💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 7 /12.10. - 18.10.2020/

  • 62 470
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Скрит текст:
Не съм съгласна. Индивиди като Вайс не заслужават и секунда от времето на добре възпитани и образовани хора.

Не разбирам какво общо има между реакцията на Влади, или липсата на такава, и неговата професия. Той е тих и спокоен човек който не обича ненужни конфронтации. Това не го прави "мишка" и не означава че е некадърен в работата си.

Вие какво точно искате от него? Да се удря по гърдите и редовно да ни натяква че е много велик? Да позира като празноглаво биче пред камерите? Да започне да се гаври с жените и да им казва че са слаби и долни? Това ли са вашите критерии за един мъж в този формат?

Без вербална агресия, моля. Аз съм написала какво имам предвид няколко поста по-нагоре. В спор нямам намерение да влизам.

И в никакъв случай нямам предвид агресивен отговор, а спокойно, точно и ясно да му даде да разбере къде му е мястото.

# 1 951
  • Мнения: 200
Както казах преди, Вайс не заслужава такова внимание. Той е ограничен агресор който е неспособен да осъзнае грешките си. Малкото количество акъл който е имал като дете, е изтекъл през ушите и носа му докато са го блъскали в махленските гаражи, където най-вероятно се провеждат мачовете му.

Какво мислиш че ще стане ако някой реши да го сложи на мястото му? Ще налети на бой и ще докаже това което вече знаем за него. На мен също ще ми е доста приятно да гледам как някой плюе в човката на животни като Вайс и Тодор, но в това няма никакъв смисъл. Хора като тях не слушат чуждо мнение и ще си останат същите каквото и да им кажеш. Всякакъв вид контакт с тях е загуба на време.

# 1 952
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Да започне да се гаври с жените и да им казва че са слаби и долни?
Еми, той им вика, че са тъпи, включително – на аверката си, Джери. 'Се същото. Нищо че той самият също не успя да реши ни един пъзел.

Между другото, замислих се дали на някакъв етап, след като ММА-ецът изрече тези помии, по отношение на жандармериста, Вайс е отворил дума и е разказал пред Влади, че си е изпуснал нервите и е агресирал вербално спрямо него публично. Иначе, ми се струва, че на Влади ще му дойдат малко в повечко всички приказки на Вайс, ако не е бил подготвен.

# 1 953
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Изявление в Инстаграм ли да напише Владислав? Какъв точно отговор очаквате. Те може и да са се разбрали, а може и въобще да не поддържат никаква връзка. Може да се следват в Инстаграм само защото от формата го изискват за реклама. А, може и нещата въобще да не са такива каквито изглеждат. Вайс си изпусна нервите, грозни неща наговори, ето и извинение написа, няма друг полезен ход, който да направи, а да се обесняват със съотборника си в Инстаграм ще е още по-смешно.

# 1 954
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Аз рабрах какво искат да кажат хората с това, че Влади е твърде пасивен. Има начин да си изкажеш позицията и без да ставаш агресивен, но и не мисля, че е мишка - той си поспори с Вайс и на номинациите си каза какво мисли също.

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 02:30 от Pupitka

# 1 955
  • Мнения: 3 510
В понеделник тепърва ще видим как се е развил конфликтът. Може още тогава да се са разбрали.
Вайс сега пуска "изявления", защото зрителите го нападат и те по-скоро са насочени към тях, а не към Влади.

# 1 956
  • София
  • Мнения: 5 551
Смайли, за мен Владислав е подобна на Пламен от миналия сезон мишка. Дори и да има реакция, все ще е закъсняла.
Не намирам никаква прилика между двамата играчи. Сигурна съм, че е имало моменти, в които Пламен си е замълчал, но в никакъв случай не е "минавал между капките", както според мен прави Владислав от началото на този сезон. Пламен имаше ясни позиции и реагира открито на много от нещата, случили се в предаването. За мен няма и един интересен кадър с Владислав в "Игри на волята" досега...

# 1 957
  • Мнения: 20 168
Жената на Милен е голяма сладурка.
А глупендера сигурно и с нож може да те наръга, в изблик на първична реакция.

# 1 958
  • София
  • Мнения: 27 175
след седмица 6:
+ Ваня // Милен и Любо
= Джери и Мира // Ники, Алекс, Лазаринов и Влади
-  Вайс, Чудомир, Тодор и Боби // Симона, Йоанна, Катя и Ивана

Любо и Алекс си разменят позициите. Алекс да се стяга, че се е запътил към дъното, а неговото място не е за там. Мислех да изскача в листата си Йоанна, защото е добър играч, добре ги работи и е комплексен състезател, но все още държи влага с цветарското си обикаляне и със сестринските драми. А Катя каквото и да прави няма как да ми стане фаворит. Съжалявам, но е нетърпима. Иначе е комплексна и тя.
Влади на косъм остана в златната среда, защото още съвсем малко ми трябва за да го пратя на дъното. След Иван ''Дракона'' той е най-голямото разочарование този сезон. Дано покаже нещо следващите седмици.

За фаворити, след изцепките на Вайс го махам за първи път от началото на формата като главен мой фаворит за финал/победа. Това да не се приема за симпатии. Едно е симпатия, друго е прогноза.
Така главните ми фаворити по ред съображения, които са прекалено дълги размисли за да ги пиша сега са:
Ваня, Джери, Любо и Ники, а баш фаворит ми е Ваня.
След тях слагам, Вайс, Милен, Тодор, Катя и Йоанна.
За сестрите ми е малко тъмна Индия. По-скоро финал няма да видят. Слагам ги като втора вълна фаворити, просто защото са комплексни и добри. Но според мен продукцията им готви сестрински дуел или едната драматично и жестоко да бъде предадена и елиминирана и другата да си отмъсти за нея.

От следващата седмица очаквам разформироване на Жътварите. Всичко останало ще е поредното им побутване от продукцията и най-вече пореден умишлен удар от страна на продукцията срещу най-силното и многобройно племе, това на Ловците.

# 1 959
  • Мнения: 667
Пак не е мъжко да трие постовете, в които му се казва истината вместо да застане да се защити като истински мъж, а да се крие зад гърба на други хора и чак  вечерта да пусне крокодилско извинение, че се извинява само защото ще си загуби феновете понеже не е мислил преди да говори. А за обиждането на жените явно е излязъл от родината си Афганистан ама тя не е излязла от него. Най - добре да си хваща самолета и да си ходи там няма работа тук! С действията си за пореден път се доказа като мъжка п... а ако искат да ме предупреждават и да ми трият поста не ми пука!

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 12:19 от iris 40

# 1 960
  • Мнения: 5 441
За мен страхът на Вайс не е от загуба на фенове. Има професионална чест на "гилдията", на която Влади е представител. Именно от тази гилдия вероятно е притеснен, защото няма как да ги закопае с отскок. Докъде доживяхме- едно нискочело същество да изразява мнение...

# 1 961
  • Мнения: 6 529
Нищо не е така, както се опитват да ни го внушат от продукцията. Няма нужда да се пеним толкова. Гледам във фб и инстаграм, коментари псувни, елементарни изказвания, пълни с грешки. Жалка история!
/не съм чела 112 стр. назад, но сигурно са за Вайс SatisfiedSmileSmiley/

# 1 962
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сюзън - в "Събуди се".

# 1 963
  • Мнения: 4 568
И на мен Влади ми е безинтересен. Досега не се е откроил в нито една игра. Не ми изглежда и особено интелигентен или пък образован. Трениран е, но сякаш и аз очаквам повече от него на арената, имайки предвид професията му на жандармерист. Може би проблемът е, че попадна при Жътварите, а не при Рибарите например, за да се прояви повече.

# 1 964
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Вчера писах, че Сюзън е избрана за герой на седмицата, но информацията, която прочетох, се оказа грешна.



Николай

Общи условия

Активация на акаунт