Парфюмни размисли и страсти - 251

  • 47 179
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 379
Здравейте, къде може да се тества Oud save the queen - има ли го в магазина на Нотино? Също Angel's share зареден ли е в Делириум?
Благодаря предварително.

# 706
  • Мнения: 31 198
Не, няма го за тест в България. Аз съм го купувала насляпо.
Килиън е зареден да.

# 707
  • София
  • Мнения: 4 448
Densi, успя ли да тестваш Angel's share вече? Ако да, може ли някакви впечатления. Hug

# 708
  • Мнения: 31 198
Densi, успя ли да тестваш Angel's share вече? Ако да, може ли някакви впечатления. Hug
Не, не съм. Може би утре, но не съм сигурна, защото избягвам моловете, заради пандемията.

# 709
  • София
  • Мнения: 4 448
Ох, аз също. Sad
Вчера намерих изостанал блотер в дъното на чантата си. Нещо на Moresque е. Много хубава ванилия се усещаше. Не си спомням какво съм пробвала. Някой с предложения? Да знам какво да търся за проба следващ път, когато отида.

# 710
  • Мнения: 31 198
Новата Балерина? Но тя е силно белоцветна през цялото време до базата, където има и ванилия. Ако на блотера е останала базата.

# 711
  • София
  • Мнения: 4 448
Да, точно тя беше. Ще я пробвам и на кожа следващият път. Благодаря! Flowers Hibiscus

# 712
  • на майната си
  • Мнения: 150
Скрит текст:
Densi, успя ли да тестваш Angel's share вече? Ако да, може ли някакви впечатления. Hug
/
Ами не съм Денси, ама ако харесваш Oajan на PdM, вероятно ще харесаш и това, просто тук има повече гурме и буузи наклон, но си приличат 2та парфюма, наргилето на Ермес не съм го тествал. Гурме с бузи акорди, може да се носи и от дама, но за мен тича повече в мъжка посока. Красив аромат, иска тестване и сравнение с парфюми от подобен калибър откъм аромат, трайност и цена.

# 713
  • Мнения: 31 198
Харесвам Oajan, Наргилето също страшно много, но съм го носила преди 5-6 години, заедно с други приличащи на него и сега се надявам Килиън да не се връща назад във времето, а да прави модерни аромати. Аз държа на модата в парфюмите и не искам да се настройвам, че е вече познат и то от много години вариант.

# 714
  • София
  • Мнения: 4 448
Имам Ambre Narquile, тествала съм и Oajan многократно. Oajan не ми хареса, въпреки това, че го оприличават с първия. При мен се развива в друга посока и няма много допирни точки. Докато Herod много повече се разви в посока прилика с Ambre Narquile, поне на моята кожа.
Затова и аз ще изчакам първо да пробвам Angel's Share, преди да го поръчам на сляпо, че и цената не е за подценяване.

# 715
  • Мнения: 2 970
Върху мен Ангела в базата наподобява много Принцесата, ето точно толкова е гурме уклона, а това “буузи” изобщо не знам какво означава, но мъж така да ми мирише, благодаря ....Цената му в The Circle  е 352, а в Делириум изобщо нямаше нито Ангела, нито Розата/даже и прасковата на Том беше изчерпана/

# 716
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Наистина и аз се зачудих, обяснете какво е "буузи"? 🤗

# 717
  • София
  • Мнения: 970
Boozy - от английски - алкохолен/съдържащ алкохол. Simple Smile
Lewiss, благодаря за описанието на Angels' Share Kilian, откакто обявиха 2-та аромата (този и Roses on Ice), ги чакам с интерес. Само че четейки, че Angels' Share прилича на Наргилето на Ермес и Oajan PDM, каквито сравнения засякох и в чуждоезични oписания, доста ми спадна интересът към него точно, понеже и аз като Денси очаквах нещо ново и свежо, не вариация на позната тема. Съответно вниманието ми се пренасочва към Roses on Ice, дано там има повече проявено въображение, иначе е просто пропилян потенциал в красива опаковка.

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 21:10 от Klodilia

# 718
  • Мнения: 31 198
Върху мен Ангела в базата наподобява много Принцесата, ето точно толкова е гурме уклона, а това “буузи” изобщо не знам какво означава, но мъж така да ми мирише, благодаря ....Цената му в The Circle  е 352, а в Делириум изобщо нямаше нито Ангела, нито Розата/даже и прасковата на Том беше изчерпана/
А значи да не ходя утре в мола, благодаря ти много. Ще ги заредят съвсем скоро явно, защото бяха писали в социалните си мрежи.
 Тази седмица български журналисти имаха среща онлайн с Килиън Хенеси да им разкаже за вдъхновението за парфюмите. Нямам търпение да прочета в списанията подробности и интервюта, ако е дал.
Прасковата е изчерпана от края на миналата седмица, когато пожелах да я пробвам и в бутика на Витошка, като ми казаха, че няма и в склада. Но тестера дават да се пробва.

# 719
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 209
Опитвам се за се спогодим с Dolce Amalfi. Лятото не стана, сега пробвам - силно прополисно ми идва (навява ми болнични мисли). Кога го носите този парфюм, някакви препоръки, за да си паснем (поне малко)?

Общи условия

Активация на акаунт