Пазаруване от Amazon - тема №91

  • 49 255
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 891
Моля препроръчайте момчешки високи маратонки/кецове, които са подходящи за есента и зимата (38-39 н). И въобще с какво ходят вашите деца в този период. Всичко, което прилича на обувка и ботуш се отхвърля веднага

# 91
  • Мнения: 4 841
Миналата есен купих тези за моя син
https://www.sportdepot.bg/product/adidas_obuvki_vs_hoops_mid_2_0 … basic.html?i=9517
Изкара зимата с тях, но да кажа че до и от училище не е вървял пеша.
Още са в доста добро състояние, но си мисля, че вече ще са му малки.
Умалени са по адидаски. Миналата година бяха на оферта за 89лв по спомен.

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 4 715
Моля препроръчайте момчешки високи маратонки/кецове, които са подходящи за есента и зимата (38-39 н). И въобще с какво ходят вашите деца в този период. Всичко, което прилича на обувка и ботуш се отхвърля веднага


Всякакви кецове, по възможност кожени.  Adidas, Nike, Converse, Supra и т.н. ... каквото си хареса.

# 93
# 94
  • Мнения: 6 332
Anbibian вторите за какъв крак са?

# 95
  • Мнения: 3 150
Има зимни маратонки с дебела пухена подплата - като тези например https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07KG4QLQP/ref=ox_sc_saved … mp;th=1&psc=1
Puma винаги имат такива модели. Цената сега е висока, но ако се следи, могат да се вземат доста по-изгодно, на прайм-намалението бяха около 32 евро. Аз  всяка година купувам такива.

Тези също https://www.amazon.de/-/en/Unisex-Childrens-Rebound-Layup-Traine … mp;th=1&psc=1
https://www.amazon.de/-/en/Unisex-Childrens-Rebound-Layup-Traine … NVNQ7B7V4GAX0DV24

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 15:34 от GG_BG

# 96
  • Мнения: 3 642
Anbibian вторите за какъв крак са?
Ако питаш дали са тесен или широк, ще мога да кажа като дойдат. Аз си купувам редовно на марката, мисля, до сега съм срещала само един единствен техен модел, който ми се видя тесен, но бяха зимни кецове и вътре имаха много пух. Моя крак е нормален, нито тесен, нито широк, нося техни мокасини, сандали, балеринки, обувки с ток /само техните мога да нося с ток/, боти имам също.

# 97
  • Мнения: 4 841
Пуснаха ми 10е от немската гифт карта, но ми вдигнаха Гроето с 20е. Е, това не е ли прецаквация Joy
Тези 10е са валидни до края на месеца.

# 98
  • София
  • Мнения: 184
Моля, ако някои скоро е получавал куфар с фирма-превозвач, да сподели колко излиза доствката. Таксуват ли ги като обемна пратка.
Интересува ме малкия размер S и следващия размер М.

# 99
  • Мнения: 5 602
Аз съм питала Габиели,таксуват ги,ако размерите са над обявените. Формулата е в сайта,но никога не знаете в какъв кашон ще пристигнат.
От онзи,немския сайт с куфарите( забравих му името) май беше фиксирана доставката.Виж дали няма да е по-изгодно там.

# 100
  • София
  • Мнения: 3 169
Скоро получих куфар С-размер с Габиели. Таксуваха ми го на килограм. Размера на пратката беше по-малък от размерите за обемно тегло.

# 101
  • Мнения: 1 674
По повод куфарите - писах на Габко преди няколко дни. Куфар размер М ще таксуват на кг тегло.

# 102
  • Мнения: 771
vanyak моя пътува в момента и ще дойде около вторник ако можеш да изчакаш ще ти кажа.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Здравейте.
Не съм поръчвала от амазон , но сега си харесах няколко неща. Бихте ли ми казали как се процедира с доставките. И превозвачи най-вече, че нямам никаква представа.
Благодаря.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте.
Не съм поръчвала от амазон , но сега си харесах няколко неща. Бихте ли ми казали как се процедира с доставките. И превозвачи най-вече, че нямам никаква представа.
Благодаря.
Здравейте, предполагам сте изчели основните принципи как да се пазарува на сметка от този сайт. За доставката тя е безплатна над съответна сума за адрес в съответната страна, затова трябва да прочетете темата за превозвачите, за да си изберете такъв, чиито адрес да ползвате. За по-скъпи предмети и техника някои предпочитат доставка директно до България. Ако имате още въпроси питайте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт