💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 6 /05.-11.10.2020/

  • 52 140
  • 1 397
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 469
Вчерашния и днешния епизод получават 10 от нашия велик домуоправител и ценител на женската красота


Нещата си дойдоха на мястото. Симона за малко да прецака победата ама с 300 зора успя да вкара, как пък поне един път не си премести мерника на ляво след като все и завиваха преди да стигнат коша...

Жътварите, Ивана докато я слагат на пъзелите все ще са втори.

Рибарите, голямо падане днеска във всеки смисъл на тая дума Simple Smile

# 481
  • София
  • Мнения: 4 429
Игри на волята  Сезон 2
 Епизод 23 (06.10.2020)






и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА
и да се предава на телевизор

    трябва  да се инсталира разширението
 



Скрит текст:
________________________________________________________________________
__________________________________________________________________

# 482
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
За утрешната игра на Жътварите май ще им е по-трудно, защото са с човек по-малко.. а при Ловците ще участват всички.
Доколкото виждам играта,май ще са по двойки.Така че няма как да участват всички ловци,защото са нечетен брой.

Тамън ме обнадеждят рибарите,че ще вземат да победят една игра и...пак нищо.Mr. Green
Докато Мира и Христа са там,нямат никакъв шанс.Прав е Николай,да ги разформират и да се свършва тази мъка.

# 483
  • София
  • Мнения: 27 160
Ами защо не ги гонят тогава? Сами са си виновни за това. Гонят всеки път Иво и Катя, а двете слаби звена си стоят. Христа сама пожела номинация миналата седмица иначе пак щяха да я подминат.
Ако не номинират Христа и Мира напълно си заслужават дереджето.

# 484
  • Мнения: 1 925
Робарите абсолютно си заслужават мястото на реката до края. Нямат оправия Grinning Защо продължават да разчитат на най- слабите си звена като Христа и Станимира, не знам.
На мен с всеки епизод ми става все по- тегаво за гледане, големи интриги, голямо режисиране, а с такъв ентусиазъм следях първите епизоди, беше ми много интересно.. Ама ще си гледам де, къде ще ходя.

# 485
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Ясно е,че си заслужават дереджето.
И аз нямам обяснение защо не ги гонят.Уж искат да си запазят племето /то па едно племе/ и не виждат къде са слабите звена.Ама то там мисъл не тече.Mr. Green

# 486
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Много ми харесва това, че тази година номинират по двама - така има по-голям шанс да бъде номиниран този който е провалил последната игра Simple Smile
Иначе бигбрадър елементите и на мен не ми харесват. Не мога да понасям Ивана - тя решавала кой да бъде капитан
Йоана също отврат с това обработване на Симона - направо нямам думи
Играта беше стахотна вчера - много ми хареса колко бързо наредиха пъзела Йоана и Милен защото като видях колко много елементи има пъзеела си помислих че ще го редят часове Simple Smile

# 487
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не догледах до край. Не мога да се ориентирам кой е спечелил. Уж Ловците, ама довечера ще са пак те срещу Рибари?

Кой спечели и кои ще са на дуел довечера?

# 488
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Загубиха рибарите. Днес играят ловците и жътварите.

Александър Отваряй смело!

Скрит текст:
Еми уважаеми зрителе, днес сме на кокили! Навън е отново 38 градуса, часът е 14 точно и ние сме на вашите екрани! Разпределяме ролите - Ники ще стартира, а след него ще са нашите леки като перца момичета! Ние мъжете ще крепим отдолу и поддържаме баланса на колоните, докато те грациозно се носят в небесата! Е да, ама не баж така станаха нещата! Ники е гимнастик, генетиката му е лъхаща на атлет от висок калибър, и ни дава преднина! След това обаче някак си съумяваме да загубим и тази преднина и то с доста! Трите ни момичета са доста леки, обаче и крачката им е доста малка! Реално се получава така че мятаме фризбита като кокошки с перде на комбалите, движим се като контузени пингвини по терена и падаме като бебета изтърсаци от тези кокили! Къде координация, къде плахост, къде липса на правилна стратегия, не успяваме даже да финишираме! Срам и позор за отбор Рибари! Всички сме ядосани яко, а Катя и Ники направо са разярени! Ще ходим на съвеееет! Сякаш вече почваме да свикваме със стичащите се обстоятелства! Сякаш вече почваме да губим мотивация и да си приемаме съдбата! Ще станем ли изобщо някога сплотено племе?

# 489
  • София
  • Мнения: 1 340
Имам два въпроса.
Един човек напусна от племето на ловците и вкараха Боби на негово място. Един (Иван) напусна от рибарите - вкараха Чудомир. Какво стана с тая пуста Мая и защо не дойде човек на нейно място при рибарите?

Защо Ралица винаги е с чорапогащник, макар и на 38 градуса, както се твърдеше, че вчера е?

# 490
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Имам два въпроса.
Един човек напусна от племето на ловците и вкараха Боби на негово място. Един (Иван) напусна от рибарите - вкараха Чудомир. Какво стана с тая пуста Мая и защо не дойде човек на нейно място при рибарите?

Защо Ралица винаги е с чорапогащник, макар и на 38 градуса, както се твърдеше, че вчера е?

Към кого ги задаваш? От продукцията не пишат тук.

# 491
  • Мнения: 9 700
Единственото логично обяснение да не се споменава и дума за Мая в монтираните епизоди до момента е, че е видяла какво прави Продукцията и си е била камшика с двеста оттам.
Всяка дума за нея и при разговорите в племето и от водещите е премахната. Няма как за десет дни в племето да не са говорили за нея.

# 492
  • София
  • Мнения: 84
Ивана много ме изнерви, досега не и обръщах никакво внимание, но това преписване беше много долно. Отделно егати тъпите изречения им дават, а тя две думи не може да сглоби от букви. Не знам защо се 'цани' за добра в пъзелите като видно не е добра в нищо. Трябваше да я качат горе, за Ники и Катя ми беше много гадно, че падат така, но за нея нямаше да ми е мъчно изобщо.
Ваня и тя веднага да го каже на глас тъпото изречение, голяма еуфория и липса на мисловен акт от нейна страна отново...

# 493
  • Мнения: 5 680
Аз пък не я обвинявам Ивана, че е преписала. Действително не се каза, че не можеш да надничаш при съперника, както и предния ден не се каза, че не можеш да се подпираш на ведрото. Когато нещо не е казано изрично, че не трябва да се прави - може да се прави. На колко други игри се "преписа" преди това... Щом са искали да не се преписва, да са направили параван между участниците, или по-дълбоки платформи за редене, да не се виждат от другите. Очите са дадени за гледане, врата за въртене на главата... Grinning

# 494
  • София
  • Мнения: 1 340
Имам два въпроса.
Един човек напусна от племето на ловците и вкараха Боби на негово място. Един (Иван) напусна от рибарите - вкараха Чудомир. Какво стана с тая пуста Мая и защо не дойде човек на нейно място при рибарите?

Защо Ралица винаги е с чорапогащник, макар и на 38 градуса, както се твърдеше, че вчера е?

Към кого ги задаваш? От продукцията не пишат тук.

Мислех, че темата е разтоварваща.
Просто ми е интересно да видя мнения...

Общи условия

Активация на акаунт