90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема IV

  • 20 246
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Флориан много ме дразни и мен, не знам Стейси какво вижда в него освен да речем, че е по-млад, но нито на визия, нито на характер го докарва. Пълен бурсук. А уж модел бил, ама с голям фотошоп ще да е. И един агресивен ми идва също. Имам чувството понякога, че ако не са камерите, наптаво ще й отвърти един. Някакъв психар пълен. Дарси ми е голяма симпатяга, кефи ме.  На скоро имаше гласуване за риалити звезди на годината и гласувах за тях. На мен шоуто ми е забавно.

# 91
  • Мнения: 20 168
Ами те шиптърите са люти(нали беше албанец този Флориан, или се бъркам).

# 92
  • София
  • Мнения: 5 757
Албанец е, и на мен ми е неприятен. Чудя се как така и двете са се хванали с млади мъже от нашия край на света Simple Smile Атрактивни са и не мога да си представя, че не успяват реално да срещнат някого. Може би някъде в по-стари теми сте обсъждали, или в предаването са казали, но какво е станало с бащата на децата на Дарси? Разведени ли са?

# 93
  • Мнения: 36 484
Те имат конкретни изисквания - да е по-млад мъж и да иска брак. Предполагам, че след западноевропейците Том и Джеси, Дарси е решила да вземе пример от сестра си.

# 94
  • Мнения: 5 435
Този Флориан ми е като някакво кученце след Стейси, той знае, че ще има изгода от връзката им, казва и каквото иска да чуе. Смешно ми е на всяко нейно изречение отговоря с Да любов! На нея това и харесва. Като пале я следва. 

# 95
  • Мнения: 36 484
Флориан едва ли очаква да спечели нещо - той просто иска хубав живот, който Стейси може да му осигури. Толкова е пасивен, че май нищо не може да постигне сам.

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Предишните им съпрузи са били  от Унгария и Сърбия.
Харесват европейци и балканци просто/и...

# 97
  • Мнения: 9 656
Еми че как.. Кой друг освен балканец ще пасне на нежната душевност на тези селски моми Grinning

# 98
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
И на чалгаджийския аутфит...

# 99
  • Мнения: 20 168
Гледам ги сега Дарси и Том ли беше онзи изумрудняк, ами браво на нея, хареса ми как се държа. И този нещастник изобщо защо отиде да се среща с нея, за още малко в светлината на прожекторите.... Че я и попита дали е напълняла, след като видя, че не може да я засегне по друг начин...Джеси номер 2.
Честно казано, иска ми се тази жена да намери накрая щастието, а дано нашето Гоше успее.

# 100
  • София
  • Мнения: 5 757
Хаха, и аз си мислех че им харесва някой да ги слуша. Или може би да се чувстват по-млади с тези момци. Simple Smile Но пък са старомодни и искат брак и любов. И някой да ги гледа с възхищение. Въпреки чалга визията им не са никак лоши, като характери. Така ми се струва.

# 101
  • Мнения: 9 656
Е Дарси милата намери ли любовта, ще трябва да измисли някакво предаване като Семейството на Шантел, инак ще секнат паричките..

# 102
  • Мнения: 20 168
Защо пък не, ако може.

# 103
  • Мнения: 36 484
Предаването се казва Дарси и Стейси, а не Дарси търси любов.
Като нищо може да се ожени в ефир и сигурно ще иска голяма сватба, а не като на сестра й.

# 104
  • Мнения: 189
.

Последна редакция: пн, 19 окт 2020, 13:30 от Dragonfly_94

Общи условия

Активация на акаунт