Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 3)

  • 71 050
  • 776
  •   1
Отговори
# 720
  • Виена
  • Мнения: 899
И аз бях избрала рокля в кремаво, заведох съпругът ми да я види, още го помня как направи две крачки назад и се струполи на диванчето в "Романтика", пребледня и едва смутолеви "Ми тя не е бяла...". И купихме друга, бяла

# 721
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Ох, и ние зимата Simple Smile)))))) 30 Декември!

Всичко помня, сама организирах, сама капарирах, сама водих приятелките си да ядат торти и да докладват коя им харесва (аз бях на диета, разбира се!) , а освен това бях намерила и учител по народни танци, та и там ги водех, щото трябва да уважим и традицията (най-вече защото ме беше срам, че освен едно право хоро друго не можех, а аз хич не обичам да се излагам публично!)

И аз бях избрала рокля в кремаво, заведох съпругът ми да я види, още го помня как направи две крачки назад и се струполи на диванчето в "Романтика", пребледня и едва смутолеви "Ми тя не е бяла...". И купихме друга, бяла
Simple Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))) Знаех си, знаех си, че някой ще ме разбере Simple Smile))))))))))))))

# 722
  • Мнения: 2 830
И на мен един от любимите ми цветове е бордо и мечтаех за изчистена къса и елегантна рокля за сватбата си. Simple Smile
Но в моя случай припадна свекървата. Smiling Imp

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 08:27 от Sysly

# 723
  • София
  • Мнения: 11 987
Аз пък се омъжих в бяла рокля, но купена от една гръцка сергия. Струваше 10 евро. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Ще изтрия след малко и аз
..................

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 17:33 от змия

# 724
  • Мнения: 6 446
Винени нюанси много харесвам, независимо от сорта и реколтата. Обувки, боти, чанти - разкош са в плътни червени нюанси. Ярко червено ненавиждам от дете и избягвам сериозно, обаче миналата година на майтап се намърдах в едно скъпо ярко червено яке, мъж ми ме хареса много в него, а продавачката взе че каза, че е с -60% намаление и изведнъж рязко се харесах. Та тъй. Никога не казвай никога.
Женихме се млади и глупави. Рокля- безобразно къса. Купихме я заедно, преди изобщо да ни хрумне идеята да се женим.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 18:08 от Mößbauer-Effekt

# 725
  • Мнения: X
Цветовете на сватбата ни бяха бяло и бургунд червено. Цветя, свещници, бутониери,  костюми и рокля на кумовете и шаферката, плюс детайлите по масите бяха все в бургундово, както и целият младоженчески апартамент.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 22:39 от Анонимен

# 726
  • Мнения: 7 898
Преди години не обичах червено, но от известно време много ми харесва, но не онова яркото крещящо, а по- скоро червено като узряла череша или рубинено червено. От много време си търся подходяща червена чанта и все не успявам.

# 727
  • Мнения: 606
Много ми харесаха сватбените истории и снимки, които сте споделили. Аз бях в традиционното бяло.

Харесвам винено червено във всичките му нюанси, ярко червено - не. Макар че помня имах такава рокля навремето и много ми отиваше. Втори път точно такъв цвят не съм виждала, мисля че и ярко червеното има нюанси.

# 728
  • Виена
  • Мнения: 899
Аз обичам червено кото етикета на кока кола. Всички други нюанси изтлеждат върху мен евтино и безлично. Ето и сватбената рокля, годината е 2008

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 18:35 от bombolino

# 729
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ее, не я видях

# 730
  • Виена
  • Мнения: 899
Според мен не успях да я кача, ето

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 23:36 от bombolino

# 731
  • София
  • Мнения: 38 476
На мен пък баш Кока-кола червено не ми отива. Обичам бордо, керемидено, малиново... абе да не е баш червено.

# 732
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Чудни булки сте, след малко ще се покажа и аз.Отново съм подута, но този път установих от какво е-яйца! А съм правила яйчни фастове по пет дена само на яйца, но това е положението.Този път поне само половината устни са ми надути, а не ми е криво лицето.

# 733
  • София
  • Мнения: 11 987
Сега е моментът да се покажем като булки.
Моята сватба бе преди 2 години и не съм особено различна. Тогава бях малко по-дебела.

# 734
  • София
  • Мнения: 38 476
Тарантино стайл. Трия.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 09:46 от Rockstar

Общи условия

Активация на акаунт