💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 7 /12.10. - 18.10.2020/

  • 62 436
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Бургас
  • Мнения: 1 678
аз пък мисля че няма да купят Катя, заради това,
 ясно се казва че са Тодор, Джералдин, Любо, Влади, Вайс, Ваня

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 15:46 от musicdoubl3

# 1 981
  • Мнения: 9 700
criisi,
+1 И аз си го мисля това. Това ще е голяма и невиждана гавра на продукцията спрямо Ловците, но и единствения по-реалистичен начин да ги бутнат (защото с игри ми е трудно да повярвам).
Не съм съгласен. Ама изобщо.
Жътварите са най-силното племе чисто като физически качества в игрите. Ако имат човек за пъзелите Ловците ще натрупат според мен дълга серия загуби без допълнителна намеса от Продукцията. Една Катя,Йо или Милен при тях  и играта се обръща на 180 градуса според мен.
Все още мисля, че Рибарите са племето, което трябва да се разпадне. Имат най-много слаби звена.


ЕЕЕЕЕЕ musicdoubl3, сложи картичката в спойлер !
Дописвам какво мисля аз за картичката.
Скрит текст:
И като стана дума за картичката аз съм по-склонен да мисля за нея като за племето след обединението на всички племена, т.е. като част от финалната осмица играчи.

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 16:12 от Bengun

# 1 982
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Симона и Сюзън

# 1 983
  • София
  • Мнения: 5 712
Аз също мисля, че племето, което трябва да се разпадне са рибарите, но май Тупареви имат други схеми в главата.

# 1 984
  • София
  • Мнения: 27 142
Bengun,
И аз съм за рибарите, тях продукцията ги спаси реално.
Но не съм съгласен за Жътварите. Пъзелите са част от играта, като не са добри, значи не са комплексни и толкоз. Защо само те губят играчи без напускания? Защо само те изпратиха на финална елиминация двама свои представители и то на два пъти?! Митко и Любо и после Влади и Сюзън. И това за мен бе най-разделеното племе. Привидно най-малко скандали, но два твърдо обособили се лагера и много недоизказани неща. Лицемерие голямо. И натегната атмосфера.
Миналата година прабългарите се разпаднаха когато бяха петима. Сега Рибарите бяха толкова, но хайде имахме факторът Мая, макар за мен те отдавна трябваше да и вземат заместник, а не да взимат играч от друго племе, защото то не е виновно. При Жътварите обаче не виждам защо трябва да им се помага. Миналата година помогнаха ли на прабългарите? Не. Тази година също помощта не идва равномерно към всички страни и не е редно.
Рибарите се провалиха вече. Милен не е рибар. Ако Жътварите купят член на Ловците или Рибарите също ще е провал за тях като племе. Те вече са загубили. Само че по незнайни причини някой отгоре ги държи и им помага. Да, логично и справедливо е най-слабото племе да се разпадне, това на Рибарите, но Жътварите също го заслужават. Единствено Ловците не го заслужават и няма никаква логика това да се случи без странична намеса.

# 1 985
  • Мнения: 3 510
Жътварите могат и Катя да пленят, но това не означава, че Ловците не могат да изгубят и техен човек да отпадне.
Сега проверих, че миналата година финалът е бил на 6.12, което означава, че и ако този сезон е със същата продължителност, имат още 6-7 седмици, така че преспокойно двама човека могат да отпаднат от Ловците.

# 1 986
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Заповядайте в новата тема!

# 1 987
  • София
  • Мнения: 27 142
Няма време, после следва втората част от само две племена и после едно финално племе.
Ако не се лъжа миналата година след петия отпаднал участник минахме към втората фаза, а сега вече имаме шести отпаднал от игра участник. Няма за какво да ги бавят повече. Всъщност има, защото нещата не са нагласени както трябва.

# 1 988

Общи условия

Активация на акаунт