Обърнете на Нова ТВ ...

  • 2 592
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
 Joy Млада вещицо, какво направи ти?

# 16
  • Мнения: 2 212
Не, не това НЯМА логично обяснение.....вЕрвай ми! Не ни трябва никаква математика, точно защото това не се подчинява на нито една математическа логика...това просто е фантазия...все едно аз да ти напиша сега три произволни числа, и после например 158 за техен сбор...и едва след това да намеря някакъв начин за получване на този сбор....

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ето един линк с нещо от гугъл по темата. Как става така?  #Crazy

http://asl-bg.com/club/printview.php?t=9576&start=0&sid= … 59f45aed5eefb646d
Залагам си дипломата на математик, ако тук има някаква логика. Или не е показано всичко или тия са много изпечени мошеници.

# 18
  • Мнения: 2 237
Бе не им обръщай внимание на тия глупости, я гушни мъжа си и го мятай в кревата  Laughing

Никол,както винаги си дала перфектен отговор ! Peace


И аз така се чудих веднъж за едни триъгълници и се обадих сума ти пъти.И нищо.Дори не ме избраха.Ма като съм патка....Ми трай си и не се обаждай,ама аз - не.


Мани ги тия бе. Лъжат като дърти цигани. И разбира се, балабурници като моя милост.

И като моя милост Ню,и аз съм същата  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 318
 Joy Joy Joy #Crazy ма де да знам и вещерството не помага вече. а в колбите и бъркочите би требвало да съм .............къде ли е Леля Ог да помага сега. Rolling Eyes

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Оплете се и той...

Според мен е 138 резила


как достигнах
28+28+5+4=65
5+5=10
31+31+1=63

и общо

# 21
  • Мнения: 2 212
Ето един линк с нещо от гугъл по темата. Как става така?  #Crazy

http://asl-bg.com/club/printview.php?t=9576&start=0&sid= … 59f45aed5eefb646d
Залагам си дипломата на математик, ако тук има някаква логика. Или не е показано всичко или тия са много изпечени мошеници.

  bouquet  Само дето точно това е показаното, и не изпечени, ами чак препечени мошеници  Sick

# 22
  • Мнения: 5 577
Аз го изкарах 121 по тяхната логика, тъпа - всичко се умножава по 2 и се прибавя 2.  Crazy

# 23
  • Мнения: 318
@Ерика, обясни моля Praynig
Ма вие верно ли сте се обаждали бе хора!?!?!?! И що? То е ясно ,че мамят!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
ама аз като ви казвам, че тяхната логика е антилогична никой не ми вярва Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 5 577
Ние се предаваме, лягаме. Моля някой ако догледа да напише отговор, ако кажат.  Blush Hug

# 26
  • Мнения: 1 033
Тъкмо и ние с мъжа говорихме днес за тез прословути литри, дето вече не знам коя вечер се "леят" по Нова  Grinning
Та по темата - отговор не знам и ник'ва логика не виждам, ама и на мен ми е интересно колко ще излезнат накрая newsm78
Erica - 138
Вергилия   - 121
Аз предполагам - 124  Mr. Green
Сега тъз разправя, че л-то имало значение, ей сега ме убиха Sick

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
@Ерика, обясни моля Praynig
Ма вие верно ли сте се обаждали бе хора!?!?!?! И що? То е ясно ,че мамят!

много съм зле с математиката, винаги просто...
но по тяхната логика- първо събирам първото число два пъти...и прибавям сбора от второто (тук не знам дали е 0.5+0-5 или 0+5...второто съм написала) и сбора на третото
после събирам второто число с него...
после третото...

обаче това 1 не знам от къде се появява.
Гаранция, че не е верния отговор...

Хъх, мъжът ми каза 74.5 но си смата отделно той... (каза последно  Laughing)

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 01:19 от Erica

# 28
  • Мнения: 2 212
Ами, ето това е отговора де, което си дала на линка http://asl-bg.com/club/printview.php?t=9576&start=0&sid= … 59f45aed5eefb646d

Това показват и на екрана за 2 секунди...а що е така не е ясно...

# 29
  • Мнения: 318
Аз изтъпях тотално  ooooh! TiredАма така не може Naughty Naughty Naughty
Баси хората.   #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ама и тези дето звънят! Може ли толкоз глупост да има! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт