Къде в Пловдив ??? - 88

  • 32 432
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
Ако ЛЛ в Пълмед има договор с тях за спешна помощ, не плащаш преглед, но плащаш изследвания, снимки и т.н.

# 271
  • Мнения: 295
Знаете ли къде в тракия има ортеза за глезен , в аптека или където и да било . Ако е неопренова още по добре . Или шина също става

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 17:11 от Милена Чолева 604748

# 272
  • Мнения: 957
Здравейте!
Бихте ли ме насочили къде мога да намеря качествен шлем, който да мога да нося спокойно над диоптърни очила?
Малко ми е спешно и като че ли е по-добре да не е онлайн, но в краен случай, ще чакам доставка. Та и такава насока ще ми е от полза.

# 273
  • Мнения: 1 675
Знаете ли къде в тракия има ортеза за глезен , в аптека или където и да било . Ако е неопренова още по добре . Или шина също става

Зад автобусната спирка срещу Матевски има санитарен магазин. Може би там ще намерите каквото търсите.

# 274
  • Мнения: 83
Здравейте, харесах една съдомиалня в Техномаркет от промоцията им за черния петък, но за съжаление  не предлагат вече услугата качване на уреда до вратата на апартамента.   Да попитам има ли магазин в Пловдив или онлайн, който да предлага такава опция, срещу заплащане разбира се.

# 275
  • Мнения: 54 338
Технополис, ако се разбереш на място, срещу заплащане.
Официално и те нямат, но вършат работа.
За Техномаркет даже не знаех, че са имали такава услуга.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
Не помня от кой магазин беше, но когато си купих поредната миялна, защото аз съм страшен карък по отношение на тази машина имаше опция да ми вземат старата , когато докарат новата. Тогава си ми я докараха до вратата на апартамента. В друг случай си се договорих в магазина, момчето дойде с приятел и даже ми я монтираха. Естествено тогава си доплатих.

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Има ли клон на Райфайзен с удължено работно време или да работи уикенда? Или пък банкомат за вкарване на пари?

# 278
  • Мнения: 6 933
Това може да ти е полезно:

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 9 702
Има ли клон на Райфайзен с удължено работно време или да работи уикенда? Или пък банкомат за вкарване на пари?

Няма вече такъв офис. А на картата ми излизат три банкомата с депозитна функция, със сигурност този на Мария Луиза 1 е вътре в офиса и няма как да се ползва, когато офисът не работи. Поне така беше последния път, когато бях там. Но това беше отдавна.

# 280
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Депозитни банкомати на Райфайзенбанк има на бул. "Шести септември" до сладкарница Неделя, в Тракия до Аримаг и големия офис на католическата църква на центъра. Но последният наистина няма как да се ползва след затваране на клона.

# 281
  • Мнения: X
И в Кичука, на бул. Македония има банкомат, с опция за внасяне. Отвън на банковия клон е.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Миналата зима си купих готварска печка от Зора. Като я плащах попитах дали ще ми я качат и касиера каза "Ми като ви я докарат ще дадете на момчетата някой лев и ще ви я качат", така и стана.

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Преди с удължено раб.време беше клонът на Райфайзен на кн. Мария Луиза. Работеше и в събота до обяд.
Също и този, който е на бул. В. Априлов. Сега обаче заради пандемията не знам, дали някой остана. Може да попитате на кол центъра,до 20ч.са, и в събота 9-15ч.

# 284
  • Мнения: 494
Добро утро . Къде мога да намеря турски омекотител Юмюш?

Общи условия

Активация на акаунт