Къде в Пловдив ??? - 88

  • 32 508
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Боулинг. Редовно има ваучери за този в новотела.

Ние празнувахме на конната база в Ягодово, мисля, че ще е подходящо за тях, но времето май вече е доста студено.

Момичета, благодаря за отговорите за палитра! Flowers Sunflower

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Няма ли от тези стаите подходящи за тази възраст? Избяга ми думата, дано се сетите какво имам предвид Expressionless

# 257
  • Мнения: 1 980
Стая на загадките Simple Smile

За картинг, имайте предвид какво ще е времето. При дъждовно време няма да ви пуснат. Също така има значение и ръста на децата, под 1,40 м. не могат да карат сами, само с придружител.

# 258
  • Мнения: 12 145
Бихте ли казали къде мога да заведа пораснала госпожица за пробиване на дупки на ушите. Освен при д-р Должиков...

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 320
Препоръки за фирма за пране на килим от мемори пяна (Дормео)?
И килими ли почнаха от мемори пяна да правят?

Да, взех такъв за бебето, страшно мекичък е и пази топло. Единствено това затруднение с прането, защото доколкото разбрах не навсякъде е ОК точно заради мемори пяната.

# 260
  • Мнения: 1 980
Бихте ли казали къде мога да заведа пораснала госпожица за пробиване на дупки на ушите. Освен при д-р Должиков...
Ако не държиш да е доктор, от опит мога да ти препоръчам моята козметичка Илка, работи  в студио ТМТ в Смирненски. При интерес ще дам телефон на лични.

# 261
  • Мнения: 12 145
Въобще не държа да е лекар, а не искам при него, защото е чак в Тракия. Надявам се на вариант из центъра някъде, или в Кършияка. Ходих да проверя едно козметично студио, в дома за красота и мода, както се казваше преди. Оказа се, че цялата сграда са вече само кантори, адвокатски плюс фитнес зала.

# 262
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Девойките си пробиват ушите при един татуист, на ъгъла на "Марин Дринов" и "Родопи", но последните дупки правиха през март.

# 263
  • Мнения: 1 317
Тази година ще купуваме изкуствена елха. Къде има избор?

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Преди малко ходихме да купуваме подарък с дъщеря ми (отказа се от палитрата, искаше фенски предмети с Bring Me the Horizon) и отидохме на моста на новотела. Точно преди метал магазина пишеше, че пробиват уши, слагат медицински обеци.

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 972
За пробиване на уши препоръчвам "На тъмно" .

# 266
  • Мнения: 111
Може ли идеи за рожден ден за момчета на 9 години?
Пейнтбол в Маккуин. Много се забавляваха децата. Ползваха меки силиконови топчета, които не цапат. С боя стреляха по мишена. Бяха им организирали няколко различни игри.

# 267
  • Мнения: 2 746
Къде да разгледам за хубава мъжка пижама и домашни чехли?

# 268
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Хубави пижами има в Гранда, на първи етаж, като се влезе - отляво. За чехли - аз харесвам на Spasita, има ги в Гранда на втори етаж, с/у ескалатора.

# 269
  • Мнения: 3 459
Знам че не е много по темата, но да попитам има ли някой от вас с ЛЛ в Пълмед и при кого? Набелязох си един мъж който се ползва с висок рейтинг в супердок. И още нещо - ако лл ти е в пълмед, ако ти се наложи да ползваш тяхното спешно плащаш ли си или не, че имахме такъв спор с познат.

Общи условия

Активация на акаунт