Къде в Пловдив ??? - 88

  • 32 495
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Къде мога да върна стъклени бутилки от бира? В кварталните маганчета ми отказват, въпреки че, бирата е купувана от тях, искали да се пази касова бележка. Бутилките са около 40бр.

# 76
  • Мнения: X
Ако бутилките по принцип се връщат, защото има и такива, които не се връщат, би трябвало навсякъде да ти ги вземат. Аз съм връщала даже в денонощки. Но според мен ги върни на порции в различни магазини, а не наведнъж. Може би се стряскат от бройката

# 77
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Къде мога да върна стъклени бутилки от бира? В кварталните маганчета ми отказват, въпреки че, бирата е купувана от тях, искали да се пази касова бележка. Бутилките са около 40бр.

В Кауфланд приемат. Стандартните бутилки от бира и някои от марките - Стела Артоа, бомбичките на Шуменско, ... Връщали сме. Издават ваучер по 10 ст. на бутилка и после като сме на касата, го представяме преди да пуснат сметката и сумата се приспада от нея.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Е да де, ама ги хващат по 30ст като си ги купуваш пълни...

# 79
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Е да де, ама ги хващат по 30ст като си ги купуваш пълни...

Ех, сега, една бележка не пазя за сравнение. Не помня по колко ги хващат, но мисля, че стойността беше същата, на която ги изкупуват. Да взема да си купя една бира и да реша уравнението, а Wink

# 80
  • Мнения: 1 516
Качествени мъжки екипи къде има?

# 81
  • Мнения: 12 129
Търся къде да запиша каката на английски (в трети клас е).
Моята я водим понеделник и сряда в Общинския детски комплекс. Безплатни са курсовете, в началото на годината (започнаха в началото на този месец) се плащат само учебник и помагало, 55 лева. Трети клас са от 18:30 до 19:30 часа. Записването е в работно време, може да се изтегли формуляр за записване от сайта им и да се остави на охраната. Не пускат родители в сградата.

# 82
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте,препоръчайте фирма за почистване и дезинфекция.Преди две години мазето на кооперацията ни се наводни и така и не намерихме.
Сега всичко е сухо ,но все пак трябва да се почисти и дезинфекцира.
Благодаря предварително!

# 83
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
За бутилки и аз си мисля по малко и навсякъде ще ги вземат

# 84
  • Мнения: 142
Здравейте, моля препоръчайте ми читав зъболекар. Искам обаче наистина да си разбира от работата, защото за жалост доста съм си изпатила от некомпетентни стоматолози.

# 85
  • Мнения: 688
Здравейте, моля препоръчайте ми читав зъболекар. Искам обаче наистина да си разбира от работата, защото за жалост доста съм си изпатила от некомпетентни стоматолози.

Д-р Чавдар Гърчев, ул. Чернишевски 2
Млад и компетентен, не гледа парите и цените му не са толкова високи като на повечето места. Аз също много изпатих и ми е лекувал "лекувани" зъби. Благодарение на него повярвах отново в кадърните и добри лекари и засенчи онези, които те гледат като банкомат.
Ако изберете да го посетите, ще Ви помоля да напишете тук отзив!

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
Др Сийка Ковачева, кабинета й е в Тракия.

# 87
  • Мнения: 1 316
Д-р Копринка Чорбаджиева- кабинетът й е зад Военна болница.

Мила, внимателна, подробно и на достъпен език обяснява всичко за лечението.
И аз не вярвах, че съществуват такива зъболекари.
 
ул. "Сан Стефано" № 68, ет. 1, каб. 1

# 88
  • Мнения: 54 441
Някой знае ли какво става с автобус №10?
Сутринта го чаках час и 10 минути и накрая си извиках такси.
Спрян ли е, с друг маршрут ли е?

# 89
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Търся кимоно за айкидо. Някъде дали има физически магазин, в който да продават? Гледах в Декатлон има, но няма наличност в пловдивския. 140-150 като размер май ще трябва да е🤔

Общи условия

Активация на акаунт