Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 35

  • 49 348
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 890
Здравейте момичета,  нова съм в темата.
Преди време започнах да ползвам фдт-ни и то рядко. От 3-4 започнах да ползвам   Vichy Liftactiv Flexiteint но като попрочетох и по-стари теми и мнения, се оказа че той е за по-зряла възраст аз съм на 30+ но много ми е приятен, ненатрапчиво покривен и лек , не кято другата серия в черни туби.
И сега се чудя този Лореал дали ще ми е още,поне мисля че ще го открия по-лесно от Мишата, която поръчах и не оцелих правилния номер.
Този ли е Лореала  https://www.parfimo.bg/l-oreal-paris-infallible-24h-fresh-wear-fon-dyo-ten-za-jeni/ ?

# 61
  • Мнения: X
Като някой (не визирам теб, Ani-ali) от бюти индустрията изтупа някъде маркетингов стейтмънт за това каква възраст какъв продукт от тяхната линия трябва да ползва ми идва да си скубя косите. Ако четете темата за грим- включително тези в носа 😎.
ФДТ за ‘зряла’ кожа в най-общи линии на маркетингов език означава, че е по-озаряващ и подходящ за суха кожа. Лореалът е по-покривен от твоя на Виши, по-матов е, но с времето върху кожата се слива доста добре с нея и не пресушава, стига да е нанесен върху добре хидратирана кожа. Не стои като маска ако се нанесе малко количество и заглажда кожата чудесно. Доста се изписа за него, хубав дрогериен ФДТ е. И да, този от линкът е този, който хвалим тук.

# 62
  • Бостън
  • Мнения: 13 646
И за капак освен че им лепват етикет "за зряла кожа", вкарват 1-2 антиейж съставки в миниатюрни количества за да имат право да изпишат, че е "антиейдж продукт" и им слагат ужасяваща цена, защото е установенo, че жените след една възраст нататък са склонни да платят мило и драго на всеки, който им обещава чудеса и връщане на младостта Wink  

https://www.businessinsider.com/why-anti-aging-products-so-expen … de-la-mer-2019-11
https://stylecaster.com/beauty/why-some-skincare-products-are-expensive/

# 63
  • Мнения: 2 890
Благодаря много момичета Flowers Sunflower
 Ще го видя този Лореал още днес, нямам търпение ...
А относно поясненията, ами то много логично това което казвате, стига човек да се замисли Wink
Но аз понеже съм далеч от гримове и не съм се замисляла особено, просто имам акне покрай мц и лицето ми става...та тогава започнах да търся варианти за прикриване Simple Smile и от рамо рош към пиши, като този му вариант най-ми допадна, по-лек и лесно нанасящ се за мен .

# 64
  • Мнения: 566
Привет!
Обмислям покупка на нова база и фон дьо тен. За фон дьо ден обмислям да е La Mer Soft Fluid Foundation Long Wear, но за база се колебая между тази на Bobbi Brown Vitamin Enriched Base и тази на La Mer The Perfecting Primer.
Ако някой е ползвал и двете бази, ще се радвам да сподели мнение.
Кожата ми е нормална/комбинирана.

# 65
  • Мнения: 15 356
Момичета,как се определяше подтона на кожата?Май съм розова,или неутрална.Сини очи,руса коса,общо взето бозав цвят.

# 66
  • Мнения: 863
Момичета,как се определяше подтона на кожата?Май съм розова,или неутрална.Сини очи,руса коса,общо взето бозав цвят.
Все едно описах себе си 😁 Винаги ми пасва цвета,ако е rose

# 67
  • Мнения: 221
Ами моя 🤔
Черна коса, зелени очи, тъмен тен 😄. Моите неща са предимно в gold сериите, но сякаш ми оранжевеят някои.

# 68
  • Мнения: 15 356
Не съм пробвала rose,все май към бежовото залитам,в момента имам тен по тялото ,а на лицето нямам ,понеже ползвам слънцезащита.Имам и почти изчезнала мелазма от бременност,но се старая да я прикрия докато напълно изчезне.И тя малко потъмнява сякаш кожата все още,но пък е само по челото.

# 69
  • Бостън
  • Мнения: 13 646
Можете ли да отворите този линк:
https://www.ulta.com/shade-finders/loreal/infallible-24hr-fresh-wear/

# 70
  • София
  • Мнения: 1 464
Мога. Ето това излиза:

# 71
  • Мнения: 863
Абсолютно точно!
Идеалният ми цвят е точно Rose Ivory 😁🤗

# 72
  • Бостън
  • Мнения: 13 646
Скролвайте надолу и се самопределете като гледате примерите Simple Smile
Абсолютно точно!
Идеалният ми цвят е точно Rose Ivory 😁🤗
Радвам се!

# 73
  • Мнения: 3 298
Агент, много полезно и точно. Аз съм FAIR+NEUTRAL и най-често ми пасва бежово.

# 74
  • Мнения: 15 356
Агент,благодаря!Самоопределих се като fair+pink .

Общи условия

Активация на акаунт