Мъж Козирог - 3

  • 27 962
  • 523
  •   1
Отговори
# 135
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 858
Този мъж се опитва да те дресира. Типични психо трикчета. Тръгването, връщането може да са част от играта..Т.е. те наказва за всяка твоя "грешка" и ти клати основите. Така ставаш лесно манипулируема. Как може да му говориш?! А още малко да ти забрани да дишаш? Какъв грях, че му говориш сутрин и каква "основателна' причина да те зареже. Какво му хареса?! Че и не си мръдва пръста за теб и детето. Познаваш ли жените и децата му?!

По принцип такова сръднене, наказване, заплахи....се срещат у нискотото проявление на зодията. Но можеш да го видиш и у други.

# 136
  • София
  • Мнения: 5 987
Хъм, на 53 год, не му се занимава с бебе, още повече вече го е преживял 3 пъти. Винаги ли той зарязва жените си? И защо приключват предните му връзки? Колко е живял с майките на децата си и какъв баща е за тях, в какви отношения са. Това е дърт човек вече, ама се държи като дете явно. Ако си отговориш сама на горните въпроси ще се ориентираш как ще се развие или приключи и вашата връзка. Дано поне ви помага с издръжката в тази ситуация в която си, сама с бебе в чужда държава. Ако не ви помага, го зарежи на мига и си потърси близките хора да ти помагат, вкл и в България.

# 137
  • Мнения: 21
Хъм, на 53 год, не му се занимава с бебе, още повече вече го е преживял 3 пъти. Винаги ли той зарязва жените си? И защо приключват предните му връзки? Колко е живял с майките на децата си и какъв баща е за тях, в какви отношения са. Това е дърт човек вече, ама се държи като дете явно. Ако си отговориш сама на горните въпроси ще се ориентираш как ще се развие или приключи и вашата връзка. Дано поне ви помага с издръжката в тази ситуация в която си, сама с бебе в чужда държава. Ако не ви помага, го зарежи на мига и си потърси близките хора да ти помагат, вкл и в България.Да-наистина се държи като дете и то не за първи път.На някои от въпросите Ви,си отговарям,но въпреки това-не го разбирам още що за човек е,анализатор добър съм и имам опит с мъже(все пак не съм на 20 години),за 1 път имам подобна връзка с прикрит човек и не успявам всеки път да доловя защо прави определени неща.Имаме и дете,което вече е различно от просто връзка между двамата..Последно ми предложи помощта си(незная какво има предвид),отказах категорично-горд човек съм!
Този мъж се опитва да те дресира. Типични психо трикчета. Тръгването, връщането може да са част от играта..Т.е. те наказва за всяка твоя "грешка" и ти клати основите. Така ставаш лесно манипулируема. Как може да му говориш?! А още малко да ти забрани да дишаш? Какъв грях, че му говориш сутрин и каква "основателна' причина да те зареже. Какво му хареса?! Че и не си мръдва пръста за теб и детето. Познаваш ли жените и децата му?!

По принцип такова сръднене, наказване, заплахи....се срещат у нискотото проявление на зодията. Но можеш да го видиш и у други.
Да-отдавна виждах,че иска да се налага и да “доминира”,даже ми е казвал тази дума,но за мен е чист комплекс това.Даже същото му го казах-а сега миже ли да дишам 😀 той след два дни ме иронизира за този израз и едва ли не не той,а аз съм виновна,зная и за манипулациите му,които са типични и за мъжа Телец и за Козирог.Но като за логична зодия като неговата-не проумявам защо ни извика тук с ясната заявка,че желае да живеем тримата с детето?!Интелигентен човек съм и повярвайте ми-не бих пропътувала с бебе на ръце 1700 км,и за детето бе стрес местенето,дойдох с огромно желание и у него го имаше,когато ни чакаше,непонятни са ми действията му,още повече,че е зрял човек с престижна професия и баща на още 3 деца..На 28,13 и 16 години са децата му другите,в прекрасни отношения с тях,с първата жена също,само с предната жена преди мен(майката на средните му две деца имаме стрес и проблеми-тя го обича още и го търси постоянно,подозирам,че може и да й даде сега шанс,щом заяви,че не е щастлив с мен..Тя също е Близнаци,но юнски-3-та декада,различна е много от мен(аз съм майски Близнак-1-ва декада),виждала съм я 1 път,адски ревнива болестно чак,леко агресивна изглежда и контролираща го (покрай децата им,го манипулира,за да се съберат отново).Той казва,че чувства там отдавна няма,а контактуват “уж” само заради децата.Първата му жена не я познавам,от него знам,че са се разбирали добре,но любовта във времето намаляла(10 години са били заедно).Само големия му син познавам лично-добро младо момче е,симпатизира ми-Козирога ми каза,че ме сметнал за страхотен човек(разбира се в условията на една среща само,визирам като първи впечатления).Изчела съм всичко за мъжете Козирози,но не разбирам някои неща в нашия татко.,Детето ни е много спокойно и кротко,не го пиша,защото е наше и просто така,а наистина не плаче,спи непробудно по 10 часа през нощта,не се буди,не го притеснява никак него,нито мен,не мисля,че това е причина,за да се откаже от нас.Оставял ме е и преди,но Рака в мен(Луната),говори повече от Близнаците ми и то двоен Близнак,обичам го и дадох вече няколко шанса.Мисля,че е човек,който категорично трудно се разделя с жена,но не го познавам добре все пак...В силната си любов към него,изгубих себе си-тъжно,но истина..Само заради детето да се виждаме,за мен не е вариант-боли ме и без това адски много..,Не помага в грижите,финансите също не е това,което трябва да е-живеем в държава с много висок стандарт.Силна жена съм,но сърцето ми отказва да го пусне..  Благодаря за тази тема-започнах да я чета😊 Точно това не разбирам-той с тежък и(ли) странен характер ли е,или е проблемен цялостно и във връзките си(и конкретно в нашата)..Да-дълбая доста,защото съм наранена,вложих много-инвестирах пари,емоции и любов най-вече и то истинска и чиста.Ако не беше детето-щеше да е много различно.По цели нощи гадая що за човек е,и моето не е ок,осъзнавам го.  Държавата е Австрия,не е Турция.Това,че няма какво да споделяме е абсурдно-имаме прекрасна комуникация по принцип и съм напълно съгласна с Джулая,още от началото на връзката ни до сега-сме в синхрон в комуникацията и ни е приятно да общуваме и споделяме.Точно така-той ме избра още тогава и знаеше,че говоря повече от него,подозирам,че се намесва майката на двете му средни деца.Статута на пребиваване тук ми е мйчинство-но лошото е,че той ме подведе,че ще дойда да родя тук и ще получа съответно от държавата средства за отглеждане на детето,а накрая родих в бг и останах от двата стола на земята-не получавам почти нищо,освен социални помощи,които чакам да получа,обработват се документите.Не търся съжаление,силен човек съм,просто споделих.Чета всички коментари-благодаря за съветите.Да поясня-още преди затварянето на границите заради вируса,планирахме докато съм в началните месеци на бремеността,да дойда тук и да уредим документите,но той се отказа и ме остави сама,62 дни не се обади,докато бях бременна с неговото дете.И след това стана така,че затвориха границите и не успях да дойда-междувременно се “извини” уж и се сдобрихме.А накрая на бремеността,даже и да искахме-нямаше как да летя-лекаря каза,че има риск за плода.Така родих в бг.Това е важно уточнение.Мерси на всички😊

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 14:00 от Emma85

# 138
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 858
Гледай на него не като на зодия, а като на човек с проблемен характер. Понякога не всичко има логично обяснение или не винаги е приемливо и успокоително. Тази тема ще ти е от полза.
Скрит текст:

# 139
  • Мнения: 6 169
Аз наистина не разбирам как се хващаш с 20 години по-голям мъж, с 3 деца и две жени/развода и очакваш - какво? Чудо? Ми, няма да има.

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 00:57 от evencee

# 140
  • София
  • Мнения: 5 987
Козирог, Лъв или Овен все тая. Без гордост момиче, да ви помага финансово особено ако ще живееш сама с детето, а той ще те разиграва на идвам и си отивам. Stuck Out Tongue Winking Eye Ако пък не, в тази ваша държава може и дело да се заведе и ще му смъкнеш и ризата от гърба. Поне няма да пострада четвърто момиче и нови бебета да прави. То не става така, разбери. 4 деца от три жени и хайде чао. На 53 год е? До 10тина години някой трябва да му сменя памперса, той на ДонЖуан да се прави, ами не е гот. Даже не е прикрит, просто мъж егоист с някои личностни отклонения.

# 141
  • Мнения: 2 600
Оставям му детето и да ме няма.

За известно време.

# 142
  • Мнения: 10 673
Подкрепям всички, които се изказаха по темата.
Ако бях на твое място, щях добре да му разклатя сигурността като спра да му говоря, да правя секс с него и започна да се държа все едно ми е все тая дали е с мен, ако си плаща издръжката на детето и мен.
А може и да се опиташ да си смегчиш поведението. Аз също съм зодия близнаци с асцендент рак, но преди 9 часа не започвам с приказките. На мен ми се говори вечер за това, което ми се е случило през деня. Господинът не иска да слуша, затова слуша как говоря с приятелки по телефона. Ясно съм заявила, че аз имам нужда да си споделям и ако на него не му се слуша, ще говоря с приятелки в къщи, защото през деня съм на работа. Е, и тоя вариант не му изнася, но няма как да пренебрегна моя важна нужда заради негов каприз. Аз не работя в ЦЕРН, за да правя всеки ден нови открития и да го заливам с полезна информация. Най-обикновена жена съм, която е много социална и след като той ми отказва нещо, което ми е много, много важно си намирам начин да го получа.
И ти почни да говориш с приятелки, докато си пиеш кафето, и ще видиш, че пак няма да е доволен.
Човекът иска спокойствие, да се държиш както той желае, така че да не го 'натоварваш' и да си гледа кефа по почивки. Сам си го е казал. Той жени, деца и семейства вече е имал. Живее му се ергенски или като с любовница.

# 143
  • София
  • Мнения: 5 987
Дело за финансова издръжка и уреждане на въпроса с ангажиментите на двамата родители с бебето.
Веднага ще му мине и странният характер, ще му мине и липсата на общуване . И ще почне да те търси и да иска да говори, че и ще почне да ти се моли даже. Предричам 100 % промяна в този човек, ако заведеш дело в собствената му държава. Даже готин ще стане. Stuck Out Tongue Winking Eye и много сговорчив. Като не става по друг начин, така със сигурност ще си изясниш всичко?

# 144
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 858
Бурсучест Козирог да се трансформира в готин и сговорчив?! Може...за 1 час макс и с много зор Joy

# 145
  • Мнения: 6 169
Освен, ако не е Турция държавата, че тия 1700 км ми се струват доста близко като за западна такава.
Това за приказването е напълно нормално. Само си представям някой младеж на 20, еми нито ще имам какво да си кажа с него, нито пък желание да го правя. Няколко поколения разлика си е, огромна пропаст. И то само това да беше в нейния казус ....

# 146
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 858
Само си представям някой младеж на 20, еми нито ще имам какво да си кажа с него, нито пък желание да го правя. Няколко поколения разлика си е, огромна пропаст. И то само това да беше в нейния казус ....
Тя е на 36г., не на 20г. Пък и Козирогът не я е избирал сляпо Bowtie И не е вярно, че при голяма разлика хората няма за какво да си говорят и че винаги ще изскачат поколенческите различия....

# 147
  • Мнения: 3 616
Това че този мъж е Козирог е най-миниатюрният проблем в тази нелепа ситуация.
Коя е държавата и да се разбира ли, че не можете да я напуснете заедно с детето си? И с какъв статут сте на това място?

# 148
  • Мнения: 4 331
Винаги ми е било интересно как хората се опитват да натриват носовете на други хора,на които не им дреме за тях.Ако аз съм приключила емоционално с някой,каквото и да прави,че да ме наказва,ще ми е през някъде си Simple Smile
В кофти ситуация си се нахендрила.Има причина защо някой да няма дълга връзка,да няма обвързане от каквъто и да е вид и да има повече от един развод.Не знам с какви розови очила се гледа,ама ако първият път не  еслучил на жена,едва ли и вторият е такъв.Повредата не е в партньорите му.А и детенцето е дошло прекалено рано.Д ати е живо и здраво и много да те радва бебето! Heart

# 149
  • Мнения: 21
Осъзнавам,че за да стигнем до тук-имам вина и аз.Ако това,че слушах сърцето си и любовта ми може да се нарече “вина”...Благодаря за пожеланията,много мило♥ Детето е двойна Дева-слънце и асцендент и Луна в Скорпион-имаме силна и телепатична връзка заедно(и с моята Луна в Рак).Да-появи се рано,но така е трябвало да стане.Получавам днес съобщение-Надявам се,че се справяте добре,ако имаш нужда от помощ-моля,кажи ми.Нямам представа какво точно иска да помогне.Писах едно Благодаря.Багажа още стои при нас,не обелва дума и не го взима.Помощ не желая-по-силна съм в пъти от него.Ако изобщо може да става въпрос за сила при него

Общи условия

Активация на акаунт