Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Пазаруване от Amazon - тема №91

• 18 220
  • 307
  •   3
Отговори
# 105
  • Варна
Момичета, малко оф топик, но откъде пазарувате ски екипи от английските сайтове? Благодаря!

# 106
# 107
  • София
Имам получени два куфара в склада на ГГБГ, на килограм са таксувани така като гледам.

Фейс, избираш си превозвач, правиш си регистрация в техния сайт и получаваш ID. След това си правиш регистрация и в сайта на Амазон като адресът и името ги попълваш според указанията на превозвача (трябва са провериш на сайта им). От Англия таксуват по 2 лв/кг, а от Германия 3 лв/кг. Може да пишеш ЛС, ако не се оправиш. Не знам дали ще мога да отговоря веднага, но ще пиша

# 108
Здравейте,най-вероятно на някой от вас ще им се стори доста тъп въпросът ми,но не мога да разбера в amazon uk ми показва цената на доставката до бг,докато от щатите ми показва само цената на стоката,значи ли това,че доставката е включена в тази сума,тъй като данни за доставка не ми излизат никъде.

# 109
Това означава че най-вероятно няма доставка до Бг.

Dark_Chocolate колко са големи куфарите?

# 110
Това означава че най-вероятно няма доставка до Бг.
... или, че не е въведен бг адрес.

# 111
Здравейте,въведен е адрес и има доставка до България

# 112
https://www.amazon.com/KitchenAid-6-qt-Bowl-Mixer-Empire/dp/B01M … 006683&sr=8-6 Поне аз доколкото разбирам има доставка до бг

# 113
Price:    $499.99 + $255.55 Shipping & Import Fees Deposit to Bulgaria Details

Shipping & Fee Details
Price       $499.99
AmazonGlobal Shipping    +    $116.08
Estimated Import Fees Deposit    +    $139.47
Total       $755.54

# 114
  • София
Не е добра идея купуването на ел уреди от САЩ. Там мрежата е на 110волта.

# 115
Много Ви благодаря,да това за мрежата го имам впредвид Simple Smile

# 116
  • София
Пантофка, S и M размер са, 55 и 68 см, по 3 кг и малко всеки

# 117
Моля, ако някои скоро е получавал куфар с фирма-превозвач, да сподели колко излиза доствката. Таксуват ли ги като обемна пратка.
Интересува ме малкия размер S и следващия размер М.

Миналата година поръчах от черния петък комплект на Самсонайт-малък, среден и голям. Доставката излезе към 50 лв, като всеки куфар беше в отделен кашон.

# 118
Моля, ако някои скоро е получавал куфар с фирма-превозвач, да сподели колко излиза доствката. Таксуват ли ги като обемна пратка.

Миналата година поръчах от черния петък комплект на Самсонайт-малък, среден и голям. Доставката излезе към 50 лв, като всеки куфар беше в отделен кашон.
Кой превозвач?
Миналата година поръчах L и Габиели го таксуваха на обем, платих за него над 60 лв. доставка, накрая ми излезе колкото да си го бях купила от тукашния магазин.

# 119

Кой превозвач?
Миналата година поръчах L и Габиели го таксуваха на обем, платих за него над 60 лв. доставка, накрая ми излезе колкото да си го бях купила от тукашния магазин.
Shopper.bg-ползвам ги от много години.

Общи условия

Активация на акаунт