Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 75 073
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 486
В ДМ има такова за черни точки, към 3-4лв беше.
Аз го взех, но пробвах веднъж-два пъти и се отказах. Не знам аз ли нещо не правя както трябва, но нккаква работа не върши.

# 151
  • Deutschland
  • Мнения: 5 452
Аз боря сезонния косопад с масло от репей. Мажа само по дължините, после намачквам, връзвам на кок и стоя два, три часа. Има ефект иначе, падащите косми намаляха доста.
От кокосовото масло обаче ефекта е обратен при мен и вече не смея да го ползвам

# 152
  • Мнения: 1 660
И за мен уредът за черни точки не върши работа. Така си стои в шкафа .

# 153
  • Мнения: 2 257
Само да уточня, че аз ползвам и съм купила вакумен екстрактор за черни точки, а не металното пособие.

# 154
  • Мнения: 6 572
Маска за коса Виктория бюти с тривитаминол.
Скрит текст:
Исках да купя някаква маска за коса за подсилване, но така и не харесах конкретна, та заложих на този вариант.
На първо четене съм доволна, косата е мека след баня, но не мога да кажа, че е нещо уау. Все пак говорим и за бюджетна маска (под 5 лв.). Има много приятен мирис, но се усеща само в банята. Не съм я ползвала много пъти все още, та се надявам косата да дръпне малко или леко да стопира косопада.

Балсам Гарниер за суха коса.
Скрит текст:

Косата ми не е суха, но напоследък усещам последните 3-4 пръста от нея сухи и затова го взех, като нанасям само в тази зона. За 2-3 използвания съм доволна. Краищата са омекотени и имат приятен мирис. По прицнип е около 6 лв., но беше на промоция и излиза изгодно.
Не ползвам обаче едновременно с горния продукт, т.е. или използвам маската за цялата коса, или балсама за краищата. Реално не знам, ако реша да ползвам и двата, в коя последователност е по-добре.

Търся препоръка за ексфолиращи чорапки. Ползвам по това време на годината и до сега все съм залагала на Виктория бюти. Първият ми опит в годините беше много сполучлив. Обелиха се бързо и на големи парчета, но последните два пъти, в които съм пробвала, се бели по мъничко на малки участъци. Много е досадно и въобще става ужас. 4-5 дена се ходи и все нещо се бели. Така според мен и ефектът не е 100%-ов.
Та, препоръка за друга марка? Мисля, че съм виждала и някакви на Балея. Те дали са добри?

# 155
  • Мнения: 539
Благодаря, ще проверя в нашето ДМ за уред, не съм от София. Ползвам тоника на Ревюел и една розова Пийл ОФФ маска на Агива, но няма отърване от тези черни точки.

# 156
  • София
  • Мнения: 405
Желателно е след шампоан/маска да се сложи балсам. Защото той затваря косъм - хем благините от предните продукти се запечатват, хем косъма също. Аз съм правила през годините експерименти да не слагам балсам, а само маска за определен период от време. Бързо съм съжалявала, защото косата ми започваше безобразно да цъфти. За мен балсамът е абсолютно задължителен за моята коса.
А ако някой шампоан - като турския с чесън, ми премива (явно са доста силни), сипвам малко от шампоана в шепата и разрежда с вода. И така нанасям на косата. Определено така не ми премива, или поне е минимално. Поне докато изразходя шампоана си е вариант.

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 21:16 от ~Лорелай~

# 157
  • Мнения: 13 082
Това с предварителното разтваряне на шампоана върши чудесна работа при всеки един шампоан. По-добре ми е като правя така отколкото само на намокрена коса да слагам директно. Дори и шампоанът да не е някакъв премиващ по принцип, пак има разлика според мен.

# 158
  • Мнения: 1 148
Маска за коса Виктория бюти с тривитаминол.
Скрит текст:
Исках да купя някаква маска за коса за подсилване, но така и не харесах конкретна, та заложих на този вариант.
На първо четене съм доволна, косата е мека след баня, но не мога да кажа, че е нещо уау. Все пак говорим и за бюджетна маска (под 5 лв.). Има много приятен мирис, но се усеща само в банята. Не съм я ползвала много пъти все още, та се надявам косата да дръпне малко или леко да стопира косопада.

Балсам Гарниер за суха коса.
Скрит текст:

Косата ми не е суха, но напоследък усещам последните 3-4 пръста от нея сухи и затова го взех, като нанасям само в тази зона. За 2-3 използвания съм доволна. Краищата са омекотени и имат приятен мирис. По прицнип е около 6 лв., но беше на промоция и излиза изгодно.
Не ползвам обаче едновременно с горния продукт, т.е. или използвам маската за цялата коса, или балсама за краищата. Реално не знам, ако реша да ползвам и двата, в коя последователност е по-добре.

Търся препоръка за ексфолиращи чорапки. Ползвам по това време на годината и до сега все съм залагала на Виктория бюти. Първият ми опит в годините беше много сполучлив. Обелиха се бързо и на големи парчета, но последните два пъти, в които съм пробвала, се бели по мъничко на малки участъци. Много е досадно и въобще става ужас. 4-5 дена се ходи и все нещо се бели. Така според мен и ефектът не е 100%-ов.
Та, препоръка за друга марка? Мисля, че съм виждала и някакви на Балея. Те дали са добри?
Ползвала съм и на Виктория бюти и този от ДМ. Най-добре ми се изчистиха краката от Парасофтин, но и цената му е малко по-висока.

# 159
  • Мнения: 256
Някой бюджетен околоочен крем за тъмни и подпухнали кръгове под очите от който сте доволни? Simple Smile)

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 439
Някой бюджетен околоочен крем за тъмни и подпухнали кръгове под очите от който сте доволни? Simple Smile)

# 161
  • Мнения: 18 007
Има ли го в ДМ? И аз търся нещо околоочно, нямам тъмни кръгове, по- скоро подпухване

# 162
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Няма го в ДМ. Аз го взех от Елитис, но го видях и в Лили.
При мен няма ауу ефект.

# 163
  • Мнения: 12
Някой бюджетен околоочен крем за тъмни и подпухнали кръгове под очите от който сте доволни? Simple Smile)
Здравей Maria5715,
при мен най-ефективното е да си направя чай от лайка от пакетче, да сложа пакетчето във фризера за 5 мин. и след това да си правя компреси. Правя го по няколко пъти и торбичките се прибират. Накрая се намазвам около очите с масло от макадамия - това е най-хубавия и ефтин крем за мен Simple Smile

# 164
  • Мнения: 2 257
Само да уточня, че аз ползвам и съм купила вакумен екстрактор за черни точки, а не металното пособие.
Здравей Lolla,
може ли да ми опишеш как точно го ползваш ?
Никога на най-висока степен, защото си правя синки😄
На 3та степен и го влача бавно по брадичката и носа, на друго място не го ползвам, защото няма ефект.

Общи условия

Активация на акаунт