Хванах майка ми да изневерява на баща ми. Трябва ми съвет!

  • 11 247
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 011
Не знам дали това е пързалка, но ми е много интересно как бихте се почувствали, ако разберете, че съпругът ви ви е изневерявал години наред, а ваши приятели и роднини са знаели, но не са ви казали, защото: нали животът си бил ваш, те си гледат своя; вие и изневеряващият сте големи хора; сигурно сте знаели, защото такива паралелни връзки били в 99% със знанието на партньора и т.н.?
Също така точно работещ много съпруг с жена "домакиня" е най-вероятно изобщо да не разбере за изневяра.

# 46
  • Мнения: 11 340
Моят съвет е да разрови телефона на баща си! Интересно какви ли чатове ще открие там??

A бе, я не му давай идеи за сюжета Simple Smile
Та значи рови в телефона на баща си и хоп попада на педофилия! А сега де! Нали е много честен автора на кого да каже - на мама, на баба или на полицията?
Мани ще се заформи сериал! Simple Smile

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Как да ви кажа,знам подобен случай с жена,която не е работила,имала любовник...До преклонна възраст се виждаше с любовника...И да,съпругът знаеше.Но пък той получи инсулти,жена му го гледаше години наред,не го остави.
Та така...
Ако темата е истинска,бащата вероятно знае.
Не е нормално синът да види,че майка му има нов парфюм.Че всяка жена си купува глезотийки,как му е светнало,че парфюмът не е от баща му,от позната,съседка,приятелка...
Не познавам мъж,който да забелязва толкова детайли.Моят приятел ми се смее на едни червени обувки и на рокли и блузи с цветя,но само това му прави впечатление.Не би могъл да каже нови дрехи/бижута/козметика дали имам.Нито баща ми,нито синът ми забелязват.
Ако все пак е истина:На 32 години си гледай твоя живот,изобщо не се меси в чуждия,без значение родители ли са или просто познати.Накрая ти може да излезеш виновен,освен всичко друго.

# 48
  • София
  • Мнения: 24 839
Не знам дали това е пързалка, но ми е много интересно как бихте се почувствали, ако разберете, че съпругът ви ви е изневерявал години наред, а ваши приятели и роднини са знаели, но не са ви казали, защото: нали животът си бил ваш, те си гледат своя; вие и изневеряващият сте големи хора; сигурно сте знаели, защото такива паралелни връзки били в 99% със знанието на партньора и т.н.?
Също така точно работещ много съпруг с жена "домакиня" е най-вероятно изобщо да не разбере за изневяра.
Зависи дали искам да знам или ме устройва той да не ме закача, а аз да се правя че не знам.
Хора разни и не му е работа на никого да се вре в чаршафите им.

Ако имаш близка приятелка, която знае, че искаш да ти се каже, а не го направи, е едно.
Ако знае, че не искаш, а ти каже- друго.
Но, крайният резултат е преустановяване на приятелството.

# 49
  • Мнения: 18 530
Аз се усетих на втория месец. Това с години да не знаеш е една пълна  глупост Simple Smile

# 50
  • Мнения: 10 802
Моят съвет е да разрови телефона на баща си! Интересно какви ли чатове ще открие там??

A бе, я не му давай идеи за сюжета Simple Smile
Та значи рови в телефона на баща си и хоп попада на педофилия! А сега де! Нали е много честен автора на кого да каже - на мама, на баба или на полицията?
Мани ще се заформи сериал! Simple Smile
Залагам, че ще се окаже, че тайният любовник на майката е бащата. Сещате се, игрички си играят.
Сценарии бол, но рядко има добро изпълнение. Тук малко ми накуцва сюжета.

# 51
  • Мнения: 1 000
Има и много наивни мъже.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Има и много наивни мъже.
Да,има.
Но рядко човек не се усеща,че става нещо.Според мен е по-вероятно да знае и да стиска очи.

# 53
  • Мнения: 1 000
Има и много наивни мъже.
Да,има.
Но рядко човек не се усеща,че става нещо.Според мен е по-вероятно да знае и да стиска очи.
А колко биха ги стискали и защо?

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз например.
1 Не ревнувам грам.
2 Ами ако е само и единствено секс?
Честно казано се страхувам само от полово предавани инфекции,имам доста здравословни проблеми и не ми трябват нови.
Та дали някой ходи да си задоволява нагона,не е кой знае колко важно,стига да ползва предпазни средства.
Има любов,има и секс.
Вярвам,че ако искрено обичаш,не ходиш,поне аз не го правя.Но пък толкова хора ходят...

# 55
  • Мнения: 1 011
Не знам дали това е пързалка, но ми е много интересно как бихте се почувствали, ако разберете, че съпругът ви ви е изневерявал години наред, а ваши приятели и роднини са знаели, но не са ви казали, защото: нали животът си бил ваш, те си гледат своя; вие и изневеряващият сте големи хора; сигурно сте знаели, защото такива паралелни връзки били в 99% със знанието на партньора и т.н.?
Също така точно работещ много съпруг с жена "домакиня" е най-вероятно изобщо да не разбере за изневяра.
Зависи дали искам да знам или ме устройва той да не ме закача, а аз да се правя че не знам.
Хора разни и не му е работа на никого да се вре в чаршафите им.

Ако имаш близка приятелка, която знае, че искаш да ти се каже, а не го направи, е едно.
Ако знае, че не искаш, а ти каже- друго.
Но, крайният резултат е преустановяване на приятелството.

Как да знаеш дали някой иска да му кажеш нещо, за което той/тя не знае? Освен това мисля, че ако знаеш, но ти е неприятно друг да ти го съобщи, значи не ти е удобно, а просто си се примирила да си изтривалка и не искаш да ти се напомня. Но ти пак не отговаряш конкретно за себе си - ако сега хванеш мъжа си в изневяра и разбереш, че е продължавало с години, че уж близките ти хора са знаели, но не са ти казали, как ще се почувстваш.

Аз не бих преустановила приятелство с "вестоносеца", какъвто се страхуват да бъдат повечето в тази тема, но моментално бих отрязала всички, които са се ослушвали, за да не се бъркали уж в чужд живот.

_Bianka__, твоят случай не знам защо смяташ, че е универсален и е мярка за нещо. Да не би приятелят/съпругът ти си е стоял вкъщи, издържан от теб, с достатъчно свободно време за изневери, докато ти си била на работа цял ден.

Според мен реакциите във форума щяха да са много по-различни, ако ставаше дума за изневеряващ мъж. Но понеже е жена, започна се с всякакви извинения, пък обсъждане самият син какъв бил и т.н.

# 56
  • Мнения: X
Моят съвет е да разрови телефона на баща си! Интересно какви ли чатове ще открие там??
Ау, сакън. В малкия град Момчето, Мъжа и Бащата е цар-господар, там не се бута.

Залагам, че ще се окаже, че тайният любовник на майката е бащата. Сещате се, игрички си играят.
На мен това ми беше първата мисъл, но реших, че авторът твърде подробно описва чатове с чуждия мъж и е слабо вероятно да е ама наистина толкова тъп, че да не разпознае баща си.

# 57
  • Мнения: 18 547
Хора на възраст, дето са изстинали ,но ги свързват други неща ,дом ,деца, навика, мързел, много причини може да има да стискаш очи.Има мъже нефела, има други проблеми, дето да не искаш раздяла ,но се изкушиш да опиташ.То  кръшкането по хората ходи.
Непонятно е на младежи, щоот тъй.
Пък си има  и такива ,дет не са за един.Търпят ги.Другото като е наред.
Отворени бракове, суинг, групов секс, не  е измислено днес.Да не ходим про хомосексуалистите, педофилите и разни други забранени, но в напън да ги "отбранят" - инцести и дет се не сещам в момента.
Та нещо не е от днес, доброто е моногамна връзка и  ка се изчерпи - край.Разделят се , де като приятели ,де  със скандали  и така.
Ама върви и другото.Бях впечатлена като млада, вече всичко приемам кат не ме засяга, който го понася си знае защо.
Но не е  на сина работа да слухти, по-добре да се изнася и се оправя , да си на                                                                                                                                мери вярна жена и да и  еверен.Кат тва го влече.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Бор_яна,това с педофилите е отврат.
Хомосексуалисти,отворени бракове,суинг,групов секс са избор на големи и разумни хора (уж).
Педофилите не са в тази категория,това е гнусно и би трябвало да се наказва изключително строго.

# 59
  • Мнения: 12 770
На 60, 70, 80 години всеки има право на личен живот. На 32 ти също имаш това право, да не кажа и задължение вече, след като се набъркваш в работи, които не са ти работа.
Докажи на себе си, че си независим и стани независим. Рязко се дистанцирай от "дъртите" в свое жилище и ги остави да се оправят с техния живот, а ти като начало си създай свой собствен живот, защо не и свое семейство, хем да видиш как е.

Общи условия

Активация на акаунт