нямам
Много мимолетни връзки е в множество число и изключва възможността за една/ин приятел/ка до тази възраст
Или може би когато са мимолетни връзки , one night stand и пр. изобщо не ги слагаш в графа "гадже ". И аз познавам хора, които до 30 не са имали сериозни връзки, респективно нямат бивши, защото кратки забежки не ги броят за връзки и хората,с които са изживели тези флиртове не ги имат за "бивши".
Вече поясних, че секс за една нощ нямам за никаква връзка. Но такива хора не трият снимки от купони, ходене на почивка или друго, дори да не са им били сериозни връзките, защото много често не са само на тях двамата. Даже напротив, точно такива не се трият, защото не ти пука особено, а тези снимки са ти по-важни откъм преживяването на въпросното място с въпросната компания.

# 1 643
  • Мнения: 2 592
Цитат
Останах с впечатление, че Петър е козирог.
"Мъжете козирози са търпеливи личности. Thinking
 Той е практичен и земен човек, който не влиза в конфликти и не предизвиква конфликтни ситуации.''Rolling Eyes
Това пише за тази зодия. Съдейки по него не е козирог. Frowning1
Откривате ли прилика с Криско?
Скрит текст:
Май да, но само тук.People Two Men Holding Hands

# 1 644
  • Мнения: X
Мисля, че малко издребнявате в това вторачване във вероятни и невероятни връзки на Петър.
Нищо не пречи и само една сериозна връзка да е имал и да не се чувства длъжен да се снима и поства със всяка, която е минала през леглото му. Неговият профил до голяма степен ми изглежда като някакво рекламно портфолио. На много хора не всичко във ФБ и ИГ им е на показ. Още повече, че той скоро сподели, че се страхува от хорската завист и злоба...та нищо чудно да иска някои по-интимни моменти да си останат само за него.

# 1 645
  • София
  • Мнения: 22 944
На мен определено ми прилича на Козирог. 😀

# 1 646
  • Мнения: X
И на мен. Аз самата съм от тази зодия с много близки и роднини Козирози.
Ако си е затрил снимките с бивши хич няма да се учудя. Sunglasses
И аз съм го правила.
Това, че може да не е имал много връзки до зряла възраст също е много типично. Козирогът доста внимателно си подбира партньорите.

# 1 647
  • Мнения: 15 960
Аз като козирог дори и не съм качвала такива снимки.Joy

И защо решихте, че е имал само една приятелка? Ставаше въпрос за тази, с която се е разделил преди Фермата, а не че е била единствената.

# 1 648
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Не може да се разбере точно от профилите.  То така според  фб аз съм без мъж, а според инста и деца нямам, и никога никакви гаджета.

# 1 649
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
Едни заключения тук за хора, които не познавате ...ужас.

Общи условия

Активация на акаунт