Януари бавно наближава, тогава бебе ще се гушка в мама!

  • 13 468
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 081
На мен ръцете ми се схващат от две седмици насам, най-вече китките, но го отдавах на неудобна поза.  newsm78 Май не е така, а?

Що се отнася до кърмене,  захранване на бебета и хранене на деца дайте да не го превръщаме в полемика, сега каквото и да мислим и да смятаме, то като дойде само ще си покаже.  Peace То и за бременността много неща си мислим, ама накрая все нещо става и ни обърква плановете, както и майките с деца вече са го изпитали на гърба си, че на учебник е едно, а като ти дойде на главата съвсем различно започваш да мислиш. Аз мнение не мога да изкажа, защото никога не съм кърмила и не съм хранила дете, така че ще говоря, дай боже, като натрупам личен опит.

Ним, моите зърна и те са много чувствителни, та и аз се чудех като как ще кърмя? newsm78 Сега наистина не понасям никакъв допир, пък после незнам

# 286
  • Мнения: 333
На мен вече 2 пъти докато спя ми изтръпва крака. Толкова е силна болката, имам чувството, че ми режат крака. И будя мъжо да ми прави масаж и се оправям. Мисля, че се получава когато спя само на едната страна.

# 287
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
На мен вече 2 пъти докато спя ми изтръпва крака. Толкова е силна болката, имам чувството, че ми режат крака. И будя мъжо да ми прави масаж и се оправям.

И ние така практикуваме.. а оттук нататък ще става все по-често - да му мисли мъжо Wink

# 288
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета Hug
аз пък като си легна ве4ер много трудно заспивам от тия крака.схващат ми се мускулите и е много гадно.единственото коет мога да направя за да заспя е или да отида в банята и да си намокря краката с студена вода или да правя гимнастика посред нощ hahahaако знаете колко съм смешна и с тоз корем Joy
за храненето ще му мисля като дойде времето.важното е да имам достатъ4но кърма
ина4е и на мен зърната са ми много 4увствителни Flutter

# 289
  • Мнения: 337
Добър ден и от мен  Hug

Ним, на мен адски ми изтръпваха ръщете - целите, от рамото до върха на пръстите отпреди 1 месец. Сега вече ми изтръпват само малко - дясната ми е постоянно изтръпнала (върховете на пръстите) и трудно отварям напримен бутилка с мин вода. Лекаря ми каза, че е нормално и като родя ще мине. Но в началото не можех да спя от болки в ръцете, писах и тук да питам, но никой нищо не каза Grinning , явно моите са били най- ранни Thinking

Аз пък сега имам болка високо горе под бюста, в средата на стомаха и не мога да седя удобно - трудно ми е да работя на компютъра, защото имам чувството, че направо имам хоризонтален лост в тялото и ме спира. Само назад облегната ми е удобно - ма как  да работя така  Whistling

# 290
  • София
  • Мнения: 6 803
Няма ли да имаме нова тема, на тази ще и дръпнат шалтера скоро newsm78?
На новото бебе нищо не купих, само на Никол много нещица, просто за нея имаше хубавини.  Laughing Тука голямо спокойствие, направо съм като изпаднала в бгезтегловност. Само дето нещо пак се разболявам, не мога да си преценя дрехите, ту ходя с потник и чехли, ту с маратонки и дълъг ръкав и завирам от жега... #Cussing out

# 291
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Klemy темата е пусната от в4ера ве4ерта Hugкогато искате се местете

# 292
  • София
  • Мнения: 6 803
 CrazyМерси! Луда работа, като не гледам... Rolling Eyes

# 293
  • София
  • Мнения: 6 803
Малко страничен въпрос, някой знае ли 1 инч на колко см отговаря? Търсих из нета, ама не открих сравнителна таблица  newsm78.

# 294
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз мога да седя само изтегната назад.  В офиса съм прекрасна гледка, изпъната като коткавърху стола и пишеща с притегнати ръце Crazy За сега не ми изтръпват ръцете, но предполагам че и това няма да ме мине Thinking. За сега най-много ме мъчат киселините, не мога да заспя вечер от тях, а какво ли ще стане като порасне бебо не ми се мисли #Crazy
Хайде мами аз пак отивам да меря улиците Whistling после ше ви чета писанията. Лек ден  bouquet

# 295
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Клеми как не намери е:) 1 инч = 2,54 см

# 296
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Klemy 1инч=2,54см

# 297
  • София
  • Мнения: 6 803
Ехааа, значи бебетое 35см вече!!!
  bouquet

# 298
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, майчета! И моите ръце изтръпват нощем от близо месец, дори и по няколко пъти на нощ, така че - спокойно! Явно това е едно от изпитанията, през които трябва да преминем до заветната цел - нашие бебоци smile3522

# 299
  • София
  • Мнения: 6 803
Много странно това вашето изтръпване, на мене нито с Никол , нито сега са ми изтръпвали ръцете и краката...даже крампи съм имала 3-4 първия път и 1 път сега.

Общи условия

Активация на акаунт