Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 41/

  • 25 476
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 809
Според мен Серкан няма да си свали халката дори да са разделени, тя го свързва с Еда. Много мило е, че си я носи Heart

Всички го подхванахме за Селин  но понеже той не я обича сигурно не счита, че е причина за ревност и за това не осъзнава колко натъжава Еда.

Хубав ден! Бързо да минава Stuck Out Tongue Winking Eye

# 31
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Здравейте, момичета! Изкуших се и аз да почукам на вратата ви Laughing
Страхотни и задълбочени размисли, удоволствие е да ви чете човек.

Открих сериала преди малко повече от седмица и все още трудно се ориентирам с намирането на епизодите, та да попитам 12 и 13-ти има ли ги с превод? Ако не на български и с руски ще се справя някак Laughing

Минах ви малко по диагонал в предишната тема, признавам и не разбрах как се стигна до темата за изконсумираните връзки, но лично според мен Селин е била със Серкан. Макар, че тя в дома му не е могла да ходи когато ѝ скимне,доста хладни са им били отношенията и все пак си мисля, че се е случило.
Даже и с Ферит. Mr. Green Между Еда и Дженк обаче не мисля....
Имах и друго за казване, но може би по-късно.

Страхотни Heart


Между другото - аз също съм Водолей Laughing

# 32
  • Мнения: 165
Хоп и аз тук👍👍👍 Благодаря за новата тема❤❤❤

# 33
  • Мнения: 4 743
Маргарита здравей, ето тази група правят преводите , може да ги намериш всички в страницата им https://www.facebook.com/ASKIM-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BD%D0%BE%D … -181274642663405/

# 34
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Здравейте момичета
Благодаря за новата тема...за домакинята...
Скрит текст:
Не знам честно.....струва ми се, че Серкан трудно допуска хорра до себе си....но това" опитахме, не се получи" може да се отнася не само до платонична връзка....но по би ми се искало да са били просто приятели, защото в противен случай Селин е в правото си да очаква повече от робота....
Ще видим в сряда, но ако ще утешава Селин, натъжавайки Еда по добре тя да замине....а Серкан да помисли над приоритетите си....Подпалих от сутринта....
За протоколът да отбележа, че съм януарски Козирог Stuck Out Tongue Winking Eye
Снощи се ядосах със Санджар/ДП/ и днес имам нужда от повечко кафе....

Да внимава Серкан в сряда....

# 35
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
gostenka68, взимам пт кафето тогава, че снощи имаз събирах същите нерви... 0 а
За това, което коментитате, не съм се замисляла. За мен в една връзка тази част си е напълно естествена. Та доринне го мисля. Сегаа на дневен ред ми е как Серкан ще вкара в ред живота си без многл много да ядосва Еда.

# 36
  • Мнения: 10 227
Официалният YouTube канал от поредицата Sen Çal Kapımı достига 1,5 милиона абонатa.

Браво на нашите  Gift Heart

# 37
  • София
  • Мнения: 5 740
Здравейте в този облачен ден, момичета! Flowers Cherry Blossom Навън може да е мрачно, но в душата ми е слънчево, защото утре е сряда... Nature Sun With Face

Понеже сме на тема зодии, аз съм скорпион с асцендент дева. Интересувам се живо от астрология и нумерология. Чувствителна и емоционална съм, комуникативна, но доста интровертна, крайно романтична, вярвам в голямата любов, в щастливия край, в доброто. Близките ми хора ме определят като “буря от емоции” и “доста противоречива личност, с която е изключено да скучаеш”. Прекалено наивна съм понякога, но това е, защото ми се иска всички хора да са като мен - усмихнати, позитивни, готови да помогнат. Бързо паля. Обожавам да пътувам. Човек на изкуството съм. Хубава книга или хубав филм могат да ме затворят с дни вкъщи. Но обожавам да съм навън сред природата. Пред шума на града избирам тишината и спокойствието на планината. Но сърцето ми е в морето. Русалка съм била в минал живот, знам си аз. Стига толкова за мен. Просто си пускам мотивационното писмо за клуба на водолеите - макар и да съм земноводно, душата ми не е спряла да лети. Опитвам се да съм разумна, но алтерегото ми е винаги в облаците. Innocent

neorum, нямаш грижи - розови очила имам в излишък. Пълня торбата и утре вечер пристигам с тях. Заедно ще гледаме нали? Имаме ли си преводачки отново или ще го даваме по картинки? Страшно благодарна съм на Александра и sevgito за превода в реално време, но те също си имат свой живот и ангажименти. Грижат се за удобството ни, но все пак... Simple Smile

И за да е денят ви максимално красив и усмихнат, оставям този колаж тук:

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 11:39 от Бърборанка с розови очила

# 38
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
След 21:30 може да се включа (и без това ще гледам, не ми пречи да превеждам). Преди това се занимавам с децата и нямам време

# 39
  • Мнения: 10 227
Ново от сета:

Aлекcандрa, от сега много ти благодаря, че ще ни държиш в течение Hug

# 40
  • Мнения: 1 714

Първо помислих, че е холдинга, но после видях игралните машини. Прилича на хотел, но може би е мол.

# 41
  • Мнения: 11 984


Минавам и заминавам... Днес трябва да има озет и снимки от следеващия епизод.
Благодаря за темата!

# 42
  • Мнения: 1 109
Привет прекрасни!
 
за BlackRose , благодаря за новата тема! Нека я изпишем отново с толкова прекрасни разсъждения и сценарии.

Между другото аз съм телец, моята венера направо ме побърква. Експлозии от емоции, романтика, обичам хората, непрекъснато съм влюбена! Затова романтичните комедии са най-любимия ми жанр. Имам колекции с такива филми и сериали, които гледам постоянно. И най-любимата ми авторка Джейн Остин. "Гордост и предразсъдъци" като книга и филм (сериал) изпуснах бройката колко пъти съм го чела и гледала.
Надявам се такава романтична душа да я приемете в клуба, аз се разбирам с близнаци, водолеи ,козирози и скорпиони.  Като силна земна енергия им помагам при приземяването ......... Flowers Hibiscus

# 43
  • Мнения: 864
Добро утро в Сряда - малкият Петък (както един колега го нарича) GrinAnimal Paw Prints

На средата на 12 епизод съм, в момента ме владее още първата истинска и взаимна целувка между Серкан и Еда, както и грейналите му очи, когато заяви "Лудо влюбен съм в теб" HeartpulseSparkling HeartRevolving Hearts
След всичката гордост и предразсъдъци дотук, този момент придоби изключителна стойност, точно защото бе изстрадан и от тях и от нас.

Много ми харесва да чета тук, защото намирам точно това, което търся - забавни и ерудирани хора, които умеят да се изразяват ясно и да аргументират, анализират, да вкарват малко хумор и забавление и най-вече - да са толерантни и отзивчиви към различните гледни точки за случващото се, които само обогатяват, вместо всеки с мнение, което се отличава от пълно обожание и хвалебствия, да бъде линчуван.  Hug
Ама то като чета, че всичките сте водолеи, не се и учудвам! Направо сте Ерата на Водолея Grinning Animal UnicornNature DizzyYellow Heart
А пък аз съм един Рак с асцендент Везна, който се чувства добре сред вас.
Най-естественото чувство като гледаш филм или сериал, който те докосва и влиза под кожата ти, е да имаш след това потребност да го обсъдиш хубаво, все едно героите не са просто плод на нечие въображение, а истински, пълнокръвни и дишащи хора, в чиито живот просто сме надникнали за малко.
Скрит текст:
Някой беше писал за кола, приличаща на Серкановата, която е мярнал на улицата и автоматично си е помислил "Серкан и Еда профучаха край мен".
Точно това имам предвид! Ище бу! Smile

Имам един въпрос извън сериала - забелязах, че на 10ти и 12ти епизод, освен логото на askim-bg.com в горния десен ъгъл, се появява и надпис точно по средата, където са субтитрите - с черни букви, който не се маха през целия епизод и понякога малко ме разсейва като постоянно ми привлича погледа. Моля, не ме разбирайте погрешно - много съм благодарна на целия екип, който отделя от свободното си време за да превежда толкова много сериали, и то доста бързо - просто питам каква е целта на този надпис, при положение, че вече си има красивото лого на сайта със сърчицата горе вдясно. Animal See No Evil

А сега, след многословната прелюдия, да мина по същество:
Аз също смятам, че няма начин Селин и Серкан да не са имали интимни отношения, все пак са модерни млади хора, както се вижда - родителите им също, така че за тях е естествено. Съгласна съм с всичко, което вече сте изписали - някои направо дисертация могат да напишат, толкова добре сте анализирали в дълбочина, така че няма да се повтарям, но определено от психологическа гледна точка, степента на вманиачаване и собственическо чувство на Голямото пиле спрямо Серкан, предполага, че е имало повече от просто платонична връзка, в която само тя да е въздишала по него.
Както казахте, той е млад мъж в разцвета на силите си, няма как да са имали "връзка" и да не се е стигнало до там.Flowers Apple
Animal Speak No EvilВиж, за Еда съм убедена, че е девствена - но не смятам, че е защото е назадничава или прекалено консервативно възпитана, напротив - мисля, че при нея е точно въпрос на индивидуализъм, на личен избор, на решение, което не се взема току-така, защото преди това за нея трябва да има предпоставки от доверие и истинска любов.
Общо-взето, своеобразният триъгълник между Еда, Серкан и Перушан, може да бъде обобщен така:
двамата имат такава естествена химия и неудържимо привличане, че просто светят с вътрешна светлина, когато са в орбитите си. А Селинката...просто седи отстрани и наблюдава, каквото и да опитва, няма как да постигне същия ефект, уви. Sunglasses Nature Last Quarter Moon With FaceSparkling Heart Nature First Quarter Moon With Face

# 44
  • Мнения: 514
Nature SunnyNature StarNature StarsNature SparklerNature Sunrise
Здравейте мили зодиакални съзвездия:hibiscus:Flowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus
При нас слънцето се опитва да мине през облачетата и започва да огрява и топли. Ще дам и на вас от слънчевата светлина, защото Слънцето се движи сред нас звездите в зодиакален кръг и годишния му път ни огрява точно по равно. Обичани еднакво. Yellow Heart

Цитат на: Бърборанка с розови очила[i


Здравейте в този облачен ден, момичета! Flowers Cherry Blossom Навън може да е мрачно, но в душата ми е слънчево, защото утре е сряда... Nature Sun With Face

Понеже сме на тема зодии, аз съм скорпион с асцендент дева. Чувствителна и емоционална съм, комуникативна, но доста интровертна, крайно романтична, вярвам в голямата любов, в щастливия край, в доброто. Прекалено наивна съм понякога, но това е, защото ми се иска всички хора да са като мен - усмихнати, позитивни, готови да помогнат. Бързо паля. Обожавам да пътувам. Човек на изкуството съм. Хубава книга или хубав филм могат да ме затворят с дни вкъщи. Но обожавам да съм навън сред природата. Пред шума на града избирам тишината и спокойствието на планината. Но сърцето ми е в морето. Русалка съм била в минал живот, знам си аз. Стига толкова за мен. Просто си пускам мотивационното писмо за клуба на водолеите - макар и да съм земноводно, душата ми не е спряла да лети. Опитвам се да съм разумна, но алтерегото ми е винаги в облаците. Innocent


[/i]Еххххх, Бърборанке, как добре си го написала Blue HeartHug  Ще кажа, че Чувствата са ни взаимни, аз също така стоя в този живота, в доброта и романтизъм. Nature Sunrise

Момичета, да внимаваме, че ни наблюдават Sunglasses


Редактирам се, druon, мила каква страхотна снимка си ни донесла

Не знам ще издържи ли тази ризка на напрежението, шевовете, дали няма да поддадат Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 12:36 от Ninika

Общи условия

Активация на акаунт