Американски Versus Латино сериали - Тема 11

  • 19 332
  • 401
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 604
Ето какво казва  гугъл-преводача по въпроса Joy :
"В имението, Зенде казва на Зоуи, че е невероятна; затова Картър иска да се ожени за нея веднага. Тя не иска да обсъжда Картър, но Зенде крещи, че трябва. Той признава, че между тях има химия, но не може да предаде Картър. Наблизо пристига Ридж и слуша как Зоуи апелира към Зенде да се предаде на жегата помежду им. Зенде й напомня, че е сгодена за Картър. Зоуи продължава да се чуди за живота, който би могла да има с него. - Особено ако си човекът, с когото всъщност трябва да бъда. Тя прави крачка към Зенде, която отстъпва. Ридж се появява от сенките и възкликва: „Стига! Какво влязох тук? ”
LaughingLaughingLaughing Толкова смешно ми стана с това  „Стига! Какво влязох тук?”, че ще взема да се прежаля и да гледам днешния епизод. Ама те са само Зенде, Зоуи, Картър и Парис. А, Ридж наднича и подслушва за разкош. Laughing

# 166
  • Мнения: 907
Зоуи е безумно объркан персонаж. Започна като психо, после премина към дама от модния свят, чак и я съжаляваха, когато Томас я използваше... а в днешни дни е сгодена за един, но иска да тества и другия в леглото, за да прецени кой е повече като за нея.Satisfied А в следващия момент изведнъж решава, че не иска да си загуби годеника.
И явно не само аз, а и в друг форум го намираме за абсурдно това тя и Парис да си влизат в имението Форестър все едно са си у дома. От къде на къде?Satisfied

# 167
  • Мнения: 1 604
То стана като в хан навсякъде. Едно време имаха охрана, хората се дегизираха, за да се промъкват, сега влизат и излизат, където им падне. Когато Парис се появи, ходеше из офисите, ровеше из скиците, пълна анархия. Фло и Уайат се заключват в офиса на Бил, Фло се преоблича там ...
Още  го гледам, ама Ридж и той не знае какви ги говори - когато се мляскаше с Куин, а трябваше да се жени за Брук, беше ОК, сега изнася лекции на Зоуи и Зенде.

PS Изгледах и епизода от вчера. Отдавна не съм гледала толкова кошмарни сцени - Зоуи и Зенде. Гледайте, че е много смешно. Ако ви се гледат некадърни актьори ...

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 22:28 от Elmindra

# 168
  • Мнения: 1 604
Зоуи май е с най-бързите предложения, годежи и неосъществени сватби:
Скрит текст:

# 169
  • Мнения: 6 159
Дори не правя опит да се задълбоча коя е Зоуи , за какво се бори и  какво ще се случи с нея .
Т.нар. "главни" герои вече съвсем издишаха , та няма начин да се вълнувам за пълнежа .Въпреки всичко  шизофреничният превод им обръща много внимание Stuck Out Tongue Winking Eye

В най-новия The Bold and the Beautiful спойлерите на Soaps.com за понеделник, 1 февруари, до петък, 5 февруари, сцената е настроена за експлозивна конфронтация, когато Хоуп съобщава на Брук какво се е случило между Лиъм и Стефи, а Зоуи се оказва да се бори да виси върху Картър и мечтания й живот във Forrester Creations, след като неблагоразумията й се извадят наяве. Вземете подробностите заедно с още много тийзъри по-долу ...
В обобщението на B&B от петък Зоуи преминава в режим на паника и Парис се изправя срещу Зенде.
Очаквайте целият ад да се освободи, когато Ридж хване Зенде със Зоуи и яростно иска отговори от името на своя приятел, любезния и нищо неподозиращ Картър. Нещо ни подсказва, като се има предвид навика на Ridge да извежда двукратно, ще ни очаква забележително лицемерие.
Прекалено дълго Парис остави Зоуи да изстреля. Париж все пак не е свиваща се виолетова. И така, най-накрая, тя обръща плодовете на взискателната си сестра, когато решава, че е крайно време да каже на Картър истината за жената, която се надява да направи неговата госпожа.

Дръзки и красиви спойлери за седмица от 1 февруари:
Дръзки и красиви спойлери за понеделник, 1 февруари:
След като е била разбита от Ридж, Зоуи преминава в режим за контрол на щетите и информира Картър, че е готова да определи незабавна дата за сватба. Но дали ще успее да го отведе до олтара, преди някой да го попълни за това, което е правила до гърба му? И технически, често пред лицето му.
Винаги най-твърдата привърженичка на дъщеря си и непоколебимо лицемерна, Брук е напълно бесна, когато Хоуп най-накрая съобщава новината, че съпругът й се е отклонил - и пак - и че нейната съперница, Стефи, сега може да е бременна с детето си. Също така отново.

Дръзки и красиви спойлери за вторник, 2 февруари:
Не желаейки да види добрия си приятел да бъде разведен, Ридж съобщава на шокирания Картър за крайното предателство на Зоуи. Ще реши ли, че все още я обича за по-добро или, в този случай, за по-лошо?
Моментът на истината на сантиметри по-близо, когато Стефи и Фин правят тест за бащинство. Скоро докторът скоро ще разбере дали предстои да стане татко за първи път ... или е обречен да се справя с постоянното присъствие на Лиъм в живота им завинаги. Е, дори повече, отколкото той вече щеше да трябва да се справи с това, тъй като Лиъм е бащата на Кели.

Дръзки и красиви спойлери за сряда, 3 февруари:
Очаквайте епична конфронтация, когато Брук, ядосана заради ада, която Стефи е прокарала Хоуп, отприщи гнева си върху дъщерята на Ридж. Дали просто ще стои там и ще го вземе ... или ще си спомни, че е кръстена на Стефани и ще удари също толкова силно?
Виждайки шансовете си да стане съпруга на финансовия директор на Forrester Creations, бързо изтича в канализацията, Зоуи прави горещ опит да спаси връзката си с Картър. Ще открие ли, че все още прави твърде малко, а също е твърде късно?

Дръзки и красиви спойлери за четвъртък, 4 февруари:
Мрачното поведение на Зоуи се върна, за да я ухапе отзад, но не е изненадващо, че обвинява не себе си, а Парис. Внимавайте за двукратното отхвърляне на обвиненията към сестра й по време на разговора й с Картър.
Знаейки, че Ридж е на път да получи пари от Брук за нея, Стефи осъзнава, че е дошъл моментът да признае на баща си за нощта си с Лиъм и бременността си. Смее ли да се надява, че като се има предвид собственото му минало да се връща към стари навици с предишни любови, той ще разбере нейния фиш „Ами сега!

Дръзки и красиви спойлери за петък, 5 февруари:
Вече не се задоволява да изиграе тласъка на властната си сестра, Парис дава толкова добро, колкото получава, когато Зоуи й представя документ за подпис. Нещо ни подсказва, че динамиката между братята и сестрите е на път да се промени по голям и постоянен начин.
Докато драмата се върти около тях, Ридж внимателно слуша, когато Фин разкрива намеренията си към Стефи. Докъде ще стигне защитният татко, за да гарантира, че бъдещето, предвидено от документа, ще стане реалност?
Докато наблюдаваме как се развива тази сюжетна линия на Зоуи, продължаваме да задаваме един и същ въпрос: Иска ли шоуто да не я харесваме? Прочетете защо сме толкова объркани тук.

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 18:36 от Ели-ТАЛ

# 170
  • Мнения: 1 604
Дори не правя опит да се задълбоча коя е Зоуи , за какво се бори и  какво ще се случи с нея .
Т.нар. "главни" герои вече съвсем издишаха , та няма начин да се вълнувам за пълнежа .Въпреки всичко  шизофреничният превод им обръща много внимание Stuck Out Tongue Winking Eye
LaughingLaughingLaughing
И аз така. Дори спрях да ги гледам вече.
Но google ни казва за какво се бори Зоуи - "Зоуи се оказва да се бори да виси върху Картър" Smile
Май иска да виси и върху Зенде.

"Не желаейки да види добрия си приятел да бъде разведен, Ридж съобщава на шокирания Картър за крайното предателство на Зоуи."
Ридж защо ги върши такива? Той колко пъти се развежда, а я колко добре му се отразява. Вечно някоя го чака и е готова да се омъжи за него. Да остави Картър да се ожени и разведе поне веднъж, за да може да срещне жената, която иска "да направи неговата госпожа". И после още една, и още една ...Smile

# 171
  • Мнения: 6 159
.......
Но google ни казва за какво се бори Зоуи - "Зоуи се оказва да се бори да виси върху Картър" Smile
Май иска да виси и върху Зенде......

Е такива изрази направо ме убиват Joy

# 172
  • Мнения: 1 604
Вчера Лиам нахълтва в къщата на Стефи (както му е обичайно), там е и Фин. Лиам: "Здравейте, може би трябваше да почукам." Стефи му каза, че няма проблем.
Ами как да се научат на елементарно възпитание, като никой не възразява?
Днес още не знам какви простотии са насътворили.

# 173
  • Мнения: 907
Не ти и трябва да знаеш. Grinning Същата боза, с тази разлика че в тия два епизода Зоуи изведнъж е като коренно различен персонаж и е на 100% отдадена на Картър, а той пък точно сега разбра, че се е натискала на Зенде. Този човек го съжалявам, от няколко години е в сериала и все го прецакват, а е свестен.
По сходен начин гледам и на Фин и продължавам с неприятно усещане да си представям какво ли брутално прецакване го очаква и него в бъдеще. Няма как в този сериал персонаж да се задържи за дълго един такъв ясно виждащ нещата, честен и разбиращ дори изневеряващата си приятелка.
Прави ми впечатление, че участието на ККЛ в сериала намалява сериозно. След края на техния си сюжет с Ридж и Шона се е появявала твърде малко пъти. Дори след като Хоуп й разкри за Лиъм и Стефи не хукна веднага да се разправя с тях, което е нетипично за нея. Поне има вече някакви спойлери, че щяла да се отваря на Стефи, разбира се, а Фин да й се отваря на нея. Grinning

# 174
  • Мнения: 1 604
Уф, гледах го. Вярно е, че не ми трябваше да знам. Ама аз не си го спомнях 2-3 минути след това. Чудно защо при толкова интересен сюжет. Laughing
Разправят, че намаляват или дори освобождават по-възрастните персонажи заради ситуацията.
А за Фин не знам - още не го харесвам. Актьорът е дървен и ме дразни. "Романсът" със Стефи никакъв го няма.
Ще си дойдем по някое време на едно и също мнение като с Парис. Laughing

# 175
  • Мнения: 907
На мен Фин продължава усилено да ми бие на Рон Мос. Излъчването, жестовете, дори начина на говорене, че и като визия не са далеч. Харесва ми като персонаж, ако в Бел е останал поне малко усет ще го направи мъжката Тейлър и с години ще е достоен антипод на Лиъм.

А Парис на мен още ми е симпатична, просто персонажа не отива на никъде, типично за ДиК. Актрисата всъщност се оказа голяма изненада като я проучих. Освен, че е много хубава като е с дълга прическа, е и певица. Дори Дисни са я взели за Нала в мюзикъла по Цар Лъв, а после в Х Фактор е стигнала до финалната петорка (сетих се, че я бях гледал в сезона с Бритни, ами наистина беше добра по някакви бегли спомени).
Просто ДиК не е място, на което някой да може да си разгърне потенциала.

# 176
  • Мнения: 1 604
Все едно гледам различен човек. Защо я окепазиха така в ДиК? Е, донякъде е ясно.

# 177
  • Мнения: 907
Прическата, предполагам, си е нейн избор. Виж, облеклото е техен. На 20-годишно момиче слагат дрехи като за зряла жена. Но то гардеробът на почти всички е странен напоследък. Grinning

# 178
  • Мнения: 1 604
Прическата, предполагам, си е нейн избор. Виж, облеклото е техен. На 20-годишно момиче слагат дрехи като за зряла жена. Но то гардеробът на почти всички е странен напоследък. Grinning
Laughing Гардеробът е направо трагедия. Днес Зоуи беше приблизително добре - острите ръбове трябваше да подчертаят нападателното поведение за глупости.
Но облеклото на Стефи още не мога да го преглътна.
Скрит текст:

# 179
  • Мнения: 1 604
Няма ново промо. Около сряда или четвъртък ще се разбере кой е бащата.
Някой интересува ли се още от тая глупост?

Общи условия

Активация на акаунт