Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 41/

  • 25 358
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 563
Здравейте! Пропуснала съм новата ни къщичка.. благодаря, Розичке ❤
Аз съм Девичка, като гледам тук е клуба на водолея 🤷‍♀️ надявам се да се разбираме 😀

# 46
  • София
  • Мнения: 5 740
Скрит текст:
teseto, като спомена Джейн Остин - тя е любимата ми писателка. Харесвам начина, по който обрисува женските образи, харесвам романтиката в творбите й. Нейната биография ми беше доста интересна също. Не знам дали си гледала филмa по нея - Да бъдеш Джейн Остин. Ан Хатауей направи страхотна роля! Ако не си го гледала, препоръчвам. Simple Smile

BeaSnow, все още сме вторник, но е очевидна причината толкова да искаме да е сряда. Grinning Съгласна съм с написаното от теб. В групата най-много ме радва спокойният тон, с който си общуваме, и това, че въпреки различните гледни точки, не се хващаме за косите - напротив. Размишляваме си, обсъждаме, споделяме. Обменяме идеи и мнения, които обогатяват кръгозора ми и ми помагат да погледна ситуацията от друг ъгъл, което е доста полезно в реалния живот. Трябва да се научим да влизаме в обувките на ближния и да помним, че монетата винаги има две страни. Simple Smile

Ninika, целувки за теб! Какъв хубав Керем си ни донесла... загубих ума и дума, а след малко влизам в среща. Дано не ми се налага да говоря много, че ще съм като Лейля, докато се опитваше да не казва "бей" след Керем - в сцената с Айфер. Много се смях на нея! Grinning (И си ми взела мисълта относно ризката, която се пръска по тялото на Керем. Ха-ха-ха!)

# 47
  • Мнения: 857
Олеле...не знам какво става с мен, всеки ден съм убедена, че е 1 ден напред... Или вече ми се иска да е Сряда! Срам! Ще използвам аргумента "След няколко часа ще е Сряда в Австралия" Relaxed

# 48
  • Мнения: 514
Бърборанке, "Да бъдеш Джейн Остин", гледала съм го  няколко пъти, както впрочем и всички други филми по любимата ни авторка:hugs:
Както и книгите съм прелиствала безброй пъти.

Хайде, спорна среща и никаква Лейла Joy, ще ги омаеш ти Blush

# 49
  • Мнения: 1 109
Бърборанке гледала съм го! Flowers Hibiscus

# 50
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
mikipoli, благодаря за линка Flowers Tulip


Общо-взето, своеобразният триъгълник между Еда, Серкан и Перушан, може да бъде обобщен така:
двамата имат такава естествена химия и неудържимо привличане, че просто светят с вътрешна светлина, когато са в орбитите си. А Селинката...просто седи отстрани и наблюдава, каквото и да опитва, няма как да постигне същия ефект, уви. Sunglasses Nature Last Quarter Moon With FaceSparkling Heart Nature First Quarter Moon With Face
Еда, Серкан и Перушан - много оригинално наистина Joy Joy Joy

Селин с това си поведение много слабохарактерна ми изглежда. Най-доброто, което би могла да направи за себе си е да се оттегли с достойнство. Едва ли със Серкан са изживяли кой знае колко изпепеляваща любов след като толкова лесно си обръщат гръб и за да дадат урок на другия се сгодяват.
А с това, че Селин се подиграва и с чувствата на Ферит е направо жалка.
Трябва ѝ и на нея някой, който да преобърне всичките ѝ представи за живота и любовта, така както се случи при Серкан благодарение на Еда. Много ми хареса промяната му, как започна да преоткрива ценното и в малките неща, начинът му на изразяване на чувства и емоции. Докато се опитваше да предизвика ревност у Селин, той самият започна да изпитва същото, но спрямо Еда Joy

Несъмнено между Керем и Ханде има химия, така убедително играят, че сякаш го изживяват и ... как тогава да не завъртят главите на зрителите.
При толкова снимачен екип след като успяват да се абстрахират от заобикалящата ги действителност, професионализма им е на ниво. Или пък прехвърчат искри. Това последното е по-скоро шега Laughing На нас феновете все ни се привиждат разни неща, а доколко се припокриват с реалността Laughing

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 13:41 от Маргарита Н.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 242
Маргарита здравей, ето тази група правят преводите , може да ги намериш всички в страницата им https://www.facebook.com/ASKIM-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BD%D0%BE%D … -181274642663405/

Бързо включване от мен, Маргарита, ако случайно нямаш фейсбук на този линк са качени преводите на всички епизоди излъчени до сега, т.е. от 1 до 12 включително:
https://vk.com/club101119462

А 13 епизод го чакаме с нетърпение да го излъчат.... утре от 21.00 часа! Heart
Хубав ден и успешна работа на всички! Sunglasses

# 52
  • Мнения: 5 563
Нося ви малко паралели, съжалявам, че са на английски 🤷‍♀️
Нямам търпение за утре ❤❤❤






# 53
  • Мнения: 68
Добър ден, слънчеви момичета. Прекрасни сте, както винаги, наистина ме зареждате с положителна енергия , благодаря ви! Flowers HibiscusPurple Heart
Ето едно интервю с Керем - най-вероятно сте го гледали, но за тези които не са - с английски субтитри:
https://www.youtube.com/watch?v=IS2op4e7iDc

# 54
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
nrgmama, благодаря ти! Flowers Bouquet Аз пък си мислех, че и 13-ти е излъчен, чак го търся с превод:)

# 55
  • София
  • Мнения: 5 740
Добър ден, слънчеви момичета. Прекрасни сте, както винаги, наистина ме зареждате с положителна енергия , благодаря ви! Flowers HibiscusPurple Heart
Ето едно интервю с Керем - най-вероятно сте го гледали, но за тези които не са - с английски субтитри:
https://www.youtube.com/watch?v=IS2op4e7iDc
Гледала съм го, да. Много му отива розово. И явно по принцип си държи ръцете в джобовете. Grinning

# 56
  • Мнения: 10 125
Добър ден, слънчеви момичета. Прекрасни сте, както винаги, наистина ме зареждате с положителна енергия , благодаря ви! Flowers HibiscusPurple Heart
Ето едно интервю с Керем - най-вероятно сте го гледали, но за тези които не са - с английски субтитри:
https://www.youtube.com/watch?v=IS2op4e7iDc
Гледала съм го, да. Много му отива розово. И явно по принцип си държи ръцете в джобовете. Grinning

То на нашия всичко му отива. Хубавко ни е момчето ... Heart Eyes

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 5 740
Момичета, и аз да ви зарадвам с едно клипче > https://www.youtube.com/watch?v=f0L1TT8VvLY

Гледах го... и се опасявам, че само един ден, прекаран със Серкан Болат, ми е достатъчен, за да се влюбя в него (въпреки роботския му нрав). Да не ме чуе бъдещият ми мъж... Grinning

# 59
  • Мнения: 3 180
На час по лъжичка ще ни пускат информация за 13 еп. Stuck Out Tongue Closed Eyes Джерен и Селин

Общи условия

Активация на акаунт