Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 41/

  • 25 470
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 740
На час по лъжичка ще ни пускат информация за 13 еп. Stuck Out Tongue Closed Eyes Джерен и Селин


Ама това е от миналия епизод и не помня двете да са се срещали пред офиса тогава. Селин беше със същата роклА, когато разговаряше със Серкан и Ферит ги чу. А Джерен беше отишла да вземе някакви документи и на връщане видя Ферит, докато получаваше паник атака... Нищо де. Загатват, че ще има нещо между двете. Дано само Джерен не го играе пак трето коляно. Че втори път същият сценарий не ми се гледа. Честно казано, Ферит повече го харесвам за нея от Енгин. Simple Smile

Интересно ми е да видим Ефе в утрешния епизод. Да видим него с коя ще го сватосаме. Аз си мисля за Селин... не сега, за по-нататък, но да видим. След утрешната серия може да си променя мнението. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 217
Права си, Бърборанке! От официалния профил е снимката, затова реших, че е нова, но не е  Animal See No Evil

# 62
  • Мнения: 68
Момичета, и аз да ви зарадвам с едно клипче > https://www.youtube.com/watch?v=f0L1TT8VvLY

Гледах го... и се опасявам, че само един ден, прекаран със Серкан Болат, ми е достатъчен, за да се влюбя в него (въпреки роботския му нрав). Да не ме чуе бъдещият ми мъж... Grinning
Никакви дни не ми трябват на мен.....Gift Heart Simple Smile , аз си го харесвам още от "Слънцето"( Керем) и от година на година става все по-хубав, и по-хубав .... Kiss Heart Eyes Heart

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 15:05 от imagine

# 63
  • София
  • Мнения: 5 740
imagine, аз затова казвам Серкан Болат. В Керем сме влюбени вече. Това е ясно. Blush Аз открих този харизматичен мъж и талантлив актьор малко по-късно от повечето дами тук, но се радвам, че загледах сериала и така се докоснах до прекрасния Керем. Heart Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 1 245
И още едно бързо включване от мен (просто не можах да се въздържа, когато видях снимката!). И съответно, съвета е същия като надписа над снимката към всички нас!



Чудя се, дали да последвам съвета да се върна към семейството, колектива и работата или......да продължа да стоя в интернет!? Че мина вече и сезонът на дините! Kissing Heart

Усмихнат ден, момичета! Sunglasses

Последна редакция: ср, 07 окт 2020, 02:21 от nrgmama

# 65
  • Мнения: 1 712

Мисля си, че или са одрязали сцената. Или ще я видим по-нататък като спомен в главата на една от двете.
А може би само я качват - за да ни подгреят - за новия любовен триъгълник.
Ние може да си милим, че триъгълника е Селин - Серкан - Еда, а той да се окаже Селин - Ферит - Джерен JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 66
  • София
  • Мнения: 5 740

Мисля си, че или са одрязали сцената. Или ще я видим по-нататък като спомен в главата на една от двете.
А може би само я качват - за да ни подгреят - за новия любовен триъгълник.
Ние може да си милим, че триъгълника е Селин - Серкан - Еда, а той да се окаже Селин - Ферит - Джерен JoyStuck Out Tongue Winking Eye
Ако Айшето чете темата ни, ще знае какво да прави. Grinning Новите любовни триъгълници са: Селин - Джерен - Ферит и Еда - Ефе - Серкан, като от тях изпадат Селин и Ефе... и накрая се взимат. Ако Ефе отведе Селин в Италия с него, равен няма да има. Grinning

# 67
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Наистина Джерен с Ферит са по-добра комбинация, но не мисля, че Селинката ще се примири току-така. Не ѝ е лесно и на нея, от два стола да се озовеш на земята... hahaha

Поглеждала съм няколко клипчета с Керем в Слънцата, но да си призная предпочитам ”порасналия” Керем, т.е. сега, като Серкан Болат Heart Eyes
Подобно на Еда обаче бих казала допреди дни, че не е мой тип. Това момче докато не го чуеш и видиш в движение може въобще да не му обърнеш внимание. Определено дадеш ли му шанс те завладява с харизмата си.

Първите ми впечатления от Серкан бяха, че е голям особняк и хич не ме грабна. За сметка на това слънчевата Еда веднага ми влезе под кожата, заради веселия си нрав и това, че е цветарка. Видимо от никнейма ми аз самата много обичам цветята Heart и да гледам на екрана нещо такова ми доставя удоволствие.

# 68
  • Мнения: 514
Момичета, и аз да ви зарадвам с едно клипче > https://www.youtube.com/watch?v=f0L1TT8VvLY

Гледах го... и се опасявам, че само един ден, прекаран със Серкан Болат, ми е достатъчен, за да се влюбя в него (въпреки роботския му нрав). Да не ме чуе бъдещият ми мъж... Grinning

Ех, Бърборанке какво ме направи ти с този клип, не мога да се съсредоча в работата си, само Серкан Болат ми е пред очите, засрамявам се веднага
Спрях, даже да излизам от профила, винаги съм активна:sweat_smile:, за по - бърз достъп

# 69
  • София
  • Мнения: 5 740
Наистина Джерен с Ферит са по-добра комбинация, но не мисля, че Селинката ще се примири току-така. Не ѝ е лесно и на нея, от два стола да се озовеш на земята... hahaha

Поглеждала съм няколко клипчета с Керем в Слънцата, но да си призная предпочитам ”порасналия” Керем, т.е. сега, като Серкан Болат Heart Eyes
Подобно на Еда обаче бих казала допреди дни, че не е мой тип. Това момче докато не го чуеш и видиш в движение може въобще да не му обърнеш внимание. Определено дадеш ли му шанс те завладява с харизмата си.

Първите ми впечатления от Серкан бяха, че е голям особняк и хич не ме грабна. За сметка на това слънчевата Еда веднага ми влезе под кожата, заради веселия си нрав и това, че е цветарка. Видимо от никнейма ми аз самата много обичам цветята Heart и да гледам на екрана нещо такова ми доставя удоволствие.
+1 за всичко написано! Purple Heart

# 70
  • Мнения: 864
Момичета, знам, че сте качвали и преди от този канал, но много се смях и искам да споделя доброто настроение:




Толкова е талантлив този комик, как само хваща дори интонацията и спецификата на говора - особено на Серкан бей! Laughing Smile
А пък Лейля е направо същата! Joy

# 71
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Като сме започнали с клиповете....ето още един...
Кой крал...или кралица...вие си решавате...
За мен са кралско семейство...


https://www.youtube.com/watch?v=GulxdqZSUPA

# 72
  • Мнения: 10 226
Едно кратко поздравче и от мен Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=-YkzZD7ZtHE


# 73
  • София
  • Мнения: 5 740
Прави ми впечатление, че много бъзикат Керем за акцента - четох на много места, че говорил турски език с американски акцент. Каквото и да значи това. Joy Аз нали не знам турски, та ми звучи нормално - както останалите турски актьори в дизитата. Вече за английския му мога да дам мнение - прекрасен американски акцент. Личи си, че е живял в Щатите. Simple Smile

Та, ще ми е интересно момичетата тук, които говорят турски - да си кажат мнението. Как говори Керем на турски? Grinning

# 74
  • Мнения: 514
Скрит текст:
Като сме започнали с клиповете....ето още един...
Кой крал...или кралица...вие си решавате...
За мен са кралско семейство...


https://www.youtube.com/watch?v=GulxdqZSUPA
Гости, наистина са като семейство от  знатен род:blush:
Още когато ги видях в началото, си казах, ееее, това е двойката на годината, бих използвала даже дума за по-продъжителен период от година, ноооо, хайде да съм по-скромна.
Сравних ги веднага с Виктория и Дейвид Бекъм, не че те са ми любимци, но винаги съм ги харесвала как стоят един до друг,някак си по-различни са, витае една величественост. Нашите даже ги надминават,  Гости права си направо са като кралски особи.

Общи условия

Активация на акаунт