Обърнете на Нова ТВ ...

  • 2 601
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ами, ето това е отговора де, което си дала на линка http://asl-bg.com/club/printview.php?t=9576&start=0&sid= … 59f45aed5eefb646d

Това показват и на екрана за 2 секунди...а що е така не е ясно...

Е, небе мацко...цифрите са съвсем различни...

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ъ...било цяло число каза тази..

# 32
  • Мнения: 2 212
А, аз си помислих, че е повторение...но дори и с различни цифри се обзалагам, че ще е повторение на старата ситуация...

# 33
  • София
  • Мнения: 2 623
Айде честито - до Понеделник  Joy Тия са ултра мега нагли  Thinking

# 34
  • Мнения: 318
С тия бързи рундове и "ГОООООООООООЛЕМА  Shocked награда" хората звънят ли звънят, а печалбите растат  #2gunfire Така и до следващия понеделник могат да си я карат и да потриват доволно ръчички #2gunfire #Cussing out

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 574
А, аз си помислих, че е повторение...но дори и с различни цифри се обзалагам, че ще е повторение на старата ситуация...

Е тъй де...аз за това се обяснявах по-горе с тези числа...не че разбирам от математика, ами по тяхната, вече решена задача се пробвах...

Ааааабе...къде е Адриана? Тя ще го измъдри отма...  Grinning

# 36
  • Мнения: 2 212
Айде честито - до Понеделник  Joy Тия са ултра мега нагли  Thinking

Джулс, до Понеделник ще мислят и те колко ли е отговора  Joy

# 37
  • Мнения: 2 212
Ери, не съм те разбрала щото както се забеляза се ядосах на тия...ама то и нервите не си струват  ooooh!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ха ха ха, гледах го точно предаването от линка.
Викам си: баси, 10 000лв...но се удържах и не звъннах. Познайте, току вмъкваха, че който отговори правилно, ще му зададат още един въпрос и трябва да отговори правилно и на него, за да вземе десетте хилки, ако не отговори - утешителна награда. Накрая едно момиче успя да налучка. Но пък не успя да отговори на втория въпрос, който беше нещо за най-големия театър в света, къде я пратиха в шеста глуха  #Crazyи хоп утешителна награда 1000 (хиляда) лева  #Cussing out

Три вечери го засичах този въпрос, а от колко дни е бил не знам...бая народ са звъннали. А за логиката - няма никаква логика. Понякога се заслушвам ей така просто да видя дали ще позная - е до сега не се е случвало. Явно при мен логиката яко куца Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 1 100
Няма никаква логика. Не и при така зададения въпрос  Twisted Evil  Мразя това предаване. Понякога се заслушвам, за да чуя бисерите, които ръсят тези двечките. Тази русата днес казва: Не обичам 15 септември, защото не исках да ходя на училище. Е, личи си, скъпа.  Joy

Вместо "всички" от устата на знойната блондинка излезе думата "цицки", кой за каквото си мисли  Mr. Green

А при Зара да не говорим. Тя горката все чува гласове в главата си  Joy hahaha

# 40
  • Мнения: 1 002
тия са за убиване , а тия дето им звънят - два пъти повече ..
и аз го хванах два-3  пъти и се чудех какъв ли ще е отговорът  ..
накрая ще звънне някой от екипа с верния отговор , и айде - новата загадка и шараните пак да звънят и да гадаят за 1,2 лв на минута

според мен литрите за 31 литра (олиото) , другото ще се окаже 0.5 лева или кой знае какво ..защото другото е написано 28 л , и 0.5 л - това може да не са литри , ами нещо друго - там е уловката според мен

# 41
  • Мнения: 5 577
 Shocked Нямаше отговор, така ли?

Мъжо каза, че ще ги съди - защото се смятат литри, а не числа, и не е правилно това.  Laughing

# 42
  • Мнения: 7 640
въпросите са изключително некоректи, както винаги. То целта е не да спечели зрителя, а организатора.
Я кажете, тия кухи мацки на процент ли са, щото толкоз глупости в минута как им идват в устата- не е истина Shocked

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 269
Нека се включа и аз: 120
Умножавам ги по 2 и събирам с 1/литър/

# 44
  • Варна
  • Мнения: 199
Според мен единствения отговор, който ми се вижда логичен е......че тези литри не могат да бъдат събрани. Тук става дума за логическо мислене, а не за математика. Не зная доколко съм права, но това поне е моето мнение. Тези литри не могат да бъдат събрани по простата причина, че няма къде да се съберат. Бутилките вече са пълни (поне от това, което се вижда на снимката)  Водещата често натъртва, че трябва да събереме течностите, а това с числата според мен е просто заблуда. При условие, че решим да събираме литрите като числа - отговора е 59.5, но ние вече разбрахме че това е грешен отговор. Остава да съберем течностите като обем, но не можем - защото бутилките вече са пълни  ooooh! и просто няма място!
Не знам... и аз самата съм вече съвсем объркана!   Възможно е и всичко това да е една от поредните измами на "Ало къщата"  Ако е така жалко за Нова...
Като стана дума за Нова телевизия, ето емайл за връзка, за всички тези, които искат да зададат въпросите си лично към екипа на предаването  office@ntv.bg    Поздрави от мен и не го мислете толкова!   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт