Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 42/

  • 28 131
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 208
Момичета, може ли някоя да сложи нещо  (като емотикона)  в предната тема, докато търся снимки, да я закръглим на 50, да няма проблеми Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 244
Тук съм.
Не мисля, че Ефе ще е само за една - две седмици. Каза на Серкан че чак след 7 месеца поне може да помисли дали да продаде акциите си на Серкан.
Мисля че дълго време ще се мотае, а сигурно и ще почне да лази по нервите на Робот Болат. Не се е появил само за красота я..


Ако информацията, че героят на Ефе Акман е само за 2-3 епизода, то тогава остава вероятността на негово място да се появи истинския собственик на 45% акции от холдинга! Кой ще е това ще ни покаже Айше Кутлу!

Тъй като бързах преди малко, когато видях случайната грешка с номера на темата, използвам това повторно свое включване в новата тема, за да поднеса още веднъж своите благодарности към x Black Rose x:



Хубава вечер!

Последна редакция: пт, 09 окт 2020, 23:54 от nrgmama

# 17
  • София
  • Мнения: 5 740

Нови сторита с Керем от Ханде в Инстаграм. Явно снимат в момента. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 10 208
Готово, закръглих ги на 50 Simple Smile
Тази ми остана излишък Wink

Щом снемат заедно е добър знак ... Айшето няма да ги разделя Gift Heart

Последна редакция: пт, 09 окт 2020, 22:35 от mi_si

# 19
# 20
  • Мнения: 2 047

Последна редакция: пт, 09 окт 2020, 22:53 от sani1212

# 21
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте!

x BlackRose x много благодаря за новата темичка! Flowers Rose
Нека я изпишем с много роматични емоции. Revolving Hearts

Ехааа, фраг си имаме...супер !!! Innocent
На мен ми хареса фрагчето, много разхвърляни кадри и фрази, но това са само секундички от целия предстоящ епизод. Ще ни трябват поне още 10-тина такива фрагчета, за да успеем да понавържем нещичко. Sweat Smile
Както и Миси спомена в предната тема, Ханде беше с това чеpвило на лайфа в сряда и Керем я пита ти с червено червило ли си, тя каза "да и не мога да го понасям" Smile

Аз съм сигурна, че ни очаква един прекрасен епизод изпълнен с много различни емоции!

Не мога да определя погледа на Еда в последните кадри от фрага. Хем ми е положително шокирана, хем неприятно изненадана, сълзите...са от щастие или ..... ???

На някаква игра си играят Керем и Ханде...
Добре им се получава, ама като не разбирам въпросите, само плакнем очите

https://twitter.com/iremdklr/status/1314648108920438786

# 22
# 23
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
BОх, в сряда без да искам уцелих лайфа им, а вчера изгледах записитв от другите лайфове. Чесрно, мисля си, че вече тези лайфове ще ги опаквам повече и от сериите. Много бяха сладки, забавни, едни отпуснати, Керем ме забавляваше как или отговаря едно самоуверено на въпроситв, в стил "аз съм най-добрият" или просто същгледаше да се прави сладко сладко на "не чух, не разбрах"

Попаднах ма една статия, в която пише, че са някакъв много странен феномен - в социалните медии са някакъв фурор, за отрицателно време дорк фрагманите субират стотици - хиляди, дори мклиони гледания, но рейтинга им има сериозен спад (това и ние го знаем.) Но задържат ли се поне на 3то място засега ще си гарантират живот на сериала. Явно в чужбина и от чужденци са много харесван
И, но тояа което интересува продуцентите и канала - рейтинга от обикновения търски зрител за наше съжаление, ще реши съдбата им. Което съшо го знаем де....

# 24
  • Мнения: 5 778
Играят на "Кой повече". Керем е повече скучаещ, повече ayarsiz (каквото и да означава). Ханде е повече невинна. Не се споразумява кой е повече авантюрист. Кой ще се ожени  по-бързо - физиономията на Керем беше 🤮, докато Ханде се усмихваш сладко сладко ☺️. Поназнайват това онова вече един за друг, видно от резултата 👍 И са сладуриииии ❤️

Последна редакция: пт, 09 окт 2020, 23:12 от dariVale

# 25
  • Мнения: 697
Меги, Hug те затова ни пускат точно такива кадри, от които не може да стане ясно тъжна ли е, щастлива ли е? И неговия глас трепери от вълнение. Аз понеже обещах да не свалям розовите очила (ето ме тука Heart Eyes) сега се замислих - дали освен признание за трагедията Еда няма за първи път да чуе от Серкан и "Обичам те", "Не искам да те изгубя", нещо такова, красиво. Той колкото и роботест да е много добре ги казва тези неща.  Вярно, чу че е влюбен в нея, но това си е по-силно. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 724
Благодаря  за новата тема Flowers Hibiscus

Клипчето  с Керем и Ханде е много сладко играят на "Кой", разбрах само последният въпрос "кой първи ще се ожени" и двамата се изплезиха Joy
Ако може Алекс да преведе другите

Има нов клип от Андреа
 

# 27
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
BОх, в сряда без да искам уцелих лайфа им, а вчера изгледах записитв от другите лайфове. Чесрно, мисля си, че вече тези лайфове ще ги опаквам повече и от сериите. Много бяха сладки, забавни, едни отпуснати, Керем ме забавляваше как или отговаря едно самоуверено на въпроситв, в стил "аз съм най-добрият" или просто същгледаше да се прави сладко сладко на "не чух, не разбрах"

Попаднах ма една статия, в която пише, че са някакъв много странен феномен - в социалните медии са някакъв фурор, за отрицателно време дорк фрагманите субират стотици - хиляди, дори мклиони гледания, но рейтинга им има сериозен спад (това и ние го знаем.) Но задържат ли се поне на 3то място засега ще си гарантират живот на сериала. Явно в чужбина и от чужденци са много харесван
И, но тояа което интересува продуцентите и канала - рейтинга от обикновения търски зрител за наше съжаление, ще реши съдбата им. Което съшо го знаем де....


О, да...много са сладки на лайфовете и много забавни, усмивката ми не слиза от лицето, докато ги гледам. 
 
Дари, аз съм за номер 3 ..... направо изгоряхме...напомняй по-често моля те Sweat Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 244
Aлекcандрa днес по-рано написа следното:

Цитат
По последната серия вече нямам каквода кажа, но сега друго се замислих (вие сигурно сте си го коментирали, но нали мен наскоро ме омагоса този филм). Превъртах пак някои сцени и ми прави много добро впечатление какво отношение се демонстрира към жените в историята. Като се започне от там, че Еда е наистина умно, силно, упорито момиче. Серкан от самото начало, дори и когато Еда му сложи белезниците се държи много възпитано, кавалерски, не си позволява да е груб. Всъщност в единствения момент, в който премина границата и стана груб беше скастрен и от майка си, че няма никакво право да се държи така с Еда, че тя не му е виновна, че за първи път в живота си е допуснал човек близо в живота си и сега не знае какво да прави с тези чувства. Че не е мъжко да ѝ крещи. Дори таксиметровия шофьор, дето трябваше да закара Еда до летището, отказа да остави Еда сама със Серкан докато тя не каже, че може да си тръгне "Ако госпожицата  ми каже да си вървя, тогава тръгвам"... Та отделно шапка ѝ свалям на сценаристката, че прокарва тази така нужна май за напомняне в съвременността философия, че от отношението на мъжа към жената показва що за мъж е всъщност.

и тъй като и аз силно се вълнувам от социалната ангажираност на някои актьори и техните проекти, копирам тук два поста. Първият е мой от 03.09.2020 в темата и се отнася за сериала, а вторият е пост на Керем Бурсин от неговия Instagram профил от 12.11.2019:

Цитат
По повод тяхната обща сцена в епизод 8, актрисата Neslihan Yeldan (Неслихан Йелдан) е споделила личното си мнение пред медиите. Изказала е благодарност за сцената между нея и Серкан към сценаристите, затова че са отделили време и внимание, като са акцентирали върху взаимоотношенията майка-син, за огромното значение, което имат тези взаимоотношения. Самата актриса с вълнение е очаквала тази сцена и гледа на нея като на любима сцена от любим сериал! Споделила е и трудностите и отговорностите които носи отглеждането на син, че възпитанието им трябва да започва още от най-ранна детска възраст (казаното е с препратка към проблемите в отношенията към жените в Турция). Обърнала е специално внимание на факта, че в крайна сметка Айдан не иска Еда в живота на сина си, но не може да се примири грубия тон и арогантното му поведение!

Цитат
Можем да разберем стойността и уважението, което едно общество дава на жените чрез използването на езика от това общество. Ние, мъжете, често не мислим за това как думите, които използваме, и думите, които казваме, имат ефект, особено как карат жените да се чувстват. Езикът, който използваме в ежедневието си, обикновено включва беседи, които героизират мъжете и унижават жените. За съжаление тези дискурси продължават да възпроизвеждат и възпроизвеждат идеята, че жените са на второстепенно място в обществото, сякаш не са достатъчни, докато хранят идеята, че жените са слаби и се нуждаят от закрила. Проклятията и обидите, които се приемат за „нормални“ и които съм свикнал да чувам от приятелите си всеки ден, са добър пример за това. Половият орган на жената е подложен на насилие, мъжкият е насилствен и има силна мисия, използвана при проклятия. Сега ви каня, мъже, включително и аз, да обмислите езика, който използваме. Как може една жена да усети думите, които консумираме несъзнателно през деня ...
Силата на езика и думите не може да се обсъжда. За да направите промяна, започнете с най-простия, на вашия език. —- Помислете за проклятията, които ви минават през ума с буквите на снимката. Всички те унизителни, омаловажаващи, сексистки дискурси! Керем Бурсин

и снимката към неговия пост:


Хубава вечер и спокойни сънища момичета!

# 29
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Благодаря  за новата тема Flowers Hibiscus

Клипчето  с Керем и Ханде е много сладко играят на "Кой", разбрах само последният въпрос "кой първи ще се ожени" и двамата се изплезиха Joy
Ако може Алекс да преведе другите

Има нов клип от Андреа
 




Въпросите от играта им "Кой" са :
Кой е по-досаден. - Керем
Кой е по-невинен, добродушен? - Ханде
Кок е по-приключенски настроен? - и двамата смятат себе си
Кой е по - непостоянен, непридвидим? - Керем
Кой по-скоро ше се ожени? 😜😜😜😜

nrgmama, мернах и двете публикацик, първото което се коментира е написанонот Неслихан в пост след излъчването на серията, да, специално благодари на сценаристката, че е включила такава сцена, за да напомни, че мъжете се научават на уважение към жените в живота си от собствените им майки. И че е щастлива че участва в проект, в който не се смята за мъжествено да крещиш и унижсвсш жена.
Керем съшо мернах че има публикации освен тази, в която твурдо заявява своята позиция срвшу насилието от всякакув сид спрямо жени и деца. Дажв бях мернала и някъде се коментираше, че е не се е стърпял и е пуснал по-стеог коментар на мъж ( ме разбрах приятел ли какъв), който си е позволил да използва иначе и неговото любимо f@ck спрямо жена.

Последна редакция: сб, 10 окт 2020, 09:35 от Aлекcандрa

Общи условия

Активация на акаунт