Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 74 902
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 405
Тази ми е в списъка, чакам мм да е в добро настроение и да я поръча от алито. Чела съм в други теми хубави отзиви точно за тази машинка.

# 646
  • Мнения: 24 273
Може ли линк за да видя цената

# 647
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Имам бялата машинка   благодарение на една прекрасна  фея от форума Heart
Доволна съм.
Зависи от честотата на ползване  и контактния серум.
Имам и хай фу с Радиочестотен Лифтинг , с него се бръмчах ежедневно докато миналата пролет бяхме под домашен арест и постигнах ефект по добър от този в дермоклиника.
Важното е да се подбере адекватен контактен серум за конкретните нужди.

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 14:39 от sl

# 648
  • София
  • Мнения: 405
Заповядай https://m.es.aliexpress.com/item/32868270722.html?spm=a2g0n.prod … x640Q90.jpg_.webp

Sl, както винаги много полезна! Ако съм разбрала правилно, при такива машинки се ползват серуми на водна основа?

# 649
  • Мнения: 24 273
Супер, мислех че по- скъпо.
А откъде се купува контактен серум? Нещо много специфично ли е? Питам за да не поръчам поредното нещо, което ще стои в шкафа

# 650
  • Мнения: 22 776
Има цяла тема за тези джаджи за домашна употреба, там има доста инфо за ползване, гелове,продавачи.

# 651
  • Мнения: 12
Благодаря на всички Simple Smile
и аз от алито я харесах, като там е в комплект със серума.

# 652
  • Мнения: 6 549
По препоръка тук взех измивния гел на Нивея с розова вода. Нежен е към кожата, не пресушава, след това кожата е свежа, но не ми премахва грим на 100%. След измиване, ако мина с тампон с миц. вода, остава малко по тампончето. Ако измия втори път с гела - вече няма проблем.
За следващ път бих отишла вече на Апивита, който тук някой много похвали, но е в по-горна ценова граница.

# 653
  • Мнения: 2 763
От Нивеа и Апивита, за мен вторият е много по-добър и достатъчно икономичен. Грим обаче винаги свалям с някакъв дегримьор - маслен продукт/тоалетно мляко, след това пяна/гел.

# 654
  • Мнения: 753
Апивита за измиване на лице и очи препоръчвахте, нали ? Питам малко след дъжд качулка, днес очаквам да пристигне. Поръчах си и серум с озаряващ ефект, в аптеки санита има намаление.

# 655
  • Мнения: 6 549
Аз за този говоря:
https://aptekamedea.bg/media/catalog/product/cache/1/image/9df78 … qsodl1y9rqneb.jpg
Грим искам да се изтарикатя и да премахвам директно с гел (без на очите), а не първо с дегримьор и после с гел. Просто ми е досадно и искам с едно действие. Иначе от продукти за сваляне на грим съм използвала и съм доволна от миц. вода на Нивея (черната), миц. вода на Гарние (розовата капачка), двуфазния дегримьор на Биотен.

# 656
  • Мнения: 5 712
Ако гела е мицеларен ще свали грима, но при мен става с две измивания.
Спиралата обаче я махам с мицеларна вода.
От най-бюджетните сега използвам този гел и добре се справя, но не харесвам аромата му.
Скрит текст:

# 657
  • Мнения: 1 359
Много ми е неудобно, че ще задам дъвкан и тривиален въпрос. Мислвх, че съм си запазила снимка в телвфона, когато се обсъждаше последно, но уви. Та... коя беше форумската любима спирала? На Кларинс използвам в момента. Невероятна е, но не е нито евтина,нито адекватна за разходка в квартала с количката Wink

# 658
  • Мнения: 1 931
Къде се предлагат продуктите на Апивита?

# 659
  • Мнения: 22 776
Къде се предлагат продуктите на Апивита?
В аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт