какво ще кажете за това име на момче

  • 3 895
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 3 271
Името Емил е хубаво, но ако искате да е нещо по-различно може да е само - Емо  Peace, а колкото до Емилиан - не ми харесва  Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 1 529
Щом искате да е на дядото по добре Емил. Колкото по-кратко по добре.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 787
И двете имена са много хубави Grinning

# 34
  • Мнения: 949
И двете имена са много хубави Grinning
Peace

# 35
  • Мнения: 11 009
Емилиян е добре  Simple Smile
Емил ми звучи женствено и лигаво.

# 36
  • Мнения: 2 567
И аз съм за Емил, не обичам производните на дадено име.
Моят мъж и свекър са Емил, може и от там да съм пристрастна  Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 3 390
И на мен ми харесва Емилиян, дори познавам задочно такъв човек.

# 38
  • Мнения: 942
И на мен ми харесва Емилиян Peace

# 39
  • Мнения: 6 164
Не. Емил Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 35 990
Емилиян Peace

# 41
  • Мнения: 2 427
Страшно ми хареса и аууууу,чак ме е яд че не попита малко по рано за това име,щях да си кръстя детето така!Сериозно,Как не съм се сетила до сега не знам,изчетох хиляди именници в интернет,но не попаднах на това име!
Харесва ми Емилиан,защото е с лек интернационален отенък,това -илиан отзад на Емил- е сташно Heart Eyes!!!
Аз доста търсих име,което да не е специфично за Италия,но да звучи все пак добре на който и да било език,и едновременно с това да е най-вече българско.Мислех доста за Борис,Виктор,Даниел,Филип също страшно ми харесваше,но няка си бяха доста често срещани и в чужбина.А аз исках нещо по-специално,затова се спрях на Теодор.Но Емилиан е наистина много специано!Звучи ми малко ренесансово,от рода на Себастиан,Леонард...а в същото време е Българско!Йессссс!
Аз ,със моето име имам доста проблеми в чужбина.Изобщо, Мирослави,Десислави,Венцислави,Яници,Росици,Гергани са много трудни за запомняне навън и все не ми прозинасят или пишат името правилно,а и тук колкото и да се старая да ме ми пука,малко ме жегва факта че намират името ми за кошмарно грозно.Като прибавим към това и факта че съм като всеки български гражданин и с 3 имена,направо ги хвърлям в тотална паника.
 hahaha

# 42
  • Мнения: 696
не е лошо, но Емил ми харесва повече

# 43
  • Мнения: 683
Емил повече ми харесва. Не че Емилиян е лошо име, ама аз по принцип съм фен на кратките имена.
И двете имаена са хубави, но аз бих предпочела Емил.

# 44
  • Мнения: 9 990
Когато давате име на момче, мислете, че неговото също ще образува-т.е-неговото дете после ще носи неговото име.Освен, че Емил ми харесва повече от Емилиян, после Бащиното име ще е Емилов/а, а не Емилиянов/а и по-ми звучи първият вариант.

Общи условия

Активация на акаунт