Мъж Козирог - 3

  • 27 344
  • 523
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 877
Еми, дай подробности, не се измъквай така.

Те няма такова егоистично животно. Grinning 2 годишната ни връзка беше кошмарна. Като се започне от едни слънчеви очила, купени за бившата му приятелка и съответно опит да бъдат подарени (пробутани) на мен за отбиване на номера, минем през това, че ме гонеше от стаята да не спя при него за да си пие на спокоиствие витамините и стигнем до там, че баща ми ни плащаше почивките, нищо че нашичкият беше така да кажа с много добри възможности. Той беше по онова време на 37г. (10г разлика имахме).

Една седмица след като го зарязах (а много ме бил обичал Grinning ) се събра с кумата на най-добрия си приятел, тя материално е много добре осигурена. Към днешна дата са женени и имат дъщеричка.

П.с Има и още за разказване на изпълненията му, ама толкова за сега.

# 61
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Според вас Козирогът + коя зодиакална госпожа е = 99% провал?

Зодия рак. Пълен леш е. Не 99%, а 100% провал. Grinning
+1. Защото и аз съм Раче Bowtie

В общи линии познавам и мъже, и жени Козирози....все в ниските проявления. Явно е трудно да се срещнат интелигентни и емоционално развити представители на зодията, който да не са фокусирани на 101% в кинтите и материалното притежание за сметка на всичко останало. Както и в желанията си винаги да доминират чрез фалшивата себепредстава как знаят всичко на този свят и колко са велики...което не знам как се получава при почти нулевото развитие през целия им живот.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 935
Еми, дай подробности, не се измъквай така.

Те няма такова егоистично животно. Grinning 2 годишната ни връзка беше кошмарна. Като се започне от едни слънчеви очила, купени за бившата му приятелка и съответно опит да бъдат подарени (пробутани) на мен за отбиване на номера, минем през това, че ме гонеше от стаята да не спя при него за да си пие на спокоиствие витамините и стигнем до там, че баща ми ни плащаше почивките, нищо че нашичкият беше така да кажа с много добри възможности. Той беше по онова време на 37г. (10г разлика имахме).

Една седмица след като го зарязах (а много ме бил обичал Grinning ) се събра с кумата на най-добрия си приятел, тя материално е много добре осигурена. Към днешна дата са женени и имат дъщеричка.

П.с Има и още за разказване на изпълненията му, ама толкова за сега.
Да са живи и здрави и добре да си живеят двамата със съпругата му и новото семейство, така да се каже.
Хубаво е, че така е приключило, хем завинаги да е приключило за теб.

# 63
  • Мнения: 1 877
Да са живи и здрави и добре да си живеят двамата със съпругата му и новото семейство, така да се каже.
Да. Най-искрено му го пожелавам. Hug
Хубаво е, че така е приключило, хем завинаги да е приключило за теб.

То за мен приключи, ама той не е забравил. Индиректно, чрез моя близка приятелка се опита да ме жегне и да ми отмъсти за нещо, на което исках по онова време, ама не му мина номера. Grinning

# 64
  • Мнения: 4 304
Ами,кажете,че пишете за бивши партньори,де.То,щом е бивш,значе сте се разминавали,няма значение от зодията.Аз пък имам рак бивш.Раци няма да доближа вече,такава фира са.
Аз съм доволна от моя Козльо.Знам,че ме обича,а това аз никога н го бъркм.Някога се оплаква,ч съм по-инатлива от него,ама сигурно за това и не можем един без друг.Пу-пу,да не е уроки! Ще взема да стана суевернав тая тема.Дано някоя дама,която да има ежедневни близки впечатления от Козирог да пише,че ще мисля,ч съм единствната.А,може и да съм супер специална хахахах
Момичета,съжалявам за нещатния ви опит,но това не е от зодията.До човк си е.

# 65
  • Мнения: 437
Момичета имам въпрос...С моя Козирог всичко е прекрасно,като изключим ревността му....не ме пуска никъде вечер,иска да махна всички мъже(освен роднини) в социалните мрежи...вашите така ли са?

# 66
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ти сериозно ли?! Това е патология. Не зодия. Хубаво си помисли за този мъж. Съгласна ли си да си послушка в клетка и да свеждаш глава на всяко правило, за да омилостивяваш НЕГО?! Да не можеш да водиш вечерен/нощен живот. Да не можеш да излизаш с приятелки и о, ужас с вас да има и мъже. Само той да бъде билетът ти за излизане?! Утре да не вземе да ревнува и от колеги/състуденти/усмихнал се продавач и т.н. Да те пита за кого се правиш красива. Какво още ще иска да коригираш, за да си му угодна?!

От колко време си с Козела?! Яяя, прочети малко статийки по темата преди да си се нахендрила по-дълбоко. И се замисли къде още светят червени лампички. Тази прекрасност може да е привидна и бързо да изчезне като те върже.

# 67
  • София
  • Мнения: 874
Оф, аз като съм вююбен също съм страшно ревнив. Но чак да карам някого да си трие контактите... не. Струва ми се прекалено крайно.

# 68
  • Мнения: 10 600
Доста крайно е.
Моят съвет е да се опиташ да говориш с него и да си запазиш нормалното лично пространство.
Ако не се получи - бягайте крачета при свестните момчета!

# 69
  • Мнения: 437
опитах се ,може би ревността идва от това ,че е мюсюлманин(чеченец е )

# 70
  • Мнения: 10 600
Значи: Бягайте крачета!

# 71
  • Мнения: 15 960
Ти с това трябваше да започнеш. Белята ли си търсиш?

# 72
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
опитах се ,може би ревността идва от това ,че е мюсюлманин(чеченец е )
Вероятно след връзката с Телеца си с тотално свален гард. И бързо си се метнала на някой, който ти е заговорил за семейство и деца. Тогава ще ти препоръчам да прочетеш всички статии в бг-мама за връзка с мюсюлманин.

# 73
  • Мнения: 4 304
И аз да ти кажа-с това трябваше да започнеш.Зодиите не определят характера,обаче възпитанието,модела,средата,в конкретния случай и религията и отношенивто към жените...Изобщо не се занимавай,ако се обичаш

# 74
  • София
  • Мнения: 5 935
Хъм, Козирог, мюсюлманин и чеченец. Не мога да си представя

Общи условия

Активация на акаунт