Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 75 290
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 732

Имате ли отзиви за този серум?

# 166
  • Мнения: 15 427
Някой бюджетен околоочен крем за тъмни и подпухнали кръгове под очите от който сте доволни? Simple Smile)
Мария, освен показания от Барби арганов еликсир на Ревюел, пробвай и тези им серии:
Гел кремове с доказан стягащ ефект, лично изпробвани относно подпухване:



И този крем за тъмни кръгове и озаряване:

Купувам от Елитис на символична цена - 2-3лв., но вършат добра работа.

# 167
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Мерси, Джаста, тъкмо съм в Елитис Grinning
Препоръчайте ми маска и балсам за коса. Нормална към мазна коса.
Искам нещо за подхранване и бърз растеж.

# 168
  • Мнения: 23 359
Мерси, Джаста, тъкмо съм в Елитис Grinning
Препоръчайте ми маска и балсам за коса. Нормална към мазна коса.
Искам нещо за подхранване и бърз растеж.
Ели, забрави за мазната коса.Третирай само за нормална.Тези шампоани я изсушават, дразнят скалпа.По-добре за нормална, често ползваме, хидратиращи.
Четох бая по темата.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Аз така и не попаднах на моят шампоан Confused
А хидратиращ не намирам от популярните...

# 170
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Мерси, ДХ3 Hug
След цял месец обикаляне, успях да намеря маската на Ревюел с люта чушка. Колко пъти питах в Елитис дали я имат и все е нямало. Там си е, но не където каза една служителка. Обаче някакъв балсам ми трябва. Ще прегледам последните теми.

Някакви маски за лице на Дева видях, та отлепих една за проба.

# 171
  • Мнения: 2 092
Моята коса много бързо се омазнява, краищата и са сухи и е чуплива. Опитах на Здраве с хума и хинин. Много шанс им дадох но положението стана много зле с тях. Скалпа почна много да ми дразни, буквално три час след като се изкъпя почваше страшно много да ме сърби и вече беше мазна косата. И преди две седмици се върнах към моя шампоан розовата
Шаума. 🤷🏻‍♀️ Искам да опитам нещо друго, но винаги се връщам към този шампоан. Винаги ми действа много добре - корените не се омазняват толкова бързо, не ме сърби скалпа( това е най-важното), и краищата са свежи.

# 172
  • Мнения: 1 331
Коя е Шаумата , може ли снимка ?

# 173
  • Мнения: 2 092
Коя е Шаумата , може ли снимка ?

# 174
  • Мнения: 1 384
За косопад си правя на мен и ММ маска с тривитаминол + рециново, какосово, авокадово масло или каквото имам под ръка, мажа скалпа, слагам шапка за 1, 2 часа и ефекта е уау. Но си трябва постоянство.
Иначе използваме двете серии на Доори за косопад и шампоана на д-р Конопка за косопад.
За подпухнали очи съм изключително доволна от околоочния на д-р Конопка. Той е специално за подпухване с лайка.

# 175
  • Мнения: 5 732
Момичета, какво ви е мнението за марката Cien на Лидл? Днес позната много похвали синия им измивен гел за лице, мицеларната вода за чувствителна кожа и тампоните им за почистване на грим... но аз съм малко с предразсъдаци ☺️

# 176
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Момичета, какво ви е мнението за марката Cien на Лидл? Днес позната много похвали синия им измивен гел за лице, мицеларната вода за чувствителна кожа и тампоните им за почистване на грим... но аз съм малко с предразсъдаци ☺️

И аз бях с предразсъдъци Simple Smile От изброеното ползвам тампоните и ми харесват. Интимните гелове също са хубави, шампоаните и балсамите също, лосионите за тяло. В момента ползвам крем за ръце с лайка и също ми харесва. Лакочистител друга марка от години не купувам - хубав е и удобен за ползване, с помпичка Simple Smile

# 177
  • Мнения: 2 092
Аз съм доволна от Сиен, ползвала съм рол-он, балсам, мляко за тяло, тампоните им за лице, синия измивен гел за лице. Само от измивния гел не съм много доволна, доста ми изсушава.

# 178
  • Мнения: 2 846
+1 за Cien на Лидл.Всичките им продукти без изключение са хубави.

# 179
  • Мнения: 4 488
Мм, на мен например не ми хареса мицеларната им вода. Не почиства достатъчно. Ако след нея мина с тампон с мицеларна на Нивея, сваля още продукт.
Ползвам тампоните им за грим.
Имах едно масло за тяло, 400 мл, кокос, сууупер силна и трайна миризма, едвам го доизхарчих. Друго тяхно май не съм купувала.

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 20:34 от Витаминче_

Общи условия

Активация на акаунт