Мамо, болят ме крачетата.

  • 3 291
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • 7800
  • Мнения: 243
И аз като бях малка ме боляха често краката вечер. Легенче с топла вода (не гореща разбира се) върши чудеса. Ако искате пробвайте. Приятно е, отпуска и успокоява.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И Вики напоследък все се оплаква, обаче само за едното краче, точно място не показва, като я питам къде я боли, само казва - "крачето", май някъде долу обаче сочи, където свършва крака и започва стъпалото. И се оплаква само когато седи на гърнето.  Shocked Вече и аз се чудя... като ви чета, май само единият й крак ще порасне  Laughing

# 17
  • Мнения: 220
Консултирайте се с ортопед

# 18
  • Мнения: 88
И моят син ( на четири години и половина) също от няколко седмици се оплаква от болки в краката. Болката е ниско ( над глезена) и главно вечер и през ноща.

# 19
  • Мнения: 1 533
Яна е на 3 и тя се оплаква от болки в краката, най-често като пътува дълго в колата, но напоследък често дори сутрин, понякога дори плаче. Според баща й, който също като нея  е плоскостъп или дюстабан, както се казва и има същите проблеми с болки в коленете, трябва да я заведем на ортопед и да носи стелки в обувките. Това смятаме да направим тия дни.

# 20
  • Мнения: 9 706
И моят син ( на четири години и половина) също от няколко седмици се оплаква от болки в краката. Болката е ниско ( над глезена) и главно вечер и през ноща.

При нас  е същото, а и е на същата възраст. Водихме го на ортопед за плоскостъпие, но всичкко е ннаред. Според лекаря ще отшуми с времето.

# 21
Моят също го боляха краката, казаха, че е от растежа. Обаче иди му го обясни - боли ме, та ме боли.
Затова изиграх цяла пиеса - обадих по телефона на педи то (без да я набирам), тя "предписа" лекарство, купихме специален вълшебен мехлем от аптеката (всъщност крем нивеа). Мажех го с нивеата и веднага му минаваше!
Даже и сега като каже - боли ме крака и главата, мажа с нивеата и в 95 процента от случайте минава.
Не казвам, че си измисля, просто понякога всичко е в главата.

# 22
И моят син ( на четири години и половина) също от няколко седмици се оплаква от болки в краката. Болката е ниско ( над глезена) и главно вечер и през ноща.

При нас  е същото, а и е на същата възраст. Водихме го на ортопед за плоскостъпие, но всичкко е ннаред. Според лекаря ще отшуми с времето.

Незнам при кой доктор сте ходили, дано да не д-р Драганов, защото той само това предписва - обувки "Колев и Колев", специални те му пантофи и стелки.

Общи условия

Активация на акаунт