На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 32

  • 76 173
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 169
Благодаря за новата тема и аз!
Насочете ме къде да търся хубав локум на фитил (различни вкусове), в баклаваджийниците дали има?

Скрит текст:
А това имате ли идея как се казва?
 

Мисля, че е Искендер кебап .

# 31
  • Мнения: 3 271
Благодаря за новата тема! Hug
mimi0585, моля, дай линк към одеалата, които си купила или ги снимай. И аз съм се наточила да си взема някакви следващия път, който се надявам да е много скоро 😁
Единият модел го подарих, това е другия. 49лири

# 32
  • Мнения: 1 163
Благодаря за новата тема! Hug
mimi0585, моля, дай линк към одеалата, които си купила или ги снимай. И аз съм се наточила да си взема някакви следващия път, който се надявам да е много скоро 😁
Единият модел го подарих, това е другия. 49лири
Много е хубаво! То било лятно Simple Smile На мен ми трябват зимни. На разпродажба преди около месец взех летни от Инглиш хоум, тук в БГ. Много са красиви и чист памук. Те нали пак са турски, затова го пиша.

# 33
  • Мнения: 3 271
Да, да и двата модела са по тънки. От дебелите не видях. Но дебели, тънки все не се издържа.

# 34
  • Мнения: 5 064
Белята , ако имате планирано ходене до Марги аутлет, А101 има до бим и е на 3 минути от там, на гърба на Мигрос.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Момичета, здравейте, как се ползва интернет в Турция? Ще пътуваме до Люлебургаз в понеделник, а за там няма много информация. Мислим първо да отидем на пазара, после център, после МОЛ. Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително на включилите се!

# 36
  • Мнения: 1 285
Гледам в сайта на 101 ,че Vione е изчерпан но има от този https://www.a101.com.tr/kozmetik-kisisel-bakim/aqualin-emerald-k … abun-2500-400-ml/
Аз да попитам за гранитената форма за кекс : трябва ли преди да се сложи сместа да се намаже със мазнина + брашно, или може без брашно , или без двете?

# 37
  • Мнения: 9 481
Синара, благодарско за новата тема!

Ивче, чакам приятели, които имат намерение да ходят до Одрин др. уикенд, да ида с тях и ще ти купя форма (и за който друг иска..ще пиша).

Аз да попитам за гранитената форма за кекс : трябва ли преди да се сложи сместа да се намаже със мазнина + брашно, или може без брашно , или без двете?

С нищо не съм мазала - нямаше никакъв проблем.

# 38
  • Мнения: 291
Аз да попитам посещавалите Текирдаг, къде пазарят основно - кои молове и магазини? Предполагам, че има голям Мигрос, както и достатъчно молове. Гледам, че градът е голям, явно има доста места, но не сме ходили там и за да не губим много време, ми се ще някой да нахърля по-добрите места за пазар. Има ли и аутлет? А пазарните дни кога са?

# 39
  • Мнения: 1 285


Аз да попитам за гранитената форма за кекс : трябва ли преди да се сложи сместа да се намаже със мазнина + брашно, или може без брашно , или без двете?

С нищо не съм мазала - нямаше никакъв проблем.

Супер. Благодаря!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 236
Момичета, здравейте, как се ползва интернет в Турция? Ще пътуваме до Люлебургаз в понеделник, а за там няма много информация. Мислим първо да отидем на пазара, после център, после МОЛ. Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително на включилите се!
Теленор имат дневни оферти. Пускам такава,  но нета е 100мб. Стига за бързи проверки.

# 41
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Синарич,
Благодаря за темата!
Да видим дали другата седмица ще ме огрее и мене Одрин. Ако ли не и съм жива, чак догодина.

# 42
  • Мнения: 2 880
Внимавайте с нета в ТР. Аз имах пуснат дневен пакет, но като е свършил просто съм продължила до лимита на самата ми сметка. Та така платих над 100 лв сметка ......

# 43
  • Мнения: 3 271
Ето сладките/другите са със шоколад /този път взех и слепени с шоколад. И те много хубави. . В Марги ядохме в Айдън. Този път ядохме кюфтета. Много мазни ми бяха сякаш пържени

# 44
  • Варна
  • Мнения: 6
Здравейте. Някой купувал ли е мебели от Одрин или други градове в Турция? Как стои въпросът с транспорта? Доволни ли сте от качеството на мебелите?

Общи условия

Активация на акаунт