Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 75 022
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 732
Взех я за 2.79. Май беше на промоция, не мога да си спомня какъв беше етикетът.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 21:38 от Дидичка

# 586
  • Мнения: 15 356
Много добра цена,към 5лв май бяха в Лили.

# 587
  • Мнения: 3 315
А къде другаде освен Лили може да се намерят тези на 7th heaven в пакетчетата? Нещо спряха да ги зареждат там (поне при нас)

# 588
  • Мнения: 1 149
Маските на Миша и в Лили са на 2,79 лв. цял месец. Взех си 3 да пробвам.

# 589
  • Мнения: 15 356
Не знаех,благодаря,не съм и гледала брошурата.Не помня редовната цена,но ще се запася

# 590
  • Мнения: 4 024
Редовната цена на маските Миша в Лили е 4 лева. Аз първоначално мислех да не купувам още, ама пусто любопитство, може да взема още една-две.
7-th Heaven аз съм си купувала само от ДМ. И имаше добро разнообразие лятото.

# 591
  • Мнения: 3 640
A доволни ли сте от тези маски ма Миша? Мисля да си взема от всички по една, но в друга тема четох, че дупките са очите са много малки.

# 592
  • Мнения: 3 732
За първи път вземам, досега не съм ги виждала.

# 593
  • Мнения: 15 356
A доволни ли сте от тези маски ма Миша? Мисля да си взема от всички по една, но в друга тема четох, че дупките са очите са много малки.
Има нещо такова,подръпвам и намествам маската и става .Но са много хубави.

# 594
  • София
  • Мнения: 1 358
За този лосион конкретно нямам отзив, но почти всичко на марката ми е любимо. Ползвам шампоан, маска за коса, измивен гел за лице, скраб за лице, душ гел, маски за лице, матиращ крем, балсам за устни... Grinning
Срам ме е да си снимам празните опаковки да не се счете за реклама, но с техните продукти замених разни други на Биодерма, Виши, СВР, Роже.

Да напиша и за Ревуел. И аз ползвам серум за лице като на sl, само че с колаген. Изключително съм доволна, изчисти ми се цялото лице, кожата ми е хидратирана и за цената си от 4 лв... Бижу!
Кой е този серум и къде го продават?

# 595
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Скрит текст:
За този лосион конкретно нямам отзив, но почти всичко на марката ми е любимо. Ползвам шампоан, маска за коса, измивен гел за лице, скраб за лице, душ гел, маски за лице, матиращ крем, балсам за устни... Grinning
Срам ме е да си снимам празните опаковки да не се счете за реклама, но с техните продукти замених разни други на Биодерма, Виши, СВР, Роже.

Да напиша и за Ревуел. И аз ползвам серум за лице като на sl, само че с колаген. Изключително съм доволна, изчисти ми се цялото лице, кожата ми е хидратирана и за цената си от 4 лв... Бижу!
Кой е този серум и къде го продават?
Този е серума, купих го от една аптека в Стара Загора, но не го намирам онлайн.

# 596
  • Мнения: 2 884
За този лосион конкретно нямам отзив, но почти всичко на марката ми е любимо. Ползвам шампоан, маска за коса, измивен гел за лице, скраб за лице, душ гел, маски за лице, матиращ крем, балсам за устни... Grinning
Срам ме е да си снимам празните опаковки да не се счете за реклама, но с техните продукти замених разни други на Биодерма, Виши, СВР, Роже.
...
Може ли малко повече информация за матиращ крем ?
И от къде ги купуваш ? Ще ги потърся в нашето козметично магазинче, но ако няма може да поръчам.

# 597
  • Мнения: 25
От евтина маска за коса съм  доволна.  На Le petit Marseiliais зелената, жълтата. Без червената, но и тя става ако няма друго. Нямат алкохол и силикон. Леки са и доста става лигава и приятна косата с тях. После  се реше лесно. 7 лв са... ползвала  съм  и скъпи, но тази ми допадна повече.

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 4 725
Скрит текст:
За този лосион конкретно нямам отзив, но почти всичко на марката ми е любимо. Ползвам шампоан, маска за коса, измивен гел за лице, скраб за лице, душ гел, маски за лице, матиращ крем, балсам за устни... Grinning
Срам ме е да си снимам празните опаковки да не се счете за реклама, но с техните продукти замених разни други на Биодерма, Виши, СВР, Роже.

Да напиша и за Ревуел. И аз ползвам серум за лице като на sl, само че с колаген. Изключително съм доволна, изчисти ми се цялото лице, кожата ми е хидратирана и за цената си от 4 лв... Бижу!
Кой е този серум и къде го продават?
Този е серума, купих го от една аптека в Стара Загора, но не го намирам онлайн.


BarbieDi, твоята кожа какъв тип е?

# 599
  • София
  • Мнения: 28 652
Тук има много техни продукти – https://www.marvi.bg/brands/revuele/1364?page=1

Тук също има, но са доста по-малко – https://bewellstore.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0/revuele/

Общи условия

Активация на акаунт