Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 027
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 28 571
Добро утро!
Занатке, Деси, ще ви чакам, Деси сакото е трепач! Heartpulse
Оф, с тая гадна обстановка никъде не ми се ходи, искам само навън и на въздух, имам чувството, че всичко останало е бациларно.
При нас времето е много топличко и приятно, вместо да се радваме на златната есен... Cry
Хайде банда, усмихнат ден и здрав...и дано седмицата завърши с намаляващи резултати!

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 09:45 от mimi.7299

# 181
  • Мнения: 1 617
Бандичка, изтървах виииии! Дочетох старата тема и сега остават 13 страници от новата ☺ Не знам как сте, но бързам да ви нагушкам и да честитя Димитровден на всички именици! Здрави и честити да са! Hug 🍀🍷
Ще наваксам! Hug

# 182
  • Мнения: 2 844
Добро утро!
При нас рано , рано сутринта валя град, имаше буря и резултат наводнени къщи, булевардите са реки! Добре я започнахме седмицата, да видим до края какво ще е!Много страшно беше Confused
Емче Kissing Heart радвам се ,че писа, и аз много те гушкам!
Мими Kissing Heart голяма  и впечатляваща група ще бъдем,ако дойдем всички маНдами и Курдов от къщичката ни  Stuck Out Tongue Winking Eye
Деска Kissing Heart прекрасно е сакото!
Заната Kissing Heart блатът за пицата е от тиквички, яйца, хуск и моцарела. Stuck Out Tongue Winking Eye
Моето меню за днес: З - кисело мляко с прашец; О - пак от пицата с авокадо: В - агнешко печено и алабаш на фурна , вместо картофки, доматки .
Хубава седмица да имате, задрави да сте ! Heart

# 183
  • София
  • Мнения: 11 117
Благодаря!
Всичко е наред... засега! Heartpulse

Ще пиша по- подробно по-късно! Kiss

# 184
  • Мнения: 28 571
Кой днес има имен ден! Бързо да се явява да почерпи!
Май Димитричето??? Желая й  здраве, романтични моменти, любов, красота и много слънчево настроение и усмивки в дъждовна Британия!

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 10:28 от mimi.7299

# 185
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мерси, Мими, само че е дъщерята Heart

Днес ми е именичка, да ми е жива и здрава Heart

# 186
  • Мнения: 28 571
Нищо, пожеланията отиват при малкото Деми!  Sparkling Heart А на теб ще ти ги пожелаем отново на твоя празник! Да е жива и здрава още веднъж принцесата! Flowers Hibiscus

# 187
  • Мнения: 3 347
Демиии,сухо ми е кака,не мога да преглъщам тъй Wink.Жива и здрава да ти е малката именичка,а и всички вие покрай нея Heart!Отдавна не си ни разказвала интересни неща за тамошното гледане на деца,тя на колко беше,почна ли училище?
Мимчо чудесно сте го намислили,и аз имам джангариено сакенце,спортно Grinning.
Жгмъцко Hug.
Деси по-спокойно ще ти е така,одобрявам че разпускат студентите,понасмогнахте си и вие с бройките Rolling Eyes...
Скрит текст:
нали споменах,че два пъти седмично идвам с Дюрасела за рехабилитация,направо със страх го правя вече Confused
Инджи иаз се събудих от буря през нощта,много силно трещеше и валеше,но не съм чула да има наводнения при нас.Направо ме жегна в сърцето с пицата Heart Eyes!
Иринки съболезнования Hug.

Аз докато тренирам и се мъча да отслабна качих 2 кг JoyJoyJoy!Да и се не види и бирата...

# 188
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Деемс ❤, честит имен ден на сладурката ми! Да е здрава и много щастлива, с лекота да постига мечтите си! Много да я нацелуваш! 💞💞💞

Почерпката е ммммм.....🤤

Целувки на всички, 💖💖💖

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 11:37 от Juls14

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Деми честит празник на девойката, здрава и щастлива да расте, и всички вие също!

# 190
  • Мнения: 2 844
Деемс Kissing Heart честита да ви е принцесата! Ваша радост и гордост! Здрава и щастлива да е!  Heart Heart
Весел празник !
Мамекс Kissing Heart мускули са товааа - 2 кг.
Джулссс Kissing Heart как е Шушка , ходи ли на градина или с теб на работа?
Жгмъц Flowers Four Leaf Clover

# 191
  • Мнения: 28 571
В миг на умопомрачение си поръчах тази роклА, ама не за събитието... от преди я гледам и сега я намалили??? Thinking Имам нежно сиви обувки, тип сандал, дали ще си отива???
https://orsay-fashion.bg/product/roklya-1415

# 192
  • Мнения: X
Демии, да ви е жива и здрава! ♥️♥️♥️

# 193
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Инджи ❤, добре е, на градина.

Мимс, роклята е много хубава. Мой цвят, мисля, че ще ти отива. 💜

# 194
  • Мнения: 28 571
Инджи ❤, добре е, на градина.

Мимс, роклята е много хубава. Мой цвят, мисля, че ще ти отива. 💜
Джулс, само се моля понеже мацката е висока на мен да ми е поне до колянцето, не по къса, защото няма да я нося иначе! Hands Pray

Общи условия

Активация на акаунт