Американски Versus Латино сериали - Тема 11

  • 19 657
  • 401
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 907
Аз преди малко реших да видя дали не ми е останал някой епизод от седмицата за гледане и осъзнах, че са ми останали дори повече от един. Grinning Но можеше и без тях, толкова е еднакво всичко...

Като изключим колко е комично точно Брук да говори колко е долна Стефи, ми харесва, че на моменти в сериала все още има сцени, в които властна майка/баба обикаля насам-натам да се разправя за доброто на детето си. Чисто и просто си липсва редовното присъствие на такава фигура. Но е нелепо една майка да продължава да иска подобен ужасен тип Лиъм за зет. На Стефани поне Ридж й беше син и беше обяснимо винаги да го оправдава.

Иначе не знам защо очаквах, че е приключил казусът дали Парис да работи във Форестър или не, но се оказа, че драмата по този изключително важен въпрос продължава.Laughing

Нещо взеха да показват Вини отвреме-навреме. И тъй като, предполагам, за да се усложнят нещата бебето ще се окаже на Лиъм, взех да се чудя дали няма той да размени тестовете, за да може Томас да е с Хоуп.

# 181
  • Мнения: 1 604
Вини го показаха в някакъв разговор с Томас. От джоба му падна шишенце с хапчета, Вини го прибра скришом, Томас нищо не видя. И толкоз.
Изобщо не знам дали отиват някъде с това.

# 182
  • Мнения: 907
И предната седмица имаха някакъв разговор, в който говориха именно колко щели да се променят нещата ако Лиъм е бащата на бебето.
Да, страшно много ще се променят- Стефи ще си гледа сама две деца от него и винаги ще е отворена към идеята да дойде да й направи и трето, а Хоуп после да го приеме обратно. Satisfied

# 183
  • Мнения: 6 161
Дръзки и красиви спойлери за сряда, 10 февруари:

Огромен обрат напред ?! Д-р Кембъл от Bold & Beautiful може да е загатнал шокиращи новини относно бременността на Стефи.
С нетърпение да си върне доверието, Томас се държи отговорен пред Ридж и Брук. Реалната сделка ли е промяната в Томас или той иска да затвърди подкрепата си сега, когато има златна възможност да нахлуе с Надежда ?
По петите на разкриващ разговор със съпруга си за заблудените му начини Хоуп достига трудно решение за бъдещето си с Лиъм. Някой друг да се чуди дали накрая й е достатъчно?

Дръзки и красиви спойлери за четвъртък, 11 февруари:
Докато Лиъм се е измъкнал с много неща през годините, когато става въпрос за Хоуп и Стефи, той най-сетне може да научи, че действията имат последици. Внимавайте за прочутата джапанка, която отчаяно се опитва да спаси брака си, след като Хоуп го информира за решението си.
„А бащата е ...“ Моментът на истината настъпва най-накрая, когато влизат резултатите от теста за бащинство на Стефи. Очаквайте Фин, Хоуп и Лиъм да се присъединят към главния изпълнителен директор на Forrester Creations, докато научи самоличността на баща си.
Говорейки за Стефи, никога не сте виждали някой да приема видео предизвикателството „Buss It“ по начина, по който портретистката Жаклин Макинес Ууд. Вижте нейния клип за окото тук.

Дръзки и красиви спойлери за петък, 12 февруари:
Емоциите се засилват, като поотделно Фин и Лиъм се борят с това, което следва. Има ли начин всички да бъдат щастливи? Някой?
Д-р Бриджит Форестър се връща на гости при майка си Брук, докато Ашли Джоунс се завръща в Bold & Beautiful . Имайте предвид, че завръщането, което наистина чакаме, за да видим задействаното шоу, е малко по-далеч. Може би дори си спомняте героя, който се надяваме да се върне, за да разбърка гърнето .

# 184
  • Мнения: 907
То вече си е ясно кой е бащата още преди да е обявено в сериала. Има спойлер снимка. Satisfied

# 185
  • Мнения: 1 604
Да. И аз подозирах Лиам.
Все тая, дори не мога да измисля какво да коментирам. Напълно ми е безразлично.

# 186
  • Мнения: 907
Пълна простотия. Поредна година недоумявам какво кара американците да го гледат толкова.
В GH сюжети с откриване на изчезнали дъщери, промити мозъци, пагубен алкохолизъм, загубил паметта си мафиот, любовни триъгълници, четириъгълници и т.н. и т.н. В Дните завръщащи се психопати, появяващи се загубени дъщери, разкриване на изнасилвачи, пленени съпруги, любовни сюжети и т.н. В Младите междуличностни битки в компаниите, събирания и раздели, сюжети с ин витро, със заболявания, с бунтарски тийнейджъри... Всички тия сериали с участие на куп обичани актьори от различните десетилетия.
В ДиК- Лиъм изневерил на Хоуп/Стефи с Хоуп/Стефи и тя е бременна + ще работи ли Парис във Форестър? SatisfiedSatisfiedSatisfied

Поне щом Лиъм ще е бащата няма да го има сюжета как бебето се оказва на Фин, но тестовете са сменени и накрая пак Лиъм побеждава. Още се надявам да стане нещо подобно в обратния вариант и бащата все пак да де окаже Фин.

Последна редакция: ср, 10 фев 2021, 21:04 от SG7

# 187
  • Мнения: 6 161
Гламчо ли се оказа таткото?

# 188
  • Мнения: 907
Има някакви спойлери, според които уж е той. И снимката навежда на тази мисъл. То не че е имало съмнение, че Бел ще направи очевидното и изтърканото.

# 189
  • Мнения: 1 604
Изглежда и днес няма да има епизод. Не че ми липсва.

Има ново промо:
Скрит текст:

# 190
  • Мнения: 907
Че това е промо само със стари сцени и накрая 1 секунда нова сцена...Satisfied Толкова е зле положението, че дори трейлърите им не са трейлъри...

# 191
  • Мнения: 6 161
Стефка е заприличала на травестит в лицето . Защо тези млади актриси си причиняват това с излишните пластични операции ?

# 192
  • Мнения: 1 604
Че това е промо само със стари сцени и накрая 1 секунда нова сцена...Satisfied Толкова е зле положението, че дори трейлърите им не са трейлъри...
Съвсем го подкараха през просото. Явно са решили, че ще се гледа, каквото и да подхвърлят.
Стефка е заприличала на травестит в лицето . Защо тези млади актриси си причиняват това с излишните пластични операции ?
Да бяха само младите актриси ... Стефи трябва само да погледне "майка си" в сериала, за да прецени правилно, ама явно не е успяла. Вярно е, че лицето й е подпухнало малко по разбираеми причини. Но ясно се забеляза, че си е надула устните.

# 193
  • Мнения: 907
Имало някаква сцена, в която се намеква, че Вини може да е сменил резултатите. Той самия казва, че би направил всичко за Томас.
Дано наистина Фин да е бащата. Ще е голям кеф ако поне един път свестния персонаж победи накрая.

# 194
  • Мнения: 1 604
Да, имало снимка на Вини с лекарска престилка.
Пълни глупости, ако го направят. Вини?! Който продава наркотици. Сега ще го изкарат, че има висше медицинско образование. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт