90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема IV

  • 20 287
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 36 669
Те са в Бразилия и ще се издържат от нейната ферма. Не знам какво се разбира под ферма, вероятно земя и някаква къща.

# 646
  • София
  • Мнения: 11 696
Аз бях прочела стори на Пол, че не е вярно, че са уволнени от предаването. Ще видим какво ще стане, но то се поизчерпаха, така че може и да не ги дават наистина повече.

# 647
  • Мнения: 3 848
Къща силно казано. Някаква колиба като свинефермата на бащата на Роуз, ще да е.

# 648
  • Мнения: 36 669
Семейството на Карини не живееше в къща като на Роуз. А и те двамата бяха в апартамент под наем, докато бяха в Бразилия - беше мръсно, но това си е от тях, апартаментът не им е виновен.
Преди Пол беше публикувал снимки от къщата на майка си (в САЩ) и там също беше кочина - той и семейството му са нещо като хордъри.

# 649
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Тя, Карини, може ли нещо друго да прави????И език не знае!!

# 650
  • Мнения: 3 848
Какво е хордър?
Имам спомен, че къщата на Карини също беше зле. Една идея по-добра от на Роуз. А като споменах фермата на бащата на Роуз, имах предвид, че фермата с къщата ще е нещо подобно.

# 651
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 146
Зле беше къщата на Карини. Хордъри са плюшкини.

# 652
  • Мнения: 36 669
Дадоха стаята й, когато Пол отиде запърви път - имаше отделна спалня в дома на родителите си с разни розови неща и много играчки.
Тя и сега май събира плюшени играчки. Това е снимка от апартамента, който напуснаха в Бразилия (от който той се оплакваше, защото блокът бил стар и грозен):


Не може да се сравнява с Роуз, в дома на Роуз нямаше мебели, прозорци и врати.
Може да се види как са си подредили (не че аз съм много подредена, но не съм на това ниво).

Колкото и да е била зле къщата на родителите на Карини, пак е по-добре от тези коптори, в които я заведе Пол, когато си търсеха къща в САЩ.

# 653
  • Мнения: 3 848
https://youtu.be/OIRPQOWpPS0
Ето я къщата на Карини. За мен е зле. Да, при Роуз е още по-зле. Апартамента горе от снимките е супер за тях. Беше обаче много разхвърляно и мръсно. Ако Карини беше истинска жена, можеше да го направи много уютно.
Както казах преди няколко поста, за мен това водене по ония конюшни беше постановка. Няма кой нормален в Америка да живее така. Сега къщичката им е къде, къде по-добре от тази, в която е израстнала. Да, малко е, но за без никакво доходи - толкова. Да беше се постарала и тя. А, още един език не е научила и не могат да си общуват нормално.

# 654
  • Мнения: 19
Толкова мързеливи ми се струват и двамата. В началото тя все една сънена, спяща, рошава, а той все майка му да му дава пари.

# 655
  • Мнения: 36 669
В този клип се вижда само верандата. Както и че къщата е дървена и има електричество.
 Този фургон до гарата не ми изглежда по-добър.
Така или иначе, те вече не са там и може да не се върнат повече в САЩ.

# 656
  • Швейцария
  • Мнения: 1 859
pppqqq, даваш интересна информация, мерси.

# 657
  • София
  • Мнения: 3 844
Не разбрах за толкова време как не се научи да говори английски, но... не са ми от любимите двойки. И двамата ми се струват мързеливи и малко мръсни

# 658
  • In transit
  • Мнения: 11 960
И аз това се чудя...ама познам лично двойка, в която мъжа -румънец така и не научи български или се правеше, че не го знае. През всички години си говореха на английски с жена си, която е българка.

# 659
  • Мнения: 36 669
Пол също не научи португалски, а повечето време бяха в Бразилия.

Общи условия

Активация на акаунт