Ето, идва най-щастливия ден, когато две черти ще има и за мен ! ~бебеправене 380~

  • 29 365
  • 764
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 22 944
Чери, ти кога си на лекар?

Борнче стискам палци бързо да си я приберете вкъщи!

Аз утре си записах извънреден час, че нещо ме боли корема цял ден, мисля си, че е от стомаха, ама не ми се рискува да не проверя. Чакам тази седмица и резултатите от неинвазивния тест. Дано е наред всичко!

# 181
  • Мнения: X
Здравейте, мили момичета. Днес проплака нашият син, който се роди с планирано секцио (3500 г., 51 см) и успях да зърна едва за минутка.

Възстановявам се добре засега.

Пиша ви, защото групата ми е мила и оттук започнах да споделям с вас и нашето голямо приключение.

Орисвам ви с магия в много синичко Blue Heart

Може да не ви следя активно занапред, но силно желая на всяка от вас да сбъдне съкровената си мечта и имате двойно стиснати палчета - от мен и от един стресиран бузанчо.

# 182
  • Мнения: 3 134
И момиченце 💜 и момченце 💙 в темата! Браво момичета, живи и здрави да са ви, големи да пораснат и много късмет да имат! Дай Боже на всички такова щастие!

# 183
  • Мнения: 449
Честито да са здрави бебенцата 💙❤ ,много щастие ви пожелавам момичета вие успяхте много се радвам като споделяте за вашите успехи нали всички за това се борим ,давате ни надежда момичета . На мен все още ми се вижда много далече март месец, много се надявам да стигна до там бързо възстановяване мамчета🥰💖

# 184
  • Мнения: 119
Честито, мили дами! Нека бебчетата да растат здрави и щастливи, а вие и семействата ви много да им се радвате и да се гордеете с тях!
Animal Hatching ChickFlowers Four Leaf CloverNature SunnyBalloonTrophy

# 185
  • Мнения: 1 996
Ех, много хубави новини днес! Още едно форумско бебе проплака, Кийпче бъдете много здрави, бързо възстановяване и леко влизане в света на майчинството Blue Heart
Момичета, много се радвам за вас, поплаках си и пожелавам на всички ни такава радост!
И дано като почнете да работите по въпроса за второ аз да съм се изнесла вече от тази тема.....

# 186
  • Мнения: 5 070
Кийпче , честит да е юнакът!Нека расте жизнено и будно дете!
 И мен успя да просълзиш с тази новина. Бързо да се възстановиш, за да може да се радваш пълноценно на твоето момче!

# 187
  • Мнения: 666
Кийп, прекрасна новина! Да расте здрав юнака и само радости да ви носи!!! Ех, колко сбъднати мечти! ❤
Sea, щеше днес да ходя, но отложих. Нямам запазен час, ще отида и ще чакам. Тези дни ще е. Изчаквам, че ако не чуем пулс просто защото е рано ще се филмирам. Мисля, че просто ме е страх. Прекалено скоро чух: "Нищо не се вижда в матката" ...
Марго, твоето време тук се брои на пръсти! Събирай палатката! 😉

# 188
  • София
  • Мнения: 22 944
Ох, разбирам те Чери, но те чакаме задължително с добри новини!

# 189
  • Мнения: 581
Честити да са бебетата💙❤
Да са здрави и щастливи, да имат много късмет и безгрижно детство !
На мамите бързо възстановяване!
Весело и незабравимо майчинство!
На всички чакащи в най-скоро време да бъдете в редиците на майките!

# 190
  • Мнения: 1 131
Борнче и Кийпче, честити ви рожби Heart много се радвам за вас и ви желая здраве и прекрасни моменти. Всеки изминал ден ще се влюбвате все по-силно!
Борнче, ти си силна жена и майка, не ти е никак лесно, но твоята госпожица е най-големият стимул. Бъди до нея, тв има нужда от теб, и много скоро я посрещнете у дома, където толкова дълго сте я чакали.
Кийпче, да расте силен юнакът, да бъде закрила и вдъхновение за мама цял живот Blue Heart

Тея дни изпитвам носталгия по отмината година. По ирония на съдбата съм в овулация отново в същите дни, в които се случи нашето чудо Yellow Heart

Рейвче, благодаря ти за прекрасната тема! Нека е пълна до горе с вълшебство Hug адмирации че дори бременна продължаваш да я създаваш  Simple Smile

Ами върти ми се нещо в главата, пък ще ви го кажа колкото и да е абсурдно. Иска ми се един ден с всички вас отново да чакаме хубавите новини, отново да трепем заедно и да се подкрепяме както само ние си знаем. Е, знае ли се Heart

# 191
  • Мнения: 590
Кийпче  Честито бебче ! ❤
Жив и здрав да е малкия юнак и много да ви слушка !
Когато влязох в темата съм получавала страхотни съвети от вас двечките с Меги , и толкова се радвам ,че вече сте мамчета! ❤
Да нацелувате малките шушулки от мен ❣

# 192
  • Мнения: X
Първо си поревах, заради Борнчето и Кийп, па после реших да пиша!
Да са ви здрави децата, а и Вие, че да се гледате и радвате едни на други!
Борнче- съвсем скоро да си приберете малката принцеса в родният дом! Нека наддава и после да радва мама! Сърцето ми се свива какво ти е! Но, уви въпрос на много малко време е да е вкъщи! 💜
Кийп- Честито Ви момченце! Да расте здраво и щастливо покрай Вас! Не забравяй да ни навестяваш, че с надежда да ни изпълваш. Радвам се, че всичко е наред ! Бързо да се възстановиш 💙
Марго- ще се изнесем от тази тема- БРЕМЕННИ и ще целим с памперси!!!  За ВСИЧКИ важи!🍀
Вашите палчета и късметчета, вълшебни са, мили мои другарки!
Днес съобщих на работа, че напускам, а в петък получих официалната оферта от новата фирма и вчера я подписах!
Живот и здраве, другият месец -започвам !!!!
Благодаря Ви! Надявам се и една нова и УСПЕШНА бременност да ми/ни се случи!

# 193
  • Мнения: 702
Кийпче честит юнак 💙, да ви е жив и здрав, да расте безгрижно и щастливо! Бързо възстановяване. 🤗
Благодаря ви че споделихте с Борнчето и аз се просълзих, много се радвам за бебчетата! 🥰

Antonelly желая ти много късмет на новата работа и много скоро бебче! ❤️

Марго ще се изнесем от тази темичка, стискам палчета! 🤗❤️🙏

Много стиснати палци за всички ви!

# 194
  • Мнения: 2 485
Кийпи Честит юнак. Жив и здрав и много да Ви радва. 💙 Бързо възстановяване на теб.

Борн Аз надникнах в другата тема, не се сдържах. И официално честита ти принцеса 💜 Дано всичко е наред и много по-бързо да се прибере вкъщи.

Antonelly Успех в новата работа. Дано скоро се похвалиш с 2 хубави черти.

Margo Айде няма нужда да чакаш толкова. Надявам се до Коледа вече са си се изнесла от темата.

Общи условия

Активация на акаунт