Сериал "БРАТЯ" по Нова ТВ - тема 3.

  • 25 807
  • 721
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Заповядайте в тема № 3 за страхотния сериал "Братя"...
Старата тема...https://www.bg-mamma.com/?topic=1256415



Новият криминален сериал разказва за ожесточената семейна война, която избухва между двама братя - следователя Борис Донков и неговия брат – бизнесмена Драгомир Донков. От най-верни и добри приятели, двамата е превръщат в непримирими врагове. Единият тръгва по трънливия път на отмъщението, а другият няма да се спре пред нищо, за да достигне до истината.

Тяхната опустошаваща битка променя завинаги както тях самите, така и живота на близките им, а залогът във войната е безценен - сърцето на Лора, жената в която и двамата са влюбени.

Причината за разрива във взаимоотношенията им се крие в миналото. Минало, което и двамата се опитват, но така и не успяват да забравят.

В главните роли в „Братя“ по впечатляващ начин се превъплъщават: актьорите Калин Врачански, Владимир Михайлов, Йоанна Темелкова, Искра Донова, Стойо Мирков, Башар Рахал, Деляна Хаджиянкова, Тодор Танчев и други.

Не пропускайте новия вълнуващ криминален сериал „Братя“ от понеделник до петък в 22:30 ч. в ефира NOVA.




Промото за довечера...https://nova.bg/series_movies/video/6394/%D0%B2-%D0%B1%D1%80%D0% … 0%B9%D1%82%D0%B5/

# 1
  • Мнения: 4 706
Благодаря за темата  Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Роси още при изнасилването потърси майката на Драго и Борис...нали има фондация за защита на малтретирани жени. Отиде да търси помощ.

# 3
  • Мнения: 548
Запис! Мерси за темата! Wink

# 4
  • Мнения: 605
Някой сеща ли се актрисата, която играе майката на Драго и Борис къде сме я гледали? Аз харесвам играта на почти всички актьори, Калин мисля много добре се справя с ролята и тия нервни състояния особено.

# 5
  • Мнения: 4 706
Дяволското гърло, пак беше майка на двама сина.
Аз лично в началото като я гледах с една друга жена, на която предлагаше помощ ми се стори много зловеща и очаквах нещо друго да стане... примерно че уж им помага и после изчезват за органи. Така говореше и гледаше странно, едно тихо приглушено, но без истинска емоция

# 6
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Благодаря за новата тема.
Много  ми харесва сериала.
Изключително много се дразня на Ива и на моменти на Драго.
Много ме кефи Симката.
Но се подтискам и от това , че това си е истинската българска действителност.

# 7
  • Мнения: 30 966
Не мога да понасям Драго.
Благодаря за новата тема.

# 8
  • Мнения: 2 653
Аз пък искам да мразя Драго, но актьорът ми е толкова симпатичен, че не успявам.
Иначе, да, мръсно копеле е .

# 9
  • Мнения: 80
Аз пък искам да мразя Драго, но актьорът ми е толкова симпатичен, че не успявам.
Иначе, да, мръсно копеле е .

Явно и с Лора е такъв случаят. 🤣🤣🤣

# 10
  • Мнения: 4 706
Не мога да понасям Драго.
Благодаря за новата тема.
Аз също, дори актьорът ми опротивя и гласът му също.

# 11
  • Мнения: 746
Не мога да понасям Драго.
Благодаря за новата тема.
Аз също, дори актьорът ми опротивя и гласът му също.
Щом и актьорът чак ти е опротивял значи добре си играе ролята.
Врачански ми е много забавен с черната шапка и очила, когато влизаше в хотела и физиономията, която в този момент прави-една такава мистериозна, драматична, уж Joy не би трябвало да е забавен, но в мен предизвиква смях.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Аз пък щях да казвам, че много ми харесва Врачански като нахлузи шапката и очилата...много му отиват.

# 13
  • Мнения: 14 715
Мерси за темичката! 🤗🌺
Борис ми е смешен с шапката на мен.
Драго снощи като пушеше и говореха за Роси беше много гаден. Направо се четеше в погледа му злоба и лошотия. 😠
Майката още преживява побоите от Велин и явно това трябва да ни втълпят с тихото говорене и празния поглед. Дали се получава е отделен въпрос. 🤣
Айде да разкриват Ива и Драго,че нямам търпение вече. 😆

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Врачански се справи единствено в любовната сцена с Лина. имаше химия и им се получи добре. Останалата му игра е под всякаква критика!

Общи условия

Активация на акаунт