Парфюмни размисли и страсти - 251

  • 47 178
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31 198
Точно сега есенно време, без вятър и студ обаче, с три пръсвания. Повече не, защото ми тежи.
Общо взето му минава времето. Септември и Октомври повече ми харесваше.

# 721
  • Мнения: 2 110
Аз го поръчах насляпо - дано ми хареса.
Поне купих 30 мл.

# 722
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Момичета много обичам да ми подаряват хубави парфюми за рождения ден 💜
Жалкото е че един прекрасен аромат, Decadence, го изтеглят от пазара... Ми казаха 😥

# 723
  • Мнения: 31 198
Аз го поръчах насляпо - дано ми хареса.
Поне купих 30 мл.
Ще ти хареса. Той е много различен аромат, няма абсолютно никакъв аналог сред парфюмите. Направен е от българин и предизвиква много чувства и емоции. От парфюмите е, които като помиришеш и не можеш да забравиш после. Ароматът е в носа и мозъка ти.

# 724
  • Мнения: X
Karen, Азалия, благодаря момичета 🌺
Не е Тендър със сигурност, за моя нос, нещо много идентично е, което съм тествала, но не мога да се сетя. Значи за лятото да пазя Крушата казвате? И Капри също за топло ще го пазя.
Ще взема да тествам пак Ирис на Бушерон, дали пък няма да мога да го нося в хлад?
Madelief, рожденичка ли си днес?
Този Декаденс го тествах скоро, леле каква нотка на зеленчук ми изби...ужас, толкова изненадващо беше, че ме удари в носа-хем шок, хем нотка на туршия.

# 725
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 209
Направен е от българин и предизвиква много чувства и емоции.

Много точно казано. Затова и искам да ни се получи. Ще му давам шанс до последно!

# 726
  • Мнения: 10 012
Момичета много обичам да ми подаряват хубави парфюми за рождения ден 💜
Жалкото е че един прекрасен аромат, Decadence, го изтеглят от пазара... Ми казаха 😥



Ако много го обичаш, си вземи запас. Не се развалят.
Аз съм като катерица, и не съжалявам. 😀

# 727
  • Мнения: 31 198
Направен е от българин и предизвиква много чувства и емоции.

Много точно казано. Затова и искам да ни се получи. Ще му давам шанс до последно!

Пробвай го с малко, с повече пръсвания. На ръце, отзад на врата, на деколте само. На шал или коса, ако пръскаш. Не рано сутрин, а вечер с едно пръс примерно след душ. Купи си или си направи компот от дюли и пробвай докато го опитваш. Ще се намерите мисля.

# 728
  • Мнения: 3 272
С какво любопитство посегнах кум красивата опаковка на Decadence  преди време, но не се оказа моят аромат, за разлика на почти всички други на Марк Джейкъбс.

# 729
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 209
Пробвай го с малко, с повече пръсвания. На ръце, отзад на врата, на деколте само. На шал или коса, ако пръскаш. Не рано сутрин, а вечер с едно пръс примерно след душ. Купи си или си направи компот от дюли и пробвай докато го опитваш. Ще се намерите мисля.

О, да, за сега - вечер. Само изпитани любимци са ми дневните.
Ще направя всичко от препоръчаното, благодаря!

# 730
  • Мнения: 6 930
Аз го поръчах насляпо - дано ми хареса.
Поне купих 30 мл.

И аз го чакам с нетърпение. Заедно с Gran Ballo...

# 731
  • Нидерландия
  • Мнения: 618

Madelief, рожденичка ли си днес?
Този Декаденс го тествах скоро, леле каква нотка на зеленчук ми изби...ужас, толкова изненадващо беше, че ме удари в носа-хем шок, хем нотка на туршия.
[/b]
Да днес съм рожденничка и колко странно как различни аромати ни действат по различен начин на мозъка.. (Да не е бил изветрял нещо? В него има и Българска роза освен жасмин, пък може и да е от италянската слива🤣) за мен той е уникален както и най новият му Perfect! 🌸🙂

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 23:06 от Madelief

# 732
  • Мнения: 2 255
В бутика на ЕЛ има новата Праскова на Том Форд, тази в мол София. Поне в събота я имаше със сигурност.

# 733
  • София
  • Мнения: 859
Днес избрах да нося спрян от производство парфюм (Dior - Midnight poison), защото имах точно такива носталгични чувства. Останали са ми няколко пръскания (макс 10мл) и си ги пазя за специални дни и настроения.
Ходих да си взема от магазина и Moon Aoud. Тези дни ще го опознавам още. Но като цяло след 30 мин има страхотно развитие и излъчване. Бях разносила една проба последната седмица и реших, че го искам.

# 734
  • Мнения: X
Madelief, с малко закъснение- да си жива и здрава, много щастлива и винаги ухаеща на твоето си хубаво Wink
Денси, може ли да кажеш по- подробно за компота от дюли, стана ми интересно. Не съм попадала на подобна информация досега, предполагам и на други ще е интересно Simple Smile
След Мон ЕДП вчера, днес пръснах Мон Интенз- в това време е прекрасен.

Общи условия

Активация на акаунт