Американски Versus Латино сериали - Тема 11

  • 19 143
  • 400
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 604
За най-нетърпеливите - в soaps.sheknows.com почти всеки ден, когато излъчват епизод, има live blog. Започва в 20:30.

Ако няма нужда да пиша толкова подробни преразкази, кажете.

# 61
  • Мнения: 6 159
На мен ми харесва да чета резюметата ти , но знам че си искат време.

# 62
  • Мнения: 1 604
На мен ми харесва да чета резюметата ти , но знам че си искат време.
Мерси, Ели-ТАЛ!
Като има време, не ми е жал, ама не мога да им смогвам Simple Smile А и има къде да се гледат. Диалогът не е сложен, повтарят едно и също. Само Чарли внася екзотични чуждестранни елементи в речта си. Smiley
Преразказите започват да ми се струват излишни.

Вчерашния епизод не съм го гледала още, ама нищо не се е случило. Лиам и Стефи са приказвали до изнемога на зрителите, подготвят явно средата за новата ситуация с 'кой е бащата'. А и актрисата нали е в положение.
След малко Лиам ще отиде в апартамента на Томас и ще се разбере какви ги върши Томас с куклата.

# 63
  • Мнения: 1 604
Да, цялата работа беше много странна.
Лиам надуваше главата на Стефи за брат й и получи съобщение от Хоуп, че ще вечеря с Томас и Дъглас. Лиам тръгна натам, както се очакваше.
Томас имаше трудна вечер, бучеше  му главата, погледът му се замъгляваше, наговори малко повечко неща на Хоуп. Хоуп и Дъглас си тръгнаха.
Том постоя на тъмно, беше без риза и си поговори с куклата. Разговорът беше от „нормалните“ – Томас се съпротивлява на все по-ненормалните изисквания на куклата.
След това не е ясно кога започна фантазията.
Хоуп уж се върна. Срещнали майката на приятел на Дъглас, преди да стигнат до асансьора, тя ги поканила, останали там, Хоуп се усетила, че си е забравила чантата у Томас. Той я покани в пълната тъмница, тя влезе и си намери чантата в спалнята му. Когато излезе от спалнята, Томас започна да й говори за благодарността си и т.н. Постепенно започна да говори неща, които Хоуп не би изслушала при нормални обстоятелства.
В същото време Лиам пристигна и го дадоха да се мотае около асансьора. (В този период е възможно Хоуп да си е тръгнала, ако изобщо е била там.)
Дадоха пак Томас, като Хоуп още изглеждаше истинска, ама не е сигурно.
Лиам чу през вратата, че Томас й казва, че това ще е нощ, която няма да забравят. Както му е присъщо, влезе.
Видя се ясно, че Томас целува куклата. Е, Лиам си помисли, че е Хоуп.

Като ще заблуждават зрителите, че Хоуп още е там, защо ще дават ясно, че Томас целува куклата? Ни така, ни иначе.

# 64
  • Мнения: 906
Лиъм счупи тъпомера по всички параграфи.Satisfied И сега ще си легне със Стефи, на която сценаристите толкова време правиха градация само за да скочи накрая пак в леглото с него... Добре, че не се вързах на потенциалната връзка с Фин, твърде хубава идея беше Стефи да е щастлива с мъж, който да обича само нея.
Сега явно ще впишат бременността на ДМУ като бременност от Лиъм. Или може да се окаже, че вече си е легнала и с Фин и пак не знае кой е бащата хахаха...Satisfied

# 65
  • Мнения: 1 604
LaughingLaughingLaughing
Просто не е за вярване. Като искаха тоя сценарий, да не беше разбирал Лиам за куклата.
Ама трябваше да опищи навсякъде две седмици, та да втръсне на всички.
Къде е Ридж? Още в спалнята с Брук? Или заседнаха в асансьора, който ще монтират?

# 66
  • Мнения: 906
Не знам за Ридж и Брук, но ми е много чудно как Бел мисли да го проточва още този сюжет с Томас и куклата. Намекнал е, че ще продължи чак до 2021, което е абсурдно при положение, че още в следващите епизоди Лиъм навярно ще разбере за объркването си.
Поне тази година не се очертава да се съберат всички да се гледат лицемерно за Деня на благодарността, защото на Мечока и настоящата му съпруга брака е разклатен и надали ще канят някой на традиционната вечеря, а междувременно и младоците се вкараха в нова нелепа ситуация.Satisfied

Тези дни не съм писал за GH, но на който му е интересно колко по-вълнуващи неща се случват там- имаше голяма експлозия, предизвикана от Джулиън по поръчка на Сайръс. Умряха Дъстин и Дев, а Лулу отначало беше добре, но после припадна и завърши в кома (актрисата излиза от сериала). Междувременно в предните епизоди Саша влезе в болница заради свръхдоза, а Майкъл и Уилоу разбраха истината за тяхната лъжа с Чейс. Нина пък разбра, че дъщеря й все пак се е родила жива, но по същото време Карли осъзна, че тази дъщеря е била Нел. Алексис отново е закоравяла алкохоличка и близките й се опитват да й помогнат. Също така се завърна и сестрата-близначка на Ана и имаше екшън и с нея.

Не съм гледал всичко, но това е основното засега в общи линии.

# 67
  • Мнения: 1 604
Не, излезли са спойлъри. Към 4-ти декември Томас ще влезе в болница. Към 7-ми Лиам ще научи новина.

Сигурно няма да има епизод за Деня на благодарността, тая седмица повече няма да има епизоди, а и ще повтарят някакъв.

Майкъл и Уилоу са разбрали, че са ги преметнали? Като че ли може някой да ги преметне така.

# 68
  • Мнения: 906
Явно Бел е намеквал, че ефектът от сюжета с куклата ще даде отражение на другата година. Както преди говореше, че сюжета с Фийби/Бет ще продължи с години, а накрая не издържа и го разплете за няколко месеца.
Добре, че ще свърши по-скоро историята с психозата на Томас. Като гледам накъде вървят нещата като нищо ще излязат верни и слуховете, че Хоуп накрая ще се влюби в него. Нали, от онези нейните опити за влюбване в други мъже...

Да, казаха им на Майкъл и Уилоу, но не и без преди това двамката да се насладят на компанията си и Чейс да ги хване. Smile

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 12:33 от SG7

# 69
  • Мнения: 1 604
Явно Бел е намеквал, че ефектът от сюжета с куклата ще даде отражение на другата година. Както преди говореше, че сюжета с Фийби/Бет ще продължи с години, а накрая не издържа и го разплете за няколко месеца.
Добре, че ще свърши по-скоро историята с психозата на Томас. Като гледам накъде вървят нещата като нищо ще излязат верни и слуховете, че Хоуп накрая ще се влюби в него. Нали, от онези нейните опити за влюбване в други мъже...

Да, казаха им на Майкъл и Уилоу, но не и без преди това двамката да се насладят на компанията си и Чейс да ги хване. Smile
Той добре направи, че я разплете по-рано онази история. Не знам как щяхме да издържим още няколко месеца Зоуи, Шона и Фло да сключват пактове, че никой няма да научи.
Горкият Фин още не е изконсумирал връзката, а вече му изневеряват. Че ще му и изневерят, докато спасява Томас. Каква неблагодарност! Докато Хоуп и Фин спасяват Томас, Лиам и Стефи ще се напият и ще се утешават.
Явно за актрисата, която играе Стефи, няма да има подаръци като за първото бебе. Тогава трайно я прехвърлиха в лагера на добрите. Може да са й се ядосали, цял мъж й докараха, а тя ... Smile

За GH – типичната история. „Да направим всичко за децата“, а после „Ау, как можахте“.
Сега какво? Чейс сигурно е покрусен и възмутен.

PS @Ели-ТАЛ  Jodie Turner-Smith ще играе Ан Болейн. Satisfied

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 20:13 от Elmindra

# 70
  • Мнения: 906
За GH – типичната история. „Да направим всичко за децата“, а после „Ау, как можахте“.
Сега какво? Чейс сигурно е покрусен и възмутен.
Натъжи се много горкият, но същевременно продължи да твърди, че Майкъл и Уилоу имат право да бъдат заедно като семейство с Уайли.

А в ДиК поне най-накрая ще redeem-нат Томас. Със сестра му явно няма как да са достойни по едно и също време...
А и Фин поне ще се покаже като адекватен лекар и ще се досети, че държанието на Томас не е по негова вина... докато междувременно други в пълно съзнание объркват съпругата си с кукли.

Finn realizes Thomas may be in danger when Hope reveals he hit his head . . . twice.

Единия път е когато Брук го бутна през терасата ама за другия нещо не се сещам кога беше, някой да помага... Smile Дано да е нещо от преди връщането му в града, за да му се извини всичко.

# 71
  • Мнения: 1 604
Finn realizes Thomas may be in danger when Hope reveals he hit his head . . . twice.

Единия път е когато Брук го бутна през терасата ама за другия нещо не се сещам кога беше, някой да помага... Smile Дано да е нещо от преди връщането му в града, за да му се извини всичко.
Първият път беше, когато си удари главата в бюрото на Пам. Вторият път беше след посещението на Лиам, когато падна в апартамента.
Бел е потвърдил, че всичко започва след бюрото.
Когато падна от скалата, само си ожули носа.Smile

# 72
  • Мнения: 906
Леле и за двата случая въобще не се сещам.Smile Преди или след случая с Ема бяха? Това несъмнено трябва да му го извинят. Както btw е време и на Тейлър да й измислят някакво такова извинение поне за стрелбата по Бил, крайно нелогично беше.

# 73
  • Мнения: 1 604
Леле и за двата случая въобще не се сещам.Smile Преди или след случая с Ема бяха? Това несъмнено трябва да му го извинят. Както btw е време и на Тейлър да й измислят някакво такова извинение поне за стрелбата по Бил, крайно нелогично беше.
Случаят с бюрото е в епизод 8380 (1-ва страница от темата).
Вторият път е в епизод 8395 (на предишната страница). Даже си коментирал случая на 8-ми ноември. Stuck Out Tongue
Така че няма да му извинят нищо. Може би само това, че взе куклата без разрешение.
Май е по-добре да продължа с преразказите, за да не се окаже някой ден, че Томас нищо не е направил. Smile

# 74
  • Мнения: 906
Леле и за двата случая въобще не се сещам.Smile Преди или след случая с Ема бяха? Това несъмнено трябва да му го извинят. Както btw е време и на Тейлър да й измислят някакво такова извинение поне за стрелбата по Бил, крайно нелогично беше.
Случаят с бюрото е в епизод 8380 (1-ва страница от темата).
Вторият път е в епизод 8395 (на предишната страница). Даже си коментирал случая на 8-ми ноември. Stuck Out Tongue
Така че няма да му извинят нищо. Може би само това, че взе куклата без разрешение.
Май е по-добре да продължа с преразказите, за да не се окаже някой ден, че Томас нищо не е направил. Smile
Благодаря. Не съм прочел явно за първия случай. Втория пък въобще не съм го отразил като удряне на главата.
Ама че е тъпо значи да го извинят за това с куклата, а не за убийството. Държанието му е нелепо не от вчера, а откакто се е върнал от Ню Йорк. Но това е ДиК все пак, няма защо да търсим логика.

Общи условия

Активация на акаунт